ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    29

    ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

    Καλησπέρα,.Μετα από έντονο φλερτ, με μια συνάδελφο η οποία εχει σχεση (που φοβαται να αφησει)προεκυψε το εξης πρόβλημα.Βγηκαμε μόνο μια φορα και συζητησαμε γενικός.Καθε μερα με φλεταρει εντονα, της εχω πει να βγουμε να μιλησουμε και αρνηθηκε.Ξαφνικα μετα από καιρό από άγνωστο νούμερο της εστελναν μυνηματα που να της λένε ότι μου αρεσει, την αγαπω και να κάνει κάτι μαζί μου.Εστειλαν και σε εμενα.Οταν της τα εδειξα αυτα που εστειλαν σε εμενα ενω αυτη αρχικα όχι.Μου τα εκρυβε,, με κατηγόρησε ότι είμαι εγω, και με απείλεσε σοβαρα.Μεχρι και μυνηση, χωρις να εχει αποδείξεις.Την αλλη μερα μου ζητησε να γινουμε φίλοι και αρνηθηκα, της ειπα να μην μου λεει ουτε καλημέρα.Από τοτε με κυνηγαει συνεχεια, νευριαζει που δεν της μιλαω, που αλλαζω δρόμο όποτε την βλεπω, μου κανει πόλεμο στην δουλεια.και προσπαθει να παραμείνουμε φίλοι.Της πρότεινα να βρεθουμε να λυθει η παρεξηγηση , αλλα να ειμαστε ποιο τυπικοι και αρνηθηκε.Συνεχιζει τα παιχνιδια, και την πίεση.Επειδη δεν της μιλάω νευριαζει.Γιατι όλα αυτά;;;;;Γιατί δεν βγηκε μαζι μου ώστε να συζητησουμε και να λυθουν όλα;;;Τι κάνω τώρα;Μου αρέσει πολύ αλλα δεν την θέλω πια ούτε για φίλη.Πως το χειριζομαι;;; Εφερε μια φιλη της να μου πουνε οτι ειναι εγκυος(που ειναι)Και εκανε ολα αυτα;;;;;Τοσο τσουλα;Η ιδια κολοσουσε να μου το πει και το αρνιoτανε αλλα η φιλη της επέμενε,ολα αυτά μπροστά μου!λετε να ειναι παραμύθει;;;;Και θυμωσε επειδη το πηρα χαλαρα!!και δεν την φροντιζω, και δεν της μιλαω.Δεν ειναι παράλογα όλα αυτά;;Τωρα τι κάνω:

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιατι ανοιγεις καινουριο θεμα οταν το θεμα σου ηδη υπαρχει?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •