36 ΜΕΡΕΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 68

Thread: 36 ΜΕΡΕΣ

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Originally posted by Arsi
    Το καλύτερο έκανες.Κ μένα μ\'αρέσουν τα βουνά κ έχω πολύ καιρό(απ\'το καλοκαίρι)να ανέβω.
    Ζήλεψα.... μου μπήκαν κ ιδέες...!

    Άλλη αίσθηση πάντως ε?
    ... επιτέλους, βρήκα συνοδοιπόρο!... θέλεις να τα... πάρουμε μαζί;...

    ;)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Alobar
    Originally posted by Arsi
    Το καλύτερο έκανες.Κ μένα μ\'αρέσουν τα βουνά κ έχω πολύ καιρό(απ\'το καλοκαίρι)να ανέβω.
    Ζήλεψα.... μου μπήκαν κ ιδέες...!

    Άλλη αίσθηση πάντως ε?
    ... επιτέλους, βρήκα συνοδοιπόρο!... θέλεις να τα... πάρουμε μαζί;...

    ;)
    χαχαχα να σου πω..:P
    νοητά έχω ξεκινήσει ήδη βέβαια εδώ κ κάποιες μέρες!!!
    Ας τα πάρουμε και πρακτικά λοιπόν:P

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Παρτε με και εμενα μαζι σας....!!!
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Εσένα Άλτερ, θα σε αφήσουμε στους πρόποδες. Καστανά στην απ\' έξω! Να κανονίσουμε και πια ραχούλα θα κατσικώσει η κάθε μια. Μη μαλλιοτραβιόμαστε τελευταία στιγμή και σηκωθεί το βουνό και φύγει... :P ... και μετά σου λέει τα βουνά δε μετακινούνται... τρίχες καλέ!...

    :D

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    μμμμμμμμ.....ενταξει εστω και εκει να με αφησετε κατι ειναι.Τοση κακη παρεα ειμαι ;;;;
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Giati ρε παδια οταν λειπω εγω γινονται πανηγυρια???????


    Λοιπον εχουμε και λεμε προσεχτε.Εγω σας αναψα και σας εβαλα στην μπριζα,οποτε χρειαζεσται οδηγο ιχνηλατη με καταγωγη βουνισια,διαθετω τα προσοντα,οποτε ερχομαι και γω,γιατι δεν θελω να σας χασω..........Και φυσικα σαν οδηγος αποφασιζω ποιος θα ερθει μαζι ,και πιος οχι δικο μου το καραβανι.Και παιρνω μαζι και τον Alterego,αν ειναι και ανδρας κατι μπορει να χρειαστει!!!!! :D:D:D


    Εδω alterego den kanan προταση σε μενα ,μονες τα μαγειρεψανε.Μην στεναχωριεσ εχεις τη υποστηριξη του τριχωτου ιχνηλατη ;);)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Ενταξει τοτε...σε ευχαριστω ομαδαρχη !!! Ποτε λες να ξεκινησουμε;
    Καλυτερα ομως να της παρουμε μαζι μας τι λες;;;
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    ενταξη αλλα πρεπει πρωτα να ρωτησω το ασπρο πουρναρι του μπλε βουνου,,ειναι το πνευμα που με καθοδηγει σε τετοιες σοβαρες αποφασεις :):)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Κανε αυτο που πιστευεις ομαδαρχη...εμεις θα περιμενουμε με αγωνια την αποφαση.Και απλα πες μου να ετοιμαστουμε.
    :)
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    :):)

    βρε σεις μην φυγετε χωρις εμας διοτι ,διαθετουμε και ενα καυκασιο ασπρο σκυλο 110 κιλα ,....γαιδουρι μου βγηκε (δεν το περιμενα)και θα τον αμολυσω ξοπισω σας...Εχω πληρη εξοπλισμο :P:P

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Καλα ρε Άλτερ, άντρας είσαι;... κι εγώ ήθελα να σε αφήσουμε χάμω χαμηλά;... μωρ\' τί μας λες;... μπροστά για να βγάζεις και τα φίδια απ\' την τρύπα!... :P ... Μπελ, πες στο άσπρο πουρνάρι ότι άμα δε με θέλει θα το μαυρίσω στην κλωτσά, ναι;...

    :P :P :P

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Διαθετουμε τετοιο πραγμα και δεν το ηξερα;;;...αφου το λες.Ναι διαθετουμε.Μην φυγετε χωρις εμας!!
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Δηλαδη να με φανε εμενα τα φιδια;;;;....αυτο δεν ειναι σωστο ομως.Τελικα εσεις οι γυναικες οταν τον θελετε τον θελετε για δικους σας σκοπους!.Αν ειναι αστε με να βγαζω σκοπιες την νυχτα!!
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Originally posted by bell
    :):)

    βρε σεις μην φυγετε χωρις εμας διοτι ,διαθετουμε και ενα καυκασιο ασπρο σκυλο 110 κιλα ,....γαιδουρι μου βγηκε (δεν το περιμενα)και θα τον αμολυσω ξοπισω σας...Εχω πληρη εξοπλισμο :P:P
    \'Α, πολύ ωραία! Δε θα μας κάνει τπτ, πρώτον γιατί τον αγαπάμε και δεύτερον γιατί αν δει την τσαπερδόνα κοπρίσια 5,5 κιλών σκυλιτσα μου, θα πέσει τ\' ανάσκελα και θα γίνει αλοιφή... :P ... ά, και θέλω να με λέτε με το άλλο μου όνομα... είμαι το \'καθιστό σκαμνάκι\'...

    :P

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    εεεεεεεπ έχασα επεισόδια ιχνηλάτης με βουνίσια καταγωγή νο2 εδώ!!!!!!!
    άμα λάχει κάνουμε και 2η ομάδα!
    και τα πνεύματα μονιασμένα μη μας βρουν τα κακά της φύσης πάνω στα κατσάβραχα και δεν ξέρουμε από που να φύγουμε:P

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •