ανχος-επιθετικοτητα-παθητικοτητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259

    ανχος-επιθετικοτητα-παθητικοτητα

    ανεκαθεν ημουν νευρικο ατομο(οπως και ο πατερας μου)εβγαζα τα νευρα σε επιθεττικοτητα στους αλλους,μεγαλωνοντας ομως αρχισα να γινομαι παθητικος μεχρι που εφτασα στο σημειο της φοβιας δλδ αντι να βγαζω τα νευρα μου εξω τα εβγαζα στον εαυτο μου
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Predator
    είναι ωφελιμη η έκφραση των συναισθημάτων μας, αλλά κυρίως είναι ωφέλιμη στους ανθρώπους που μας τα προκαλούν και όχι σε άλλους ανθρώπους που πάνω τους προβάλλουμε μορφές άλλων ανθρώπων οι οποίοι πραγματικά μας έχουν δημιουργήσει δυσάρεστα συναισθήματα.
    Για αρχή, βρες τι σε θυμώνει, γιατί, ποιος σου το προκαλεί και γιατί δεν το βγάζεις εκεί που θελεις...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    73
    γεια, απο οτι φενεται μαλλον το γεγονος της επιθετικοτητας σε ενοχλει. απο οτι διαβαζω βγαζεις τα νευρα σου παντα πανω σε καποιο προσωπο, ειτε εσενα ειτε αλλο προσωπο. δοκιμασε να ελεγχεις την οργη σου και να την βγαζεις προς τα εξω αλλα οχι σε προσωπα και πραγματα αλλα απλα πρωτα να την ελεγχεις οταν τη νιωθεις και μετα να την αφηνεις να φυγει απο μεσα σου (ισως σε εναν περιπατο που θα κανεις μονος σου να εκραγεις εκει!)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •