Παρενέργειες 4μήνες μετά τη διακοπή (?) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    δοκιμασε παντωσ να παρεισ ακινετον δεν ειναι ντοπαμινεργικο δημιουργει μια ψευτικη αισθηση στον οργανισμο οτι υπερτερει η ντοπαμινη που ηδη εχεισ κι ασ ειναι χαμηλη ειχα και γω τρεμουλα στο ενα χερι καποια στιγμη ο γιατροσ μου το ειπε αυτο που σου λεω αλλα φυγαν μολισ χαμηλωσε η δοση εμενα με βοηθαει η ντοπαμινη σε αυτα που εχω δεν τα γιατρευει αλλα ειναι καλυτερα αυτο που εχεισ χειροτερευει καλυτερευει η ειναι το ιδιο ποσο καιρο το εχεισ;

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    Τα χαπια τα παιρνα για 2 χρονια και ειχα αλλαξει πολλα(zyprexa,solian,seroquel,risperdal,inveg a,depakene kai topamak,akineton)η στύση επανήλθε μετά από 2 βδομάδες και επάνω στον μήνα έγινε όπως πριν...σε σημείο να έχω \"ενοχλήσεις\" ανα 10λεπτο σαν να μαι 15 χρονων...αλλα η λιμπιντο δεν μπορω να πω πως ειναι οπως πριν και αυτο λογικα λογω αγχους. παντως ευτυχως επανηλθε το εργαλειο...Παλια ειχα ορεξη αλλα δεν μπορουσα να τελιωσω αλλα αυτο επανηλθε, και ποιος ξερει μπορει να γινει ακομα καλυτερο δεν θυμαμαι και πως ημουν πριν απο 2 χρονια ...τοτε ολα τα αγορια εχουν συνεχεια στυση ενστικτωδως.

    Οταν θα αρχισω να κανω καθημερινα σεξ θα σου πω αν επανελθει η λιμπιντο. τοτε δεν θα ναι τοσο απο τα χαπια αλλα μαλλον θα χρειαζεται να προσαρμοστουμε οπως πριν..Τα χαπια μας σκοτωσαν την λιμπιντο ε και την αποκταμε πισω...καπως ετσι. αυτο στο λεω απο εμπειρια.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    otan to aggizw sikonetai k otan fasonomai me kopela alla den aisthanomai toso entona tin idoni opos prin k afto logo apospasis prosoxis pistevw tha diksei

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •