ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222

    ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ

    Οι αναμνήσεις μιας ζώης.Οι καλυτερές μας αναμνήσεις θέλω να τις γράψουμε εδω...Η δική μου καλύτερη ανάμνηση ήταν όταν πήγα για διακοπές σαντορίνη.πέρασα τελέια.18 χρόνων.τώρα κοντεύω 31 και τα ψυχολογικά με χτύπησαν 21 χρονών.περιμένω παίδες.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    winston man μην μασας ολα ειναι σχετικα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    Εγώ έχω πάρα πολύ καλές αναμνήσεις. Είχα καταπληκτικά παιδικά χρόνια και η ζωη μου ήταν πολύ όμορφη και γεμάτη μέχρι τα 18 μου και ίσως και μέχρι τα 24 μου!! Με διακοπές σε νησιά την Ρόδο, την Ναξο, την Τήνο, την Λευκάδα, την Σκίαθο, την Κεφαλονιά, την Πάρο, την Κέρκυρα, την Κρήτη, την Μυτηλήνη και όλη την Ελλάδα. Με φίλους πέρασα τέλεια, δυστυχώς τα όμορφα πράγματα έχουν και ένα τέλος στην ζωή. Τα πάντα είναι κύκλος όσες χαρές τόσες και λύπες. Κάποιες αρρώστιες κάποιες γκαντεμιές έφεραν την ισορροπία για να μην είναι τα πάντα ρόδινα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    Αναμνήσεις.Τα όνειρα που παρέμειναν όνειρα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    δεν πειράζει salin όλα όμως να ξέρεις έχουν ένα τέλος.δεν μπορεί για πάντα να είμαστε έτσι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Προσπαθώ πολλή ώρα να βρω μια ανάμνηση ικανή να αναφερθεί. Τίποτα, έχει ξεθωριάσει η μνήμη ή οι αναμνήσειςδεν έχουν πια τη δυναμική τους;
    Τα καλύτερα θα ΄ρθουν καρδιά μου μην ανησυχείς.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Αναμνήσεις, στην τρίτη λυκείου. Ήμουν καλά ψυχολογικά, αυτό είναι που θυμάμαι. Ήμουν ήρεμη...Μέσα στο άγχος των πανελληνίων τα είχα βρει με τον εαυτό μου και είχα θέσει τους στόχους μου. Οι στόχοι αυτοί όμως δεν ήταν εμμονές, όπως είναι τώρα. Ήμουν ΕΓΩ, κάτι που μου λείπει τρομερά τώρα. Όπως είδατε, δεν είναι κάτι συγκεκριμένο, είναι 1 εποχή, 1 περίοδος της ζωής μου...
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    6
    Originally posted by tomasliak
    Οι αναμνήσεις μιας ζώης.Οι καλυτερές μας αναμνήσεις θέλω να τις γράψουμε εδω...Η δική μου καλύτερη ανάμνηση ήταν όταν πήγα για διακοπές σαντορίνη.πέρασα τελέια.18 χρόνων.τώρα κοντεύω 31 και τα ψυχολογικά με χτύπησαν 21 χρονών.περιμένω παίδες.
    παιδια δεν πιστευω στη δυναμη των αναμνησεων!
    κατα καιρους ελεγα αχ και να ημουν οπως τοτε!
    και τοτε μπορει να μην ημουν χαρουμενη στην
    πραγματικοτητα.αλλα το μυαλο μετα απο καιρο παιζει περιεργα παιχνιδια!ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη θα μου λειψει αυτο που περναω τωρα μονο και μονο
    γτ το μυαλο θα μου παιζει περιεργα παιχνιδια!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    Originally posted by narnia
    Προσπαθώ πολλή ώρα να βρω μια ανάμνηση ικανή να αναφερθεί. Τίποτα, έχει ξεθωριάσει η μνήμη ή οι αναμνήσειςδεν έχουν πια τη δυναμική τους;
    Τα καλύτερα θα ΄ρθουν καρδιά μου μην ανησυχείς.



    Και εγώ μαζί σου Ναρνια.περιμένω τα καλύτερα ΄να έλθουν μπας και μου μείνει καμμιά ανάμνηση ευχάριστη γιατί απο δυσάρεστες είμαστε πλήρεις

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •