φιλιες και διαθεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    φιλιες και διαθεση

    εχω κατα καιρους καποιες φιλες που καλα καλα δε ξερω τι σκατα νιωθουν για μενα!η μια βεβεια με ειχε προδωσει παλια αλλα ημασταν οκ μετα..σε λιγες μερες θα κανα μια γιορτη λεω θα κανα γιατι σκεφτηκα οτι τις απεριψα ολες για να μεινω μονη οχι εχω δουλεια ελεγα οχι δεν μπορω και λογικα με εκαναν περα και αυτες εκτος απο μια που ειναι στον κοσμος της ο λογος?δεν μαρεσει να παρακαλαω καταλαβαινα γενκα οτι με θελαν μονο αμα δεν ειχαν παρεα η ειναι η ιδεα μ η ειμαι τρελη δεν ξερω πολ ευαισθητη?ετσι μου κατσε εδω και καιρο.απο την μια το επελεξα αυτο απο την αλλη τωρα με πειραζει..τι να πω με εχει ρξει λιγο θα πειτε μα καλα δεν ξερει τι θελει αλλα αυτα σκεφτομαι τωρα πειτε μου την γνωμη σας οποια και να ναι..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    να πω οτι εμαι και ετσι και ετσι εξω δηλαδη σκεφτομαι πολλες φορες θα γελασω θα κανω αλλα με μετρο πως να το πω δηλ δεν θα εμπιστυετω καινουργια ατομα τωρα για ατυες που ελεγα πριν τις ξερω απο τα παιδικα εφηβικα χρνια τις πιο πολλες οσο μεγαλωνεις κλεινεις λιγο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    οι φιλοι μας δεν νομιζο παντα να εχει σημασια απο ποια στιγμη της ζωης τους ξερουμε,οι φιλοι ερχονται μονοι τους δεν το επιδιωκεις εκτος και αν θες σχεσεις επιφανειακες,η ουσια ειναι να εισαι με ατομα που περνας καλα και οχι με ατομα που σε καταποιεζουν και σου δημιουργουν προβλημα,τωρα ακριβως ποιο ειναι το προβλημα σου δεν καταλαβα?
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    οτι ενω θελω πολυ λιγα ατομα και ουσιωδη διπλα μου ειμαι μυστηρια και τα λιγα ατομα παρεξηγουνται καμια φορα.
    εγινε ομως καιτ καλο
    μεσα σε ολες που μιλησα ειναι μια που οντως δεν παρεξηγηθηκε το αντιθετο κιολας ετρεχε με δουλειες και χαρηκε να ερθει να με δει που εχω γενεθλια την δευτερα.δεν πειραζει αντι ια παρτυ θα καλεσω αυτη μια γνωστη και το αγορι της και το δικο μ και θα κοψουμε τουρτα.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    καλυτερα μια που με καταλαβαινει παρα 4-5 που παρεξηγουνται..γιατι και εγω μπορει να μαι μυστηρια αλλα δεν κραταω κακιες.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    ειδες? μια χαρα πολυ καλα,χρονια πολλα κιολας!!!! οτι επιθυμεις
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Είσαι ανασφαλής.Τι σημαίνει \"με πρόδωσε\"πάλι;Ποτέ δεν τό΄χα αυτό.Στήνουμε κάποιους άγραφους νόμους,που ο άλλος καλείται να συμφωνήσει,ως απαράβατο δικό μας φαντασιακό.
    Α,και χρόνια πολλά,να ζεις όμορφα.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    με εβαλες σε σκεψεις αυτο που ειπες για τους αγραφους νομους και με προδωσες αυτο το πε και η μανα μου αυτες τις μερες σε αλλο προσφατο θεμα μ .ανασφαλεια εγωισμος ισως εκει να βρισκεται η λυση του προβληματος μου.ισως..ευχαριστω ομως.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •