αναποφασιστικοτητα ή διαταραγμενη προσωπικοτητα...? - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 256 to 266 of 266
  1. #256
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Originally posted by Remedy
    ΜΗ ΧΕΣΩ!
    ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΝΝΑ!
    ΜΗ ΧΕΣΩ!!!!!!!!

    ο τυπος ειναι μεγαλος καραγκιοζοπαιχτης κι εσυ πολυ ευαλωτη αυτη τη στιγμη για να του φερθεις οπως του αξιζει.

    θες να με ακουσεις?

    ΜΗ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
    ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΕΙΣ!

    ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ ΤΩΡΑ!!!!!
    ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ,ΤΩΡΑ!!!!

    να μη σε βρισκει πουθενα .
    σε κανενα τηλεφωνο η μηνυμα κι αν δεις οτι καποια στιγμη ψαχνεται να δει αν εισαι εκει και σε πετυχει, πες του μια απιστευτη σουρεαλιστικη μαλακια και ξαναεξαφανισου.
    αν σε μπλεξει στο να απαντησεις κατι επι του θεματος, πες του ενελως αοριστα\"συμφωνω σε ολα μαζι σου, δεν υπαρχει κανενα προβλημα, θα τα πουμε συντομα\"

    ΜΗ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΛΛΗ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΣΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

    αυτα :)

    οταν καταλαβεις οτι υπαρχουν και αντρες που δεν ειναι μαλακες θα αναρωτιεσαι γιατι εχασες τοσο χρονο με τον καραγκιοζη

    κουραγιο αννουλα, ενα κλικ ειναι μονο
    Συμφωνώ απόλυτα.

  2. #257
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by marian_m
    Originally posted by Remedy
    ΜΗ ΧΕΣΩ!
    ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΝΝΑ!
    ΜΗ ΧΕΣΩ!!!!!!!!

    ο τυπος ειναι μεγαλος καραγκιοζοπαιχτης κι εσυ πολυ ευαλωτη αυτη τη στιγμη για να του φερθεις οπως του αξιζει.

    θες να με ακουσεις?

    ΜΗ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
    ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΕΙΣ!

    ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ ΤΩΡΑ!!!!!
    ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ,ΤΩΡΑ!!!!

    να μη σε βρισκει πουθενα .
    σε κανενα τηλεφωνο η μηνυμα κι αν δεις οτι καποια στιγμη ψαχνεται να δει αν εισαι εκει και σε πετυχει, πες του μια απιστευτη σουρεαλιστικη μαλακια και ξαναεξαφανισου.
    αν σε μπλεξει στο να απαντησεις κατι επι του θεματος, πες του ενελως αοριστα\"συμφωνω σε ολα μαζι σου, δεν υπαρχει κανενα προβλημα, θα τα πουμε συντομα\"

    ΜΗ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΛΛΗ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΣΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

    αυτα :)

    οταν καταλαβεις οτι υπαρχουν και αντρες που δεν ειναι μαλακες θα αναρωτιεσαι γιατι εχασες τοσο χρονο με τον καραγκιοζη

    κουραγιο αννουλα, ενα κλικ ειναι μονο
    Συμφωνώ απόλυτα.

    ειπα και εγω να χεσω....
















































































    τελικα εχεσα.
    :cool:

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    125
    καλα οκ σκουπισου:P το ριξαμε παλι το επιπεδο οσο δεν παει...

  4. #259
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    125
    μετα την τελευταια μας συναντηση και ενω οπως σας ειχα πει μου ειπε θελει να τα ξαναβρουμε αλλα κατι παλι τομν κολλουσε.....πηρατη γενναια αποφαση του ζητησα να βρεθουμε για να του ανακοινωσω πληρως απφασισμενα και ξεκαθαρισμενα οπως τον ειχα προειδοποιησει και στα μην μου οτι δεν θελω να συνεχισω να ειμαι θυμα του παιχνιδιου αυτου......του ειπα face to face οτι η θα ειμαστε ζευγαρι οπως μονος σου μου ειπες οτι θελεις να γινουμε και θα τα συζητησουμε ολα απο κοινου η ο καθενας παει σπιτι του και σκεφτετει μονος του για την παρτη του και τι δικη του ζωη χωριστα.....εγω δεν ειμαι διατεθημενη να συνεχισω αλλο ........αυτο το ψυχοφθορο και προσβλητικο για την αξιοπρεπει α μου σκηνικο..................!!!!!ΗΜΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣ ΚΟΦΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ......ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ \"ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ......ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ....ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΓΩ ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ...ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ\"

  5. #260
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    125
    εγω φυσικα ημουν πολυ επιφυλακτικη και του ειπα δεν θελω νατο κανει υπο πιεση ........μονο αν το θελει ,μου ειπε το θελω πραγματικα....απλα ειμαι ανθρωπος που θελω πρωτα να τα εχω αναλυσει περισσοτερο απο σενα πριν συνεχισω αλλα εχεις δικιο πρεπει να ειμαστε μαζι και να τα συζηταμε
    μαζι..........την επομενη μερα ειχα τεραστιο αγχος αν θα με παρει τηλ να βρεθουμε με ολα αυτα αλλα με πηρε...και μαλιστα πιο νωρις απο τι περιμενα .........για απογευματινο καφεδακι........και καθησαμε μαζι μεχρι αργα το βραδυ αγαποιμενοι να συζηταμε..........

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    125
    τον βλεπω οντως πιο κατασταλαγμενο στο θεμα γαμου οικογενειας .........τελικα επρεπε να μεινει.....4 μηνες μονος του για να αρχισει το μυαλο του να λειτουργει.......

  7. #262
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    πηρες γενναία αποφαση οπως λες....
    το μονο \"γενναίο\" που βλεπω ειναι να πηγαινεις μπρος - πισω....
    Απο κει και περα καθε κινηση ειτε μπρος ειτε πισω εχει και το κοστος της.
    Το χειροτερο κοστος ομως απο ολα, ειναι να παιζεις και με τις δυο ταχυτητες.
    Οσο τραβαει αυτο το βιολι, το αποτελεσμα καποια στιγμη θα ειναι να τρελαθεις και να φρικαρεις.

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    125
    γιατι το αποκλειει σδηλ δυο ανθρωποι μετα απο μια διακοπη να ξαναειναι μαζι με πιο συνειδητοποιημενα θελω........ανθρωποι ειμαστε οχι αθτοκινητα με ταχυτητες ...........ετσι δεν ειναι η ζωη...........μαι μπροσ και μια πισω .........αρκει να μαθαινεις απτα λαθη σου ..........ειμαστε και οι δυο πιο ηπεμοι και κατασταλαγμενοι...........για τι να μην το ξαναπροσπαθησουμε..............?

  9. #264
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    η καλη μου σκεψη λεει πως το σκεφτηκε και αποφασισε να ειστε μαζι!

    η υποψιασμενη μου σκεψη ειναι πως τον ιντριγκαρει τον φτιαχνει τον γεμιζει να σε ξανακατακτα και να σε ξαναεχει μετα απο ενα ξεκαθαρο οχι σου κα να σε βαριεται μετα απο ενα ξεκαθαρο ναι σου....


    η υποπτη μου σκεψη αυτη τη στιγμη υπερισχυει μεσα μου

    ομως ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο αντρας που αγαπας να θελει πραγματικα να ειστε μαζι Αννα με τον τροπο που μπορειτε και οι δυο σας καλυτερα!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  10. #265
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    να κανεις οτι νομιζεις, αλλωστε δικη σου ειναι η ζωη και αρα οι αποφασεις, τα καλα και τα κακα των οσων προκυψουν.
    Εγω σου απαντησα με βαση την δικη μου εμπειρια,
    που λεει οτι οταν συναντας ενα ανθρωπο που συνεχεια μια τον κραταει κατι πισω και την αλλη στιγμη κατι τον απελευθερωνει (ισως αυτο να εισαι εσυ) ειναι ενας φαυλος κυκλος.
    Αυριο αυτο το κατι που τον κραταει πισω πιστευω οτι θα το ξαναβρει (ξαναβρειτε πλεον) μπροστα του,
    και ετσι οσο θα εμπλεκεσαι σε μια τετοια ιστορια τοσο θα κυνηγας χιμαιρες.

    Μια σχεση για να εχει μια σωστη ισορροπια (δεν νομιζω να ψαχνει κανεις κατι αλλο)
    πρεπει να εχει δυο ατομα που να εχουν σχετικα ιδιες ισορροπιες και ετσι η ζυγαρια της σχεσης τους να μην γερνει επικινδυνα σε καμια απο τις δυο πλευρες.

    Στην δικη σου περιπτωση,
    πιστευω οτι φτιαχνεις ενα ονειρο (και καλως το φτιαχνεις, ολοι δικαιουμαστε να ονειρευομαστε) και πανω εκει προσπαθεις να χτισεις την ζωη σου.
    Μονο που απο τα οσα εχεις γραψει, χτιζεις μονη σου μαζι με ενα φαντασμα.
    Οσο αντεχεις συνεχιζε να χτιζεις......


    Αλλο κατι δεν μπορω να σου πω.
    Εσυ αλλωστε ξερεις καλυτερα απο ολους.

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    125
    καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη.....και καθε εμπειρια διαφορετικη...δεκτες και σεβαστες ολες οι αποψες...θελω να δωσω την ευκαιρια και στους δυο μας για μια πολυ καλυτερη συνεχεια.......η ενα οριστικο τελος αν δεν διορθωσουμε τα λαθη μας.......

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •