Κατάθλιψη πριν από ψύχωση;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Προσπαθω να βγω απο το ψυχολογικο μου αδιεξοδο αλλα δεν μπορω να θυμηθω απο που μπηκα...ΑΡΚΑΣ


    λοιπον λιμπ πολι ενδιαφερον αυτο που λες

    εγω το συσχετισα ηδη με δυο κοντινες μου περιπτωσεις στο μυαλο και αισθανομαι πως εχεις καποιο δικιο

    παντως ειναι παραξενο

    και αυτο που μου βγαινει να πω ειναι να φροντιζουμε πολυυυυ τον εαυτο μας οπως μπορουμε και να παιρνουμε φαρμακα οποτε χρειαζεται αλλα να μην περιμενουμε αυτα να μας φροντισουν...
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by libpa
    Εσύ researcher έχεις κάποια ψύχωση;
    οχι libpa
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κ γω είχα χρόνια κατάθλιψη κ ύστερα από 2 χρόνια ψυχοφάρμακα, εμφάνισαν ψυχοσικόμορφες εκδηλώσεις. ένας απ\' τους γιατρούς είπε έντονο άγχος, ένας άλλος επιπλοκές, ο επόμενος συμπτώματα βαριάς κατάθλιψης κ έφτασα στο σήμερα να μιλάνε για ψυχωτική κατάθλιψη. ποιος ξέρει; εγω κατηγόρησα εξαρχής τα φάρμακα που λάμβανα για τόσο διάστημα, αφου πριν είχα την αφόρητη θλίψη μου, αλλά δεν είχα παραισθήσεις, φωνές κλπ. ίσως σχετίζεται..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •