στρατός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: στρατός

  1. #1

    στρατός

    Mπορω να παω στρατο αν παιρνω zyprexa?? των 10mg...

    Σιγουρα αυτη ειναι μια πρωτοποριακη ερωτηση!!
    η πιο συνηθησμενη θα ειναι ''μπορω να αποφυγω το στρατο αν το παιξω τρελος''!!

    Δεν ειμαι σιγουρος για το αν θελω να παω απλα σκεφτομαι μηπως και να θελω δε θα με δεχτουν...

    Ειμαι οντως τρελος οπως καταλαβαινεται...!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    μπορεισ να πασ αρκει να μην το πεισ πουθενα αν το πεισ στην καλυτερη θα πασ Ι4 πραγμα που δε θα σου ειναι καθολου ευχαριστο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    153
    Η δική μου εμπειρία στο στρατό πριν από 2 χρόνια ως Ι1 σε σώμα, δηλαδή τεχνικό, εφοδιασμού-μεταφορών, υλικού πολέμου και υγιεινομικό, ήταν ότι οι Ι άνω του 1 ήταν μια χαρά. Κάποια πειράγματα εδώ και εκεί, σε στυλ \"γιωτάς\" \"γιωτόμπαλο\" κτλ αλλά πολύ νορμάλ τα πράγματα. Δεν γνωρίζω τι γίνεται στα όπλα (πεζικό, πυροβολικό κτλ) αλλά δεν πιστεύω να υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Γιατί δε θα του ήταν ευχάριστο;Σιγά μην χάσει η πατρίδα τους σωματοφύλακές της.Αφήστε τους ηρωισμούς και τα φούμαρα που μας πουλάνε.Μια χαρά ο γιωτάς,μη σου πω ακόμη και πως να μην υπηρετήσει κανείς,αντιρρησίας συνείδησης το καρακαλύτερο.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ο γιωτας δεν ειναι καλα γιατι τρωει ολες τις αγγαρειες και μιλαω εγω που μας προσεχαν υπερβολικα στο στρατοπεδο που ημουν. Εβλεπα τι ζορι τραβουσαν.
    Εχω ακουσει πως στα συνορα τους φερονται ακομα πιο ασχημα.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    Νομιζω και να θες να πας ,δεν θα αντεξεις μια κανονικη εκπαιδευση αν περνεις 10 μγκρ ζυπρεξα,,(οσο \'τρελος\' και να εισαι) ,,,,τα φαρμακα σε καταβαλουνε οπως και να το κανουμε ,,και ο στρατος δεν ειναι ,εστω σαν μια οποιαδηποτε δουλεια , δεν ξερω πως τον φανταζεσαι, ειναι πολυ ποιο ζορικα , ειναι να ξεπερασεις τα ορια σου ! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Μπορεις απλα να πας βοηθητικος η να κανεις εναλλακτικη θητεια (δεν ξερω λεπτομερειες ,ρωτα , νομιζω ειναι σαν τη θητεια των αντιρησειων συνηδεισης )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •