Ε και λοιπον or so fucking what?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 78
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Ε και λοιπον or so fucking what?

    Σκεφτομουν ο κοσμος εχει τοσα προβληματα.

    Αλλα σοβαρα αλλα ασημαντα , αλλα που δεν μπορουμε εμεις να τα εκλαβουμε ως σοβαρα συγκρινοντας τα με τα δικα μας , αλλα τα βλεπουμε ποιο σοβαρα κλπ.

    Πολλες φορες ομως η λυση ειναι να πουμε...ε και?

    Δηλαδη μπορει να κλοθωγυριζει μια βλακεια στο κεφαλι και να σε απασχολει ολη μερα και ξαφνικα να σου\'ρθει στο κεφαλι μια αναλαμπη...ε και?....το αιωνιο ερωτημα...μηπως γκρεμιστηκε κανας φουρνος , μηπως εγινε σεισμος...οχι τιποτα απλως υπαρχω και σκεφτομαι λολ.

    Να βαλω λιγο σαλτσα εδω , λιγο σαλτσα εκει λιγο πιο ενδιαφερον , με τι θα απασχολησω το μυαλο μου πινοντας το απογευματικο καφεδακι , ας δημιουργησουμε και ενα προβληματακι εκ του μηδενος κλπ λολ.

    Δεν ειμαι υπερ του σταρχιδισμου all the time αλλα μερικες φορες το ερωτημα ειναι καιριο λολ και δεν εχει καμμια λογικη απαντηση.

    Ματαιοτης ματαιοτητων τα παντα ματαιοτης:P

    http://www.youtube.com/watch?v=GyynGzMlHSY

    Να βαλω και ενα κομματακι youtube λιγο αγριο:)

    o fucking what!

    Well, I\'ve been to Hastings and I\'ve been to Brighton
    I\'ve been to Eastbourne too
    So what, so what
    And I\'ve been here, I\'ve been there
    I\'ve been every fucking where
    So what, so what
    So what, so what, you boring little cunt

    Well, who cares, who cares what you do
    Yeah, who cares, who cares about you, you, you, you, you

    Well, I\'ve fucked the queen, I\'ve fucked Bach
    I\'ve even sucked an old man\'s cock
    So what, so what
    And I\'ve fucked a sheep, I\'ve fucked a goat
    I rammed my cock right down its throat
    So what, so what
    So what, so what, you boring little fuck

    Well, who cares, who cares what you do
    And, who cares, who cares about you, you, you, you, you

    And I\'ve drunk that, I\'ve drunk this
    I\'ve spewed up on a pint of piss
    So what, so what
    I\'ve had skag, I\'ve had speed
    I\'ve jacked up until I bleed
    So what, so what
    So what, so what, you boring little cunt

    Well, who cares, who cares what you do
    Yeah, who cares, who cares about you, you, you, you, you, you

    A-hahaha!

    Yeah!

    I\'ve had crabs, I\'ve had lice
    I\'ve had the clap and that ain\'t nice
    So what, so what
    I\'ve fucked this, I\'ve fucked that
    I\'ve even fucked a school girl\'s twat
    So what, so what
    So what, so what, you boring little fuck

    Well, who cares, who cares what you do
    And, who cares, who cares about you, you, you, you, you, you

    So fucking what!
    Yeah
    Well... μουσικη ματαιοτης λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ τωρα που το διαβαζω μαλλον μπορει να παρεξηγηθει , υπονοω φυσικα μια διαφορετικη οπτικη γωνια στα προβληματα που αντιμετωπιζουμε ως ατομα , μια γωνια σταρχιδισμου
    αν θελετε , ετσι ωστε να μας απασχολουν οντως τα σημαντικα:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Αχ Κηπ,μου αρέσουν τόσο τα απογευματινά σου threads.:)
    Και σήμερα γύρισα σπίτι λίγο σκοτεινιασμένη από τη δουλειά,από διάφορες βλακείες,οπότε χρειαζόμουνα ένα θεματάκι so fucking what.:P
    Νά\'σαι καλά πάντα.Άτομα σαν εσένα φωτίζουν τη ζωή των γύρω τους.Ξέρεις κι εγώ απ\'αυτά είμαι δηλαδή,μη νομίζεις,εκτός όταν βρίζομαι με τους γύρω μου ή τους πλακώνω,τις υποδέλοιπες φορές είμαι γελαστή και ήρεμη.λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    εμενα μου ηρθε η ΔΕΗ 150++ ευρω....
    δεν μου εκατσε να πω,
    σο φακιν γουατ.

    μαλλον γουι φακτ απ...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    χεχε rain ι like your sense of humor:)

    Τωρα μου\'ρθε το αντιθετο απο τα λεγομενα σου...λες τελικα η λυση να ειναι να βουταμε στα απλα μικρα προβληματα της καθημερινοτητας?...απο το να σκεφτομαστε την εντροπια και οτι θα καταστρεψει καποτε το συμπαν λολ.
    χμμμμμμμμμμμμμμμμμμ
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Άστα Κρίνο.Ένα από αυτά που με απασχολούν είναι και το οικονομικό.Μόλις πριν καμιά ώρα έμαθα πως η μία γάτα μου έχει μία ασθένεια που θα χρειαστεί μακρόχρονη θεραπεία,έσκασα πρωτίστως γιατί την αγαπάω,μετά γιατί θα χρειαστούν αρκετά χρήματα που δεν μου περισσεύουν,επίσης έχω να πληρώσω το ίντερνετ,για να μπορώ να επικοινωνώ μαζί σας και τον άλλο μήνα,λολ,στη δουλειά όλοι καβγάδιζαν σήμερα λες και τους είχες βάλει νέφτι,χα χα,ρε τι συμβαίνει επιτέλους,γιατί όλοι είναι στην τσίτα,το προσέξατε κι εσείς αυτό;Bρίζονται στους δρόμους,βρίζονται στα σπίτια,βρίζονται στη δουλειά.Άι στο διάλο,ας γελάμε τουλάχιστον εμείς που και που.:P
    Το γατάκι μου το καλό...Το αντράκι μου δεν είναι καλά...:(:(
    Ωραία,τώρα γελάω με δάκρυα στα μάτια,χαρμολύπη,δεν παίζομαι σήμερα...:o
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εμενα γεννησαν και οι δυο γατες μου εχω 8 γατακια!!!!!!!!!
    Ο επιβητορας ο γατος μου...εκανε τις αλητειες του τσαρκες απο δω και απο κει και απλως δεν ξαναγυρισε:((((((((

    Το πηραν χαμπαρι και οι γατοι της γειτονιας και αλωνιζουν στην περιοχη:MAD

    Ελπιζω να πανε ολα καλα rain με τον γατουλι σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Οχτώ???καλά εσύ έγινες κανονικός πολύτεκνος παιδί μου,λολ!!!
    Ευχαριστώ Κeep μου.Πάντως τώρα έχω πλακώσει τα κρασιά.Άντε,να δούμε τι πονοκέφαλο θα έχω αύριο στη δουλειά πάλι.
    Μωρέ ας είναι καλά το γατί μου κι ας πονοκεφαλιάζω εγώ,κι ας πληρώσω για τη θεραπεία,αλλά ανίατη μου είπε ο κτηνίατρος.Και θέλει φροντίδα και να είναι κάποιος κοντά του την ημέρα να παρακολουθεί αν τρώει σωστά και πόσο,πόσα υγρά παίρνει κλπ.
    Τέσπα,μη σε ζαλίζω κι εσένα.
    So fuckin\'what λοιπόν.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #9
    ... τωρα καταλαβαινω τη διαθεση σου καλυτερ ;) so fucking what!!!!
    ωραιοοοοσ! μακαρι να το νιωσω και γω αυτο!!!!!

    το κομματι το ακουσα..δεν ειναι το στυλ μου αυτο..ειμαι αλλο στυλ, αλλα ομολογω οτι ξετρελαθηκα με τουσ στιχουσ!!!
    :D

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    περαστικά για τον γατούλη RainAndWind και keep_walking να σου ζήσουν! και για να μην ξεχνιόμαστε...so fucking what?;)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  11. #11
    * ΠΕΡΑστικα σο ζωακι!
    εχω χασει σκυλο μου απο καλαζαρ, και ξερω πωσ ολο το πακετο ασθενειασ ζωου, ταλαπωρια του και εξοδα σου ειναι πολλα!!!
    καλη δυναμη μακια!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=miC7Ck3B0qA

    keep walking, αυτο ισωσ?? :)

    ασε που λατρευω και την ταινια!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by RainAndWind
    Οχτώ???καλά εσύ έγινες κανονικός πολύτεκνος παιδί μου,λολ!!!
    Ευχαριστώ Κeep μου.Πάντως τώρα έχω πλακώσει τα κρασιά.Άντε,να δούμε τι πονοκέφαλο θα έχω αύριο στη δουλειά πάλι.
    Μωρέ ας είναι καλά το γατί μου κι ας πονοκεφαλιάζω εγώ,κι ας πληρώσω για τη θεραπεία,αλλά ανίατη μου είπε ο κτηνίατρος.Και θέλει φροντίδα και να είναι κάποιος κοντά του την ημέρα να παρακολουθεί αν τρώει σωστά και πόσο,πόσα υγρά παίρνει κλπ.
    Τέσπα,μη σε ζαλίζω κι εσένα.
    So fuckin\'what λοιπόν.:)


    Rain μέχρι πρόσφατα νόμιζα ότι ήσουν κάτι σαν η εξυπνούλα κουλτουριάρα-bright girl-prodigy 24χρονη φοιτήτρια αρχιτεκτονικής-or-something- που φοράει σταράκια και έχει ποδήλατο και που ενδιαφέρεται για την κοινωνική ψυχολογία.


    Αλλά μετά είδα το \"βρεφική, παιδική ηλικία\"

    (ένα sub-forum που δεν μπαίνω σχεδόν ποτέ)

    λολ


    (τι σου είναι οι εντυπώσεις! Λέτε να ποστάρω κανα 2000λέξεις κείμενο για την ψυχολογία της έμμεσης διαπροσωπικής αντίληψης, της άρρητης κοινωνικής κρίσεως και των πρωταρχικών εντυπώσεων?!?:mad: Έχουν γίνει κάτι πολύ ενδιαφέροντα πειράματα στο θέμα! :P)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    So what, so what, you boring little fuck?
    Epic!
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    91
    Originally posted by RainAndWind
    Μωρέ ας είναι καλά το γατί μου κι ας πονοκεφαλιάζω εγώ,κι ας πληρώσω για τη θεραπεία,αλλά ανίατη μου είπε ο κτηνίατρος.Και θέλει φροντίδα και να είναι κάποιος κοντά του την ημέρα να παρακολουθεί αν τρώει σωστά και πόσο,πόσα υγρά παίρνει κλπ.
    Τι έπαθε ο γάτος σου, Rain; Μου έκανε εντύπωση που λες ότι έχεις να πληρώσεις ακριβή θεραπεία για ανίατη ασθένεια. Ελπίζω πάντως να πάνε όλα καλά:)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by RainAndWind
    Οχτώ???καλά εσύ έγινες κανονικός πολύτεκνος παιδί μου,λολ!!!
    Ευχαριστώ Κeep μου.Πάντως τώρα έχω πλακώσει τα κρασιά.Άντε,να δούμε τι πονοκέφαλο θα έχω αύριο στη δουλειά πάλι.
    Μωρέ ας είναι καλά το γατί μου κι ας πονοκεφαλιάζω εγώ,κι ας πληρώσω για τη θεραπεία,αλλά ανίατη μου είπε ο κτηνίατρος.Και θέλει φροντίδα και να είναι κάποιος κοντά του την ημέρα να παρακολουθεί αν τρώει σωστά και πόσο,πόσα υγρά παίρνει κλπ.
    Τέσπα,μη σε ζαλίζω κι εσένα.
    So fuckin\'what λοιπόν.:)


    Rain μέχρι πρόσφατα νόμιζα ότι ήσουν κάτι σαν η εξυπνούλα κουλτουριάρα-bright girl-prodigy 24χρονη φοιτήτρια αρχιτεκτονικής-or-something- που φοράει σταράκια και έχει ποδήλατο και που ενδιαφέρεται για την κοινωνική ψυχολογία.


    Αλλά μετά είδα το \"βρεφική, παιδική ηλικία\"

    (ένα sub-forum που δεν μπαίνω σχεδόν ποτέ)

    λολ


    (τι σου είναι οι εντυπώσεις! Λέτε να ποστάρω κανα 2000λέξεις κείμενο για την ψυχολογία της έμμεσης διαπροσωπικής αντίληψης, της άρρητης κοινωνικής κρίσεως και των πρωταρχικών εντυπώσεων?!?:mad: Έχουν γίνει κάτι πολύ ενδιαφέροντα πειράματα στο θέμα! :P)
    οποτε πλεον, θεωρεις οτι η ρειν ειναι....τι???
    για να δουμε και την συνεχεια των εντυπωσεων σου....

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •