Νομιζω οτι δεν βρισκω λυση πια.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1

    Νομιζω οτι δεν βρισκω λυση πια.

    παιδια εχω ξαναγραψει, ειτε για το οτι δεν μπορω να σταματησω να κλαιω ειτε για το οτι δεν προχωραω και χρειαζομαι βοηθεια ειτε για να αλλαξψ ψυχοθερπαυτη

    τισ δυο τρεισ μερεσ αυτεσ νομιζω οτι αργοπεθαινω.
    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ αλλο να μην μπορω.
    κοιμαμαι και κλαιω μονο. ετσι οπωσ παω θα πχασω το μεταπτυχιακο μου. δεν εχω δουλεια. δεν εχω φιλουσ και αντρα. οικογενεια αστο..., επελεξα να φυγω νωρισ.

    κανω ασχημεσ σκεψεισ οπωσ το να μην ξυπνησω ποτε πια, να βγαλω καποια σοωαρη ασθενεια και να παθω ενα καλο τροχαιο που θα μ αφησει σε κωμα.
    το ξερω θα πρεπε να ντρεπομαι γιαυτεσ τισ ασεβεισ σκεψεισ μου αλλα ερχοντε απο μονεσ τουσ.

    σημερα σταματησα την ψυχοθεραπεια και σκεφτομουνα να αρχισω αλλου, αλλα δεν εχω τη δυναμη να σηκωσω το ακουστικο να παρω. και να πω τι?και παλι? και ξανα? τα ιδια..τα ιδια..


    δεν μ αρεσει η ζωη μου.
    δεν μ αρεσει. και δεν νιωθω οτι μπορω να την αλλαξω. να τη φτιαξω.\φαρμακα δεν παιρνω. ειχα παρει για λιγο πριν 3 χρονια.

    δεν ξερω τι να κανω.
    δεν εχω την παραμικρη ιδεα.
    μοναξια μοναξια μοναξια
    και αβοηθητη. ειναι σαν χω μι αρρωστια που δεν εχει βρεθει το φαρμακο.
    σαν καταρα

    δεν νομιζω πωσ γλυτωνει κανεισ αμα μπλεξει στην καταθλιψη. ετσι δεν το λενε? καταθλιψη. δηλαδη μεσα στην θλιψη? γιατι? τι εκανα ακριβωσ και πρεπει να ειμαι ετσι? τι?

    εχω προβλημα εγγυητητασ λεει και touching. και επρεπε καθε φορα στη συνδρια να μυ κραταει το χερι και καμια φορα να μου το αφηνει στο μπουτι. του πα μετα απομηνεσ οτι δεν γοθσταρω στο ποδι μου. μου πε οτι εχω προβλημα εγω.
    την τελευταια φορα, με ρωτησε πωσ τα παω με το ερωτικο και αν αυνανιζομαι και ποσο. του πα δεν αισθανομαι ανετα. παλι εγω εχω προβλημα και πρεπει να απενοχοποιησω το σεξ. και να του πω τι κανω.
    καθε φορα θελει να με φιλαει στο μαγουλο και και με σαλιωνε κι ολασ. δεν μουθ αρεσε.
    του το πα. παλι εγω εχω προβλημα

    ναι εχω θεμα με τισ αγγαλιεσ και το touching, ομωσ ο τροποσ του δεν μου αρεσε. και ηξερε ειμουν μαρτυρασ σεξουαλικης παρενοχλησησ σε φροντιστηριο. ηξερε πωσ ειμαι ευαισθητη στο σημειο αυτο και καχυποπτη. μου λεγε πωσ συχνα αναπτυσετε ερωτικη σχεση με τον θεραπευομενο.
    να υπαρχει ανευ ορων αποδοχη και εμπιστοσυνη. οχι δεν συμφωνω.
    ειαμι 25 με σωμα χορευτριασ και οχι ασχημη και ειναι 60.
    οταν του πα οτι ειχα ενα προβλημα με την πλαστικη στο στηθοσ μου και ισωσ πρεπει να με ξαναδει γιατροσ μου πε να το δω? και γω γιατροσ ειμαι. του πα οχι. μου λεει μα ξερω να σου πω. του πα οχι. δεν μου αρεσε αυτο.
    και επειδη ειναι γιατροσ? και μυκητεσ στην περιοχη ειχα το καλοκαιρι τι δηλαδη? επρεπε να το δει κι αυτοσ?
    δεν το εκανε. το ελεγε.

    νιωθω θυμωμενη γιατι εκτοσ απο αυτα μου εκανε και καλο σε καπια σημεια.



    τωρα νιωθω απλα μονη και ανημπορη.
    ακομα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    E?

    Εμενα μου μοιαζει με ακραια σεξουαλικη παρενοχληση...δεν ξερω τι να πω.

    ΜΗΝ ξαναπας σε αυτον μην πω κατι βαρυτερο..ΕΛΕΟΣ κοπελλα μου στειλε στον NikosD. αν θες ενα u2u να σου προτεινει αλλον ή μαλλον αλλην καμμια κοπελλα κατα προτιμηση να τα λετε σαν γυναικα προς γυναικα αν ειναι δυνατον!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Αφου το καταλαβες κοριτσι μου..ο τυπος σε ενοχλούσε εκμεταλλευόμενος την ευαισθησία σου..
    Μπραβο σου που αντεδρασες,εγω θα έσπαγα και κατι.Ενα τασακι ας πουμε.
    το γαιδουρογαιδουρο..σορυ τα πήρα..

    Μη λυπασαι,θα βρεις καποιον αλλο,μην τα παρατας.Ειπες εχεις καταθλιψη αλλα δεν παιρνεις αγωγή?Γιατι καλό μου?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ΜΗν σου πω οτι ειμαι εξω φρενων...εεεεεεεεεεε στειλε u2u στον νικο...να πας σε μια ψυχολογο να τα πειτε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    θα συμφωνησω με τον κιπ και θα σου πω οτι μαλλον δεν εκανεσ ψυχοθεραπεια τοσο καιρο ξαναπροσπαθησε θα δεισ μεγαλη διαφορα αν βρεισ τον σωστο γιατι δεν παιρνεισ φαρμακα;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Runner,καλησπέρα.Ας τα πιάσουμε ένα ένα,ναι;
    Έχεις κατάθλιψη.Εντάξει,οι αρνητικές σκέψεις και η μαυρίλα είναι ένα από τα χαρακτηριστικά της.Θα περάσει.Χρειάζεται να επιμένεις,σωστή θεραπεία και συχνή επαφή με το γιατρό που σε παρακολουθεί.
    Μετά,τα ίδια με ό,τι σου έγραψε ο Κeep γι αυτόν τον \"κύριο\",σε καμία ψυχοθεραπευτική σχέση δεν είναι το να σε αγγίζει ερωτικά ο ειδικός που πηγαίνεις σε αυτόν για το θέμα που αντιμετωπίζεις το touching μέσα στη διαδικασία.Δηλαδή,ο ασυνείδητος βλάκας!
    Κι εσύ βρε Runner μου,δεν ήξερες,δε ρώταγες κορίτσι μου,γιατί τον άφησες τον ηλίθιο να σε μπαλαμουτιάζει και να τον πληρώνεις κιόλας από πάνω;;grrr
    Moναξιά.Δεν είσαι η μόνη κοπέλα μου,είναι κάτι που οι περισσότεροι έχουμε νιώσει το συναίσθημα αυτό,με το καλό μόλις νιώσεις δυνατότερη και περάσει κι αυτή η τρικυμία,θα βρεις άτομα να σε πλαισιώσουν και να μοιράζεσαι μαζί τους όσα αγαπάς.
    Εδώ είμαστε κι εμείς,δεν είμαστε συντροφιά για σένα δηλαδή;Σνιφ,γιατί μας πουλάς έτσι τώρα;;;
    Για να χαμογελάσει λίγο το χειλάκι,που κάνεις ρυτιδούλες στο όμορφο το μουτράκι από το σούφρωμα,λολ.
    Φιλιάααα.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    @ keep walking εστειλε στο νικο, σε ευχαριστω
    @ αφωτεινη, οταν μου ακουμπουσε το μπουτι, η ηθελε οπωσ μου λεγε να ντυνομαι περισοτερο γυναικα με πιο κοντα και ανοιχτα ρουχα, με εκανε νε πιστεψω πωσ αφου εχω προβλημα αυτο δεν ειναι παρενοχληση αλλα η αληθεια. και ακομα και τωρα νιωθω ενα 1% που μπυ λεει ..ρε συ μπασ και εισαι υπερβολικη? μπασ και ετσι κανει ο κοσμοσ..και εσυ εισαι η μιγιαγγιχτη?

    ειμαι ηλιθια το ξερω. δεν ηταν ενα περιστατικο που εγινε μια φορα και με εφερε στ αακρα. ηταν κατι που τωρα που το σκεφτομαι απλα εκεινος ηθελε σιγα σιγα να χτισει. και λόγω των αυτοκοττονικω μου τασεων οταν με σηκωνε μεταφορικα απ το πατωμα, του ειχα εμπιστοσυνη γιατι μονο εκεινος εδω ακι 2 χρονια με κραταγε ναμην το κανω, και δεν εχω καθαρο μυαλο να δω πωσ εινια η αληθεια. τωρα που σασ το γραφω το καταλνοω.

    @Pad ναι θα προσπαθησω να κανω κατι ξανα μαλλον. οταν βρω τη δυναμη.

    να σημειθει οτι προφανωσ δεν εινα κανενα προβλημα εγυητητασ κτλ με τον αντρα που ειμουν 5 χρονια.
    @ Rainand wind,
    δεν σασ πουλαω ομολογω πωσ με βοηθαει ι υπαρξη αυτοθ του φορουμ ασχετοσ που μου πηρε 2 χρονια να κανω join .

    ποιον να ρωτησω??
    ποιον??? κανεισ παλιοσ φιλοσ δεν ενεκρινε την ψυχοθεραπεια για μενα. ολοι μου λεγαβ θα σε τρελανουν χειροτερα. οι κογενεια αστο λεμε, αντρα δεν εχω.
    ε
    ποιον?? με κανε να τον εμπιστευτω για να με βοηθησει να σωθω.
    το οτι δεν ειμαι η μονη δυστυχωσ δεν με βοηθαει. ειναι κριμα να νιωθουμε μοναξια. οι γιορτεσ ειναι το χειροτερο μυ.
    τπτ ...δεν αισθανομαι πολυ καλα.., δεν βρισκαω κανενα αποτλυτωσ νοημα.

    οπωσ και να χει ομωσ σασ ευχαριστω για το χρονο που διαθεσατε για μενα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ε μα...το κακο ειναι οτι ειναι δυο ατομα ο λογος του εναντιον του λογου της...τεσπα.

    Κοιτα μπροστα runner και μη μασας.

    Σιγα...υπαρχουν αξιολογοι ανθρωποι εκει εξω...υπαρχουν και ρεμαλια.

    Πως το λεει το τραγουδι στον κοσμο που ζω δεν υπαρχουν κανονες παρα μονο εξαιρεσεις.

    Ο νικος θα σου απαντησει δεν ξερω ποσο γρηγορα φανταζομαι αναλογως και το φορτο που εχει , ειναι κατι που δεν μπορω να ξερω.

    Ελα runner δυναμη!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    @ βολτσεεντ

    παιδια δν ειπα οτι με φιλαγε στο στομα
    στα μαγουλα.
    και στο μπουτι του πα να το σταματησει οταν ειχα δυναμη ξανα να μιλησω.


    εγω ειπα οτι προστθωντασ να λυσει το πρβλημα τησ επαγησ μου ειχα και τησ εγγυητητασ μου κραταγε χερι, καθοταν απεναντι μου και οχι πισω απο το γραφειο, η μακρια μου,

    και γενικα προπαθησε να μου δεικσει πωσ δεν θα παθω κατι αν με ακουμπησει

    επισησ μου ελεγε πωσ ειμαι κουτσουρο γιατι οταν μου πιανει το χερι εγω δεν κανω κατι, η εγω δεν καω αυθορμητα αγγαλιεσ σε αυτον, και δεν αντιδρω σε αυτον

    σε παρακαλω μη με κατηγορεισ.., πωσ αφησα να με..

    κατσε ρε συ..
    εδω δεν βλεπω καθαρα τα ορια τησ ζωησ μου και συ μου λεσ πωσ τον αφησα

    αν δεν ειμουν σκατα οπωσ ειμαι θα ειχα αλλη αντιμετωπιση γενικοτερα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Εχουμε κι αλλο χρόνο..
    και δεν εισαι εσυ η ηλιθια,ο ηλιθιος ειναι αυτός ,που προσπάθησε τοσο ανανδρα να σε εκμεταλλευτει.
    Που προσπαθησε το μουλαρι να σε πεισει κιολας οτι εχεις προβλημα που δεν του κανεις ενα στριπτιζ ας πουμε..
    Δεν μας ειπες ομως δεν σου εδωσε αγωγή?Και πως τον λενε να του κανω μια καταγγελια..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    εγω ακομα δεν καταλαβα γιατι δεν παιρνεισ χαπια εχεισ κολλημα γιατι αν εχεισ δεν αξιζει για το κολλημα σου να καταστραφεισ τα χαπια ετσι κι αλλιωσ καλα δεν θα σε κανουν απλα θα τη δεισ λιγο πιο θετικα την ολη κατασταση και καποια στιγμη θα ξεκολλησεισ οι γιατροι οταν πασ για καταθλιψη σου λενε οτι καποια ανωμαλια συμβαινει στον εγκεφαλο την οποια πρεπει να αντιμετωπισεισ με χαπια το χεισ αφησει πολυ να προχωρησει αυτο και μονη σου ειναι δυσκολο να σηκωθεισ εγω ειμαι κατα των χαπιων να φανταστεισ αλλα οταν επηρεαζεται η λειτουργηκοτητα σου ειναι η μονη λυση

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οκ runner...απλως μαλλον ειχε και αλλες διαθεσεις ο τυπος.

    Δεν λεμε οτι εσυ...ησουν αδυναμη...και οτι εκσνες κατι αλλα οτι αυτος ηταν μαλακας...τωρα λιγο μαλακας πολυ μαλακας δεν μπορουμε να ξερουμε (μαλακας ακουγεται λιγο ελαφρυ παντως).
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    αφωτεινη σε ευχαριστω.
    προσπαθουσε να μου δωσει χαπια
    και για ζαναχ ακι για εφεξορ μου ελεγε

    ομοσ πριν παω σε αυτον ειχα παει και σε 5-10 αλλουσ. κιριοσ ψυχιατρουσ.
    μια φορα στον καθενα γιατι κανεισ δεν μου ελεγε ενταξει κοριτσι μου, ασ μην παρεισ φαρμακα αφου δεν θελεισ.ολοθ γραφανε συνατεγεσ.
    εγω να μιλησω ηθελα

    μια βελονιστρια που με πιγε η μανα μου απ το χερι λοιπον, λογω τησ ακταστασησ μου ..τραγικη ναι..., μου εβαλε στο σομα ενα ζαναξ. μου δωσανε για μια βδομαδα 2 την ημερα νομιζω , μετα τα πεταξα μονη μου γιατι μιλαγα σαν ηλιθια και ολα ηταν αργα γυρω μου,
    και 6 μηνεσ λαντοσε. ο πσιχιατροσ απλα τηλεφωνικα καθε μηνα μου ελεγε πωσ πανετα χαπια ..
    χμ..

    παιδια εμαθα τι γινεται στον εγεκεφαλο με τα χαπια.., δεν θελω να το ξανακανω.

    ευχαριστω παντωσ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    γαμω το κερατο μου..
    Με ποιο δικαιωμα θα πει στην κοπελα ο καθε μπαμιας να ντυθει με πιο αποκαλυπτικά ρουχα?Ρωταω..
    ΕΕΕ????

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Λογικό ήταν να ήσουν μπερδεμένη...ειδικά όταν σκέφτεσαι να κάνεις κακό στον εαυτό σου θα καταλάβεις τον άλλο τί ορέξεις έχει? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ πάντως..καλά έκανες που ξέκοψες! Και μια καταγγελία του χρειαζόταν εδώ που τα λέμε. Πάντως για φαρμακευτική αγωγή σκέψου το, θα σε καλμάρει προσωρινά και θα μπορείς να σκεφτείς πιο ψύχραιμα.
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •