τρελα ερωτευμενη,,,,,,
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254

    τρελα ερωτευμενη,,,,,,

    δεν θελω σας παρακαλω να ακουσω αρνητικα σχολια ανοιξα αυτο το θεμα που εχει σχεση με μενα για καλο...........λοιπον ξερετε πως ειμαι απο τις μικροτερες τις παρεας κ ολοι λιγο πολυ ξερετε πως εχω σχεση με ενα καταπληκτικο αγορι ,την ιδια ηλικια εχουμε,εδω κ τρια χρονια.................πριν τον γνωρισω ημουν κλεισμενη στον εαυτο μου,δεν ειχα ονειρα για τιποτα....κ ομως με το που γνωριστηκαμε γιναμε αυτοκολλητοι .......ειχαμε τοσα κοινα,....βοηθουσαμε ο ενας τον αλλον ,αλληλοστηριζομασταν......μπ� �ρει να υπηρξαν καποια εμποδια αλλα πιστευω πως αυτα εκαναν την σχεση μας πιο δυνατη...........δεν μου χει ξανασυμβει ποτε αυτο.σας εχει συμβει ποτε να εχετε ολα αυτα που ποθουσατε κ ξαφνικα εκει που τα χετε ολα να φοβαστε να μην το χασατε??????????????ετσι ΑΚΡΙΒΩς ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ.......με κανε δυνατη κ ομως η αγαπη σε κανει να ξεχνας ,σε κανει χαρουμενο ολα ,ολα τα βλεπεις να ναι μες στην αγαπη......... αυτη ηταν η στορια αγαπης μου............δεν ξερω ποσο ακομα θα κρατησει αλλα ευχομαι για πολυ ακομα..ευχομαι κ σεις να χετε νιωσει ποτε κατι τετοιο.........ηθελα τοσο πολυ να με ακουσετε..........................σας παρακαλω οχι αρνητικα σχολια............................... τι ωραιο συναισθημα το να σαγαπουν κ να αγαπας................να νιωθεις πως παντα καποιος θα ναι στο πλαι σου οταν θα νιωθεις μοναξια........αχχχχχχχχχχχχχ χ :D:D:D:D:D:D:D:D
    Post tenebras spero lucem .... !

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Εχεις ανεβει πολυ ψηλα ειναι η αληθεια. Προσεχε μονο μην πεσεις γιατι θα σκοτωθεις ακαριαια... Φιλικη συμβουλη.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    ευχαριστω βρε κοιτα ειμαι πολυ σιγουρη δε ξερεις τι εχουμε ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Η ΣΧΣΗ ΜΑς ΑΝΤΕΧΕΙ Κ ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΥΛΟΟΟΟΟΟΟ
    Post tenebras spero lucem .... !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ποσο χρονων εισαι?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    ΓΙΝΟΜΑΙ 18 ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕς
    Post tenebras spero lucem .... !

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ειχα μια γνωστη με την οποια εδω και χρονια εχω χασει καθε επαφη. Ηταν καπου στην ηλικια σου και πιστευε τα ιδια με σενα. Περιττο να πω οτι στο τελος εσπασε τα μουτρα της. (Και πολυ το χαρηκα να πω την αμαρτια μου)

    Για σενα ευχομαι να πανε ολα καλα. :)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    ΜΗΝ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙς.......ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Post tenebras spero lucem .... !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •