36 ΜΕΡΕΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 68

Thread: 36 ΜΕΡΕΣ

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Μμμμ..και πως θα χωρισουμε τις ομαδες μας;;;;
    Εγω παντως μονος δεν παω,δεν εχω ιδεα απο κατι τετοια.Μονο οδηγο επιβιωσης γνωριζω!
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Ase, καθιστο σκαμνακι, μου βγηκε λιγο ως πολυ μπουχεσας που λεμε και στο χωριο μου.Την τσαπερδονα δεν θα τη δει ,θα τη πατησει και ουτε θα το καταλαβει ο βλαμενος,καμια φορα κοιταω να δω,σερνικο ειναι??Θα τον στειλω να τραβαει ελκηθρα σε αυτο μονο ειναι καλος,προχτες εκανα πατιναζ στην ασφαλτο μαζι του,γελιο και ρεζιλι μαζι :)

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Originally posted by Alterego
    Μμμμ..και πως θα χωρισουμε τις ομαδες μας;;;;
    Εγω παντως μονος δεν παω,δεν εχω ιδεα απο κατι τετοια.Μονο οδηγο επιβιωσης γνωριζω!
    Esy ειπαμ μαζι μου, αυτες μας πουλησαν,και μην σε νοιαζει,αν βρεθουμε αποκλεισμενοι στο βουνο,.... πασα θα σε εχουμε προστασια θα ειναι αυτοσκοπος μας για την διφυλαξη του Ελληνικου γενους

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Τα μεγαλόσωμα σκυλιά είναι λίγο αθώα τελικά.Εμείς με το φίλο μου έχουμε έναν μολοσσό και είναι αθώος γίγαντας και φοβιτσιάρης.
    Μου ρχεται αστείο που τον φοβούνται όσοι δεν τον ξέρουν.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    \'... και τα πνεύματα μονιασμένα μη μας βρουν τα κακά της φύσης πάνω στα κατσάβραχα και δεν ξέρουμε από που να φύγουμε:P...\'

    ... μα άμα πέσουμε απ\' τα κατσάβραχα δε χρειάζεται να ξέρουμε από πού θα φύγουμε... :P ... και πείτε στα πνεύματα να βάλουνε τελεφερίκ... δε θα αφήσω \'γω την απεξάρτηση να πάει τζάμπα στο βωμό της αναρρίχησης. Ή τουλάχιστον να με πάει ο καυκάσιος, αλλιώς χαιρέτα μας τον πλάτανο... :P ...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Originally posted by bell
    Originally posted by Alterego
    Μμμμ..και πως θα χωρισουμε τις ομαδες μας;;;;
    Εγω παντως μονος δεν παω,δεν εχω ιδεα απο κατι τετοια.Μονο οδηγο επιβιωσης γνωριζω!
    Esy ειπαμ μαζι μου, αυτες μας πουλησαν,και μην σε νοιαζει,αν βρεθουμε αποκλεισμενοι στο βουνο,.... πασα θα σε εχουμε προστασια θα ειναι αυτοσκοπος μας για την διφυλαξη του Ελληνικου γενους

    Εγινε!!! :)
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Ο δικος μου εχει το χαζο βλεμα της αγελαδας,τιποτα αλλο δεν μπορω να πω.Συγκρινω τις αγελαδες στο χωριο μου, οταν παω και δεν βλεπω πολλες διαφορες ,ουτε στο μεγεθος ουτε στη εξυπναδα ....αλλα τον αγαπαω

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Originally posted by Alobar
    \'... και τα πνεύματα μονιασμένα μη μας βρουν τα κακά της φύσης πάνω στα κατσάβραχα και δεν ξέρουμε από που να φύγουμε:P...\'

    ... μα άμα πέσουμε απ\' τα κατσάβραχα δε χρειάζεται να ξέρουμε από πού θα φύγουμε... :P ... και πείτε στα πνεύματα να βάλουνε τελεφερίκ... δε θα αφήσω \'γω την απεξάρτηση να πάει τζάμπα στο βωμό της αναρρίχησης. Ή τουλάχιστον να με πάει ο καυκάσιος, αλλιώς χαιρέτα μας τον πλάτανο... :P ...
    αν μπει τελεφερικ απο απου και να πεσουμε θα ξαναανεβουμε!!
    Πιο γρηγορα και πιο ευκολα!!

    Τελικα θα κανουμε δυο ομαδες;
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by bell
    Ο δικος μου εχει το χαζο βλεμα της αγελαδας,τιποτα αλλο δεν μπορω να πω.Συγκρινω τις αγελαδες στο χωριο μου, οταν παω και δεν βλεπω πολλες διαφορες ,ουτε στο μεγεθος ουτε στη εξυπναδα ....αλλα τον αγαπαω
    και μας.και είναι και ασπρόμαυρος.Αλλά τον λατρεύω όπως και όλα τα ζωάκια βέβαια.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Εσυ γιατι κοπτεσε τοσο πολυ με ποιον θα πας?,παντως θα ρθεις ;)

    και συ καθιστο σκαμνακι,αν περιμενεις να σε παει ο σκυλος στα βουνα ,ασε εδεσες..τον εχω μαθει κοκ για τους δρομους
    εδω;)



    ασχετο γιατι οταν κανει update me πεταει εξω παντα

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Ειναι κακο να ξερω με ποιον πορευομαι;;;; Ενταξει σημασια εχει οτι θα ερθω και εγω......
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Άχ παιδιά, νά \'στε καλά ωραία γέλασα!... λοιπόν φτιάξτε τις ομάδες, και ειδοποιάτε με και μένα. Ένα σκαμνάκι είμαι, κάπου θα τρυπώσω!... και να πάρουμε και τα σκυλάκια μας μαζί... :P ... πάω να παλέψω λίγο με την αυπνία μου τώρα, γιατί την έβαλα στοίχημα πως θα ξυπνήσω στις 8 και δε πρέπει να το χάσω... :P ... άντε και dream team!...

    :P

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    θα τα κανονισουμε...και θα μαθεις!! Καλο υπνο και καλο ξημερωμα!
    Και ελπιζω να ξυπνησεις!
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Alobar
    \'... και τα πνεύματα μονιασμένα μη μας βρουν τα κακά της φύσης πάνω στα κατσάβραχα και δεν ξέρουμε από που να φύγουμε:P...\'

    ... μα άμα πέσουμε απ\' τα κατσάβραχα δε χρειάζεται να ξέρουμε από πού θα φύγουμε... :P ... και πείτε στα πνεύματα να βάλουνε τελεφερίκ... δε θα αφήσω \'γω την απεξάρτηση να πάει τζάμπα στο βωμό της αναρρίχησης. Ή τουλάχιστον να με πάει ο καυκάσιος, αλλιώς χαιρέτα μας τον πλάτανο... :P ...
    :Pαυτό μας έλειπε τόσος αγώνας για να ζήσουμε το ζάλογκο τελικά

    :mad::mad::mad:θα τα τρελάνουμε τα πνεύματα μ\'αυτές τις απαιτήσεις κ τελικά θα πιάσουμε καρακαμπίλα κ θα κάνουμε κ πάρτυ που σωθήκαμε.

    Όχι,να τα πάρει με το καλό η bell να πάμε όλοι μαζί να τελειώνουμε,είναι και ο καυκάσιος στη μέση ντε.
    ε bell μην ομολογήσεις το μυστικό μαγείρεμα και αφινιάσουν...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Δηλαδη τι κρυβει το μαγειρεμα;;;; να ξερω απο τωρα...:)
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •