Τι θα κάνετε απόψε το βράδυ παραμονή πρωτοχρονιάς? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 79
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ξερεις τι σκεφτομαι

    μηπως σε πληγωνουν και μερικα πρεπει που εχεις βαλει και δεν γινονται

    π.χ. πρεπει να βγεις

    πρεπει να πιεις

    πρεπει να γλεντησεις

    πρεπει οπωσδηποτε μια αγκαλια αυτες τις μερες

    μηπως ετσι δεν το αφηνεις να βγει αβιαστα και πληγωνεσαι;
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Σήμερα θα κάτσω σπίτι. Θα περάσω τις γιορτές με την οικογένεια μου. Μετά πιο αργά δεν έχω κανονίσει κάτι.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by vince
    Σήμερα θα κάτσω σπίτι. Θα περάσω τις γιορτές με την οικογένεια μου. Μετά πιο αργά δεν έχω κανονίσει κάτι.
    ομορφα! να ελθω παρεουλα; θα ειμαι εκει με τη σκεψη μου...θα κλεψω και κανενα ωραιο μεζεδακι...με τη σκεψη μου...χα χα !

    εμενα με αρεσει που οι δικοι μου εφυγαν

    αυτο τον καιρο μου αρεσει πολυ να ειναι ευτυχισμενοι και μακρυα χωρικα απο μενα. με καταπνιγουν λιγο οταν ειναι κοντα γι αυτο.
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by researcher
    Originally posted by vince
    Σήμερα θα κάτσω σπίτι. Θα περάσω τις γιορτές με την οικογένεια μου. Μετά πιο αργά δεν έχω κανονίσει κάτι.
    ομορφα! να ελθω παρεουλα; θα ειμαι εκει με τη σκεψη μου...θα κλεψω και κανενα ωραιο μεζεδακι...με τη σκεψη μου...χα χα !

    εμενα με αρεσει που οι δικοι μου εφυγαν

    αυτο τον καιρο μου αρεσει πολυ να ειναι ευτυχισμενοι και μακρυα χωρικα απο μενα. με καταπνιγουν λιγο οταν ειναι κοντα γι αυτο.
    Θα το ήθελα πολύ να περάσω τις γιορτές με έναν άνθρωπο που με καταλαβαίνει :)

    Παρόλο που μου κόπηκε η όρεξη για πολλά μεζεδάκια κάθε φιλία είναι ευπρόσδεκτη :)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εμενα παλι δε μου κοπηκε ...

    οποτε θα φαω τα μεζεδακια και συ την ευπροσδεκτη φιλια και θα ειμαστε ολοι ευχαρισημενοι :)

    see you tonight :)
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    ωωω


    Researcher and Vince sitting in a tree:

    K-I-S-S-I-N-G

    First comes love,

    then comes marriage,

    then comes the baby in the golden carriage!


    Έρωωτααα ερωωταααα

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    χμ.. δεν θα κανω τιποτα, κοιμαμαι ολη μερα κ το βραδυ λεω να πεσω για υπνο
    αισθανομαι πολυ χαλια.. ισως εκμεταλλευτω τη βραδια για να πιω κατι παραπανω..
    καλη πρωτοχρονια, με υγεια κ καθε ειδους ευτυχια! bye

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by PETRAN
    ωωω


    Researcher and Vince sitting in a tree:

    K-I-S-S-I-N-G

    First comes love,

    then comes marriage,

    then comes the baby in the golden carriage!


    Έρωωτααα ερωωταααα
    in a christmas tree παρακαλω...
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Οικογενειακα εχουμε τραπεζι. Τιποτα το ιδιαιτερο - μια απο τα ιδια.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... βρε παιδιά;... στο σπίτι του κρεμασμένου, δε μιλάνε για... πιοτί!... :D ... ποιός να μου τό \'λεγε ότι θα ζήσω παραμονή Πρωτοχρονιάς χωρίς τον μεγάλο μου έρωτα, τις μπύρες μου!... πολύ χαίρομαι που έχω γίνει μια... αντικοινωνική πότης!... κατ\' τ\' άλλα, θα την περάσω μόνη συντροφιά με τα ζωάκια μου, την αϋπνία μου που μού \'χει κατσικωθεί σα γειτόνισσα σε αρμένικη βίζιτα και τις σκέψεις μου... δυο προτάσεις που είχα για έξοδο τις απέρριψα και δε βαριέσαι αδερφέ... :D... σας εύχομαι να περάσετε όπως νομίζετε καλύτερα... τσακώστε κι ένα τραγουδάκι γιατί γλυκά ούτε τρώω, ούτε φτιάχνω... :P :P :P ...


    http://www.youtube.com/watch?v=2AsXFalC6OI

    (... άντε, στο καλό να πάει γιατί μας τα ζάλισε κι αυτός... :P ...)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    τι σε εμποδιζει να μην πιεις? Παιρνεις φαρμακα? Και γω ρε γμτ και θελω να ΠΙΩ και δεν μπορω. :(

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Γουίνστον είμαι πρώην αλκοολική. Τίποτα δε μ\' εμποδίζει κι ούτε παίρνω φάρμακα. Απλά πήρα διαζύγιο... βέβαια, πίνω ένα κουτί ημερησίως αλλά το γύρισα σε μπύρα με 0,5 αλκοόλ... μη σου πω πόσες έπινα, άστο να πάει στα τσακίδια... :P ... κοίτα είναι ένα δύσκολο διαζύγιο... σα να λέμε, χωρίσαμε μεν, αλλά κάθε βράδυ πίνω ένα κουτί κοιτώντας τη φωτογραφία σου... τί να κάνεις;... αυτά έχουν οι μεγάλοι έρωτες!... σου εύχομαι να περάσεις καλά!...

    :)

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    καλως τον γουινστον ρε!
    που ζεις εσυ παιδι μου?απο αλλο φορουμ εισαι?

    εγω παλι, σκασιλα μου κι αν πιω κι αν δεν πιω...δεν τραβαω ζορι με το ποτο..

    σημερα θα παω εκει που ημουν καλεσμενη και την παραμονη χριστουγεννων και την κοπανησα με μια γελοια δικαιολογια...........
    ως εκ τουτου , δεν θα μπορεσω να παω στην κολλητη μου που αποφασισε ξαφνικα να κανει ενα τραπεζι για λιγους, για την πρωτοχρονια.
    ας προσεχα..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Οταν κοψω με το καλο τα φαρμακα θα κατεβαζω μισο μπουκαλι βοτκα τη καθησια. Αυτη ειναι η ευχη μου για το 2010 να κοψω τα φαρμακα. Και συ καλα να περασεις.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Η επιλογή του να ζήσει πιστεύω Winston. Αλλά η Alobar γνωρίζει καλύτερα να σου απαντήσει:)

    Εύχομαι σε όλους μας ένα χρόνο που έστω κι αν δε γίνουν όλα μας τα όνειρα πραγματικότητα, έστω και αν δε βρούμε τον έρωτα της ζωής μας, εστω κι αν τον βρούμε αλλά δε μας βρει εκείνος :), εύχομαι να είμαστε και να παραμείνουμε άνθρωποι, να ζούμε την κάθε μέρα, να αγαπάμε και να μαθαίνουμε.
    Φιλάκια!!!
    Τα λέμε του χρόνουυυυυ!
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •