περιμενοντας το ναι!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    42

    περιμενοντας το ναι!!!!

    Καλησπέρα,

    Μετά από πόσο καιρό πιστεύετε, μια κοπέλα όταν της αρέσει κάποιος, ενώ αυτή έχει σχέση (που δεν είναι ικανοποιημενη),οταν την γραφεί καποιος αλλος αντρας ενώ αυτήν τον γουσταρει και εχει δεθεί μαζί του ,σε σημείο που την πληγώνει και την εχει νευριάσει πάρα πολύ με το φτυσιμό του , , και αυτος της εχει πει μόνο σαν ζευγαρι θα πει το ναι η θα κανει κίνηση;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα ελεγα 37 μερες...αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

    Βασικα δεν ειμαι σιγουρος και αν καταλαβα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    μπορεις να γινεις πιο κατανοητος?δεν καταλαβα τιποτα!ποια κοπελα,με ποιον τα χει και ποιον γουσταρει,ποιο ζευγαρι?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    ξαναγραψε το στην γλωσσα των ανθρωπων αν μπορεις ^^

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,663
    40 μερες?
    (οποιος το βρει κερδιζει κατι?)

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    42
    ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ(ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΔΙΣΤΑΖΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ).ΤΗΣ ΕΙΠΑ Η ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ Η ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΩ , ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΘΕΙ, ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΦΤΥΝΩ.ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΤΥΠΗΣΕΙ, ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ. ΑΜΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΝΑΙ!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by keep_walking
    Θα ελεγα 37 μερες...αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

    Βασικα δεν ειμαι σιγουρος και αν καταλαβα.

    κι εγώ τόσο.

    αλλά οκ. ας μην αστειεύομαστε. γράψε πιο απλά. :)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Εεε...?
    Έτσι όπως το περιγράφεις ακούγεται πολύπλοκη κατάσταση (!!!).
    Οπότε λέω 1 χρόνο σίγουρα!
    (Ρεμ, ελπίζω αν υπάρχει δώρο, να μην είναι καμιά διαφημιστική μπλούζα size XXL!)

    Πάντως ekimi, ό,τι και να εννοείς, εμείς πώς να ξέρουμε?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by ekimi
    ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ(ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΔΙΣΤΑΖΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ).ΤΗΣ ΕΙΠΑ Η ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ Η ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΩ , ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΘΕΙ, ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΦΤΥΝΩ.ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΤΥΠΗΣΕΙ, ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ. ΑΜΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΝΑΙ!!!



    είσαι σίγουρος πως δεν περνάει καλά με το φίλο της ?

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    42
    Ναι, παραποιονιέται παντού.Τον λεει και μαλακα!!!!μερικοι το εχουν παρει στο χαβαλε.οι συγκεκριμενοι οχι ολοι ,κερδιζουν μια που.....τσα απο εμενα

  11. #11
    καλα και δεν σε πειραζει που τοσο καιρο την περιμενεις και αυτη ειναι με τον αλλο?και θα την δεχτεις αν χωρισει και ερθει?
    εγω νομιζω πως περναει καλα διαφορετικα θα χωριζε
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,663
    Originally posted by ekimi
    Ναι, παραποιονιέται παντού.Τον λεει και μαλακα!!!!μερικοι το εχουν παρει στο χαβαλε.οι συγκεκριμενοι οχι ολοι ,κερδιζουν μια που.....τσα απο εμενα
    δε γουει αι σι ιτ κουμπαρε
    ο μαλακας ειναι αυτος που περιμενει με την που....τσα στο χερι ποτε θα παρατησει η αλλη τον αλλο μαλακα για να παει σε αυτον...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    ekimi,
    Ποσο καιρό παει αυτη η ιστορία?
    Πολύ πριν απο το Πασχα θυμαμαι,εγραφες ξανα για το θεμα αυτό..Τοτε το προβλημα ηταν οτι δεν της ειχες δειξει οτι την θέλεις..
    Τι εγινε?Ηρθατε πιο κοντα τελικά?αλλα δεν εχει χωρίσει ακομα ? \\
    Αν θυμαμαι καλα και τοτε στα χωρισματα ηταν..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by ekimi
    Ναι, παραποιονιέται παντού.Τον λεει και μαλακα!!!!μερικοι το εχουν παρει στο χαβαλε.οι συγκεκριμενοι οχι ολοι ,κερδιζουν μια που.....τσα απο εμενα


    τί είναι αυτό που την κρατάει μαζί του?
    τί σου έχει πει?
    τί νομίζεις?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,731
    και γιατι δεν τα φτιαχνεισ ενω τα εχει με το αλλον για να την αναγκασεισ να τον χωρισει αν τα χουν καιρο μπορει να προφασιστει χιλιεσ δυο δικαιολογιεσ για να μεινουν κανα μηνα χωρισ σεξ μη σου πω και παραπανω φιλικη συμβουλη πολλεσ γυναικεσ αν δεν βρουν τον επομενο δεν αφηνουν τον προηγουμενο οσο την φτυνεισ τοσο την σπρωχνεισ στη ασφαλεια τησ σχεσησ η οποια μπορει να μην ειναι αξιολογη αλλα ειναι καλυτερη απο το τιποτα και αυτη φοβαται το τιποτα και μαλλον αυτο που τησ δινεισ με την σταση σου ειναι το τιποτα γραψε αν θελεισ και ποσο χρονων εισαι ετσι απο περιεργεια να δω αν το πετυχα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •