Υπάρχει περίπτωση κάποιος να είνα έξυπνος μικρός και μεγαλώνοντας να χαζεύει;Kαι αν χαζέψει μετά μπορεί να επανέλθει; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 79 of 79
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Originally posted by salin
    υπάρχουν άτομα πολύ ενοχλητικά πως θα γίνει να απαλλαγούμε από αυτά; μια φορά που προσπάθησα να αποφύγω ένα από αυτά βρήκα τον μπελά μου
    Γιατί να βρεις τον μπελά σου οταν ο τρόπος συμπεριφοράς κάποιου ατόμου απλά δε σου κάνει;
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    Originally posted by anwnimi
    Originally posted by salin
    άτομα πχ που σε \"πειράζουν\" ενώ εσύ πχ τους αντιπαθείς που κάνουν κρύο χιούμορ που σου την \"μπαίνουν\" δηλαδή


    είναι ένα άτομο το οποίο με πειράζει συνέχεια όποτε τυχαίνει να βρεθούμε με πειράζειι και αυτό γίνεται για πολλά χρόνια έχει καταλάβει ότι με ενοχλεί και το συνεχίζει πιο πολύ
    Του το έχεις δείξει αυτό με πιο έντονο τρόπο ότι σε εκνευρίζει;
    Με αυτό το άτομο είστε φίλοι;
    του το έχω δείξει και το κάνει περισσότερο. Είμασταν φίλοι

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    Originally posted by anwnimi
    Originally posted by salin
    υπάρχουν άτομα πολύ ενοχλητικά πως θα γίνει να απαλλαγούμε από αυτά; μια φορά που προσπάθησα να αποφύγω ένα από αυτά βρήκα τον μπελά μου
    Γιατί να βρεις τον μπελά σου οταν ο τρόπος συμπεριφοράς κάποιου ατόμου απλά δε σου κάνει;
    και εγώ αναρωτιέμαι γιατι; αλλά βρήκα τον μπελά μου όταν απορρίπτεις κάποιον και δεν το δέχεται νευριάζει ακόμη περισσότερο

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Originally posted by salin
    αλλά βρήκα τον μπελά μου όταν απορρίπτεις κάποιον και δεν το δέχεται νευριάζει ακόμη περισσότερο
    αυτό μπορεί σε πολλές περιπτώσεις να συμβεί, δηλαδή όντως κάποιοι δε δέχονται με τίποτα την απόρριψη, αλλα αυτό ΔΕΝ είναι δικό σου θέμα, άστον ήσυχο, με τον καιρό θα την αποδεχτεί τη χυλόπιτα. Επίσης, αν τον ανεχόσουνα για καιρό και μετά τον απέρριψες, λογικό δεν είναι να τσινάει? (Λέω αν, δεν ξέρω αν όντως έγινε έτσι) Αυτός τι βλέπει από μεριάς του? Μια salin που τον αποδέχεται και μετά μια μέρα μια salin να τον απορρίπτει. Λογικό δεν είναι να του κακοφανεί? Αν είναι να απορρίψουμε, καλύτερα όσο πιο γρήγορα γίνεται, και για αυτόν και για εμάς.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •