χαμηλη αυτοπεποιθηση.............
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254

    χαμηλη αυτοπεποιθηση.............

    γεια σας παιδια κ παλι ....απο μικρη εχω χαμηλη αυτοπεποιθηση διοτι ειχα καποια κιλα παραπανω κ ολοι με κοροιδευαν.......τελοσπαντων σημερα εχω χασει τα κιλα αυτα απο διαιτες αυτστηρες που κανα μονη μου στον εαυτο μου αλλα αυτο τωρα δεν εχει σημασια........αν δω μια ομορφη κοπελα να περνα γινομαι κουρελια κ λεω μακαρι να μουν ετσι ........η λεω γιατι να μην ειχα αυτο........ακομα κ με τις παρεες μου αν μου κατι στραβο για την εμφανιση μου δεν διχνω οτι πειραχτηκα αλλα αμεσως μετα οταν βρεθω μονη μου κλαιω χωρις σταματημο............το ξερω κανεις δεν τελειος αλλα αυτο που εχω ειναι πολυ κακο......εγω ποτε δεν θα προσβαλλα κανεναν κ ομως πως μπορουν καποιοι να σε προσβαλλουν τοσο ταπεινωτικα.......????????το αγορι μου οταν του τα λεω αυτα στεναχωριεται γιατι μου λεει οτι ειμαι τελεια κ μν ακουω κανεναν............μπορει εξω να παριστανω ουτε ειμαι μια χαρα αλλα μεσα μου καποιες στιγμες σπαραζω............[συγνωμη για το μεγαλο κειμενακι]
    Post tenebras spero lucem .... !

  2. #2
    Originally posted by amarylis
    γεια σας παιδια κ παλι ....απο μικρη εχω χαμηλη αυτοπεποιθηση διοτι ειχα καποια κιλα παραπανω κ ολοι με κοροιδευαν.......τελοσπαντων σημερα εχω χασει τα κιλα αυτα απο διαιτες αυτστηρες που κανα μονη μου στον εαυτο μου αλλα αυτο τωρα δεν εχει σημασια........αν δω μια ομορφη κοπελα να περνα γινομαι κουρελια κ λεω μακαρι να μουν ετσι ........η λεω γιατι να μην ειχα αυτο........ακομα κ με τις παρεες μου αν μου κατι στραβο για την εμφανιση μου δεν διχνω οτι πειραχτηκα αλλα αμεσως μετα οταν βρεθω μονη μου κλαιω χωρις σταματημο............το ξερω κανεις δεν τελειος αλλα αυτο που εχω ειναι πολυ κακο......εγω ποτε δεν θα προσβαλλα κανεναν κ ομως πως μπορουν καποιοι να σε προσβαλλουν τοσο ταπεινωτικα.......????????το αγορι μου οταν του τα λεω αυτα στεναχωριεται γιατι μου λεει οτι ειμαι τελεια κ μν ακουω κανεναν............μπορει εξω να παριστανω ουτε ειμαι μια χαρα αλλα μεσα μου καποιες στιγμες σπαραζω............[συγνωμη για το μεγαλο κειμενακι]
    αμαρυλλις
    θα ξαναγυρισω στο αλλο ποστ λεγοντας σου με σιγουρια πια
    οτι το θεατρο θα σε κανει να νοιωσεις καλα στο πετσι σου!
    Θα παιξεις ρολους ανθρωπων υποχονδριακων και αναισθητων
    θα γινεις ενα με αυτους που υποφερουν και με αυτους που τους κανουν να υποφερουν...
    Εδω στην Γαλλια, μια απο τις καλυτρες κωμικους της Χωρας ειναι μια σερβικης καταγωγης ηθοποιος με πιασιματα [πολλα και λιπαρα]και πολυ συνηθισμενη φατσα ...
    Φαντασου ποσο δυσκολο ηταν να αποφασισει να μπει σε μια βιομηχανια που μεσουρανουσαν τα \" ιερα τερατα \"οπως η Κατριν Ντενεβ η η Μπριτιζ Μπαρντο!!!!!!
    Σπαει τα ταμεια στο θεατρο και εχει γυρισει πολλα εργα με τεραστεια εμπορικη επιτυχια γιατι ειναι εξυπνη , νευρωτικη σαν τον Γουντυ Αλλεν[αλλος ομορφαντρας κι αυτος] , αλλα πανω απο ολα γιατι διαλεξε απο μια στιγμη και μετα ρολους που ειχαν θεραπευτικο αποτελεσμα σε ολους του υποχονδριακους ανθρωπους που χανουν συχνα ευακιριες στην ζωη τους γιατι ας πουμε σαν ηθοποιοι , οι ρολοι που θα τους προτεινουν θα κανουν τους αλλους να γελανε μαζι τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Η κορη της το ιδιο χοντρη και συνηθισμενη οσο η μαμα , τολμησε [προφανως λογω κυρους της μανας της που φυσικα θα την βοηθησε μεσω γνωριμιων και δειγματος γραφης για το προρτοφολι του παραγωγου!] να γεμισει ολους τους υπογειους σταθμους της Γαλλικη πρωτευουσας με μια απαισια ,κτηνωδη για τα γαλλικα δεδομενα και προτυπα αφισα ενος εργου που τιτλοφορειτε \"γιατι εγινα κακια\" και δεινει μια απαισια γκριματσα
    και μια κωμικοτραγικη γυναικεια φιγουρα , να κρατει ανοιχτο ενα καδο με σκουπιδια και να ετοιμαζετε να ριξει μεσαενα γατο
    κρατωντας τον με μανια απο το κεφαλι και το ζωο να σπαραζει απο τον πονο!
    Ισως η γυναικα αυτη να αγαπαει τοσο πολυ τα ζωα που να ζει οπως ο ερωμενος της πρωην γκομενας του Μικ τζαγκερ που εχει σπιτι του πανω απο 80 γατια και η γυναικα του και ερωμενη του ζει καποια χλμ μακρυα!
    Σημασια εχει οτι παιζοντας αυτο το ρολο καθε βραδυ για ενα ολοκληρο χειμωνα ισως , θα βρει την ωρα να βγαζει ολα τα αρνητικα συναισθηματα που της προξενει ισως η κοινωνικης υφης και επιταγης αγαπη για τα κατοικιδια σε σημειο καμμια φορα που το υποσυνειδητο μας να αντιδρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    δηλαδη λες ισως αυτο να με κανει καλυτερα εεεεεε???????ο πατριος μου ειναι καθηγητης σε δραματικη σχολη κ μπορω ανετα να μπω...........ισως κ να ναι το τυχερο μου ισως ειναι κ μια διεξοδος για με κανει να ξεχνω αυτα που με πληγωνουν κ με στεναχωρουν υποδυοντας αλλους ρολους κ ετσι να μαθω να μαι κ πιο δυνατη.
    Post tenebras spero lucem .... !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •