Απειλή
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Απειλή

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512

    Απειλή

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

    1. Το θέμα είναι πράγματι σοβαρό, ωστόσο απαγορεύεται η δημοσιευση ιδιωτικής αλληλογραφίας.

    2. Το μέλος που έστειλε αυτό το απειλητικό προσωπικό μήνυμα, έχει αποκλειστεί από το φόρουμ.

    3. Το θέμα θα κλειδωθεί.

  2. #2
    και γιατι ολα αυτα?
    ελα τιποτα δεν μπορει να σου κανει δεν πιστευω να φοβασαι
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    libpa απλα αποκλεισε τον απο το να σου στελνει μηνυματα. Αν δεν γνωριζεστε στην προσωπικη σου ζωη τοτε κανε αυτο που σου ειπα και απλα χαλαρωσε :)
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Είχαμε μιλήσει msn και μου είπε μια μέρα ότι δεν πιστεύω να είπες κάτι για μένα γιατί δεν ξέρω κι εγώ τι θα γίνει. Και του είπα σήμερα ζήτα μου συγγνώμη να σε ξανακάνω add στο msn και μου λέει ουστ και του λέω ουστ.
    Φοβάμαι λίγο είναι η αλήθεια γιατί στο msn είχε μια φωτό που σκόπευε με όπλο....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Απλα μπλοκαρισε τον και μην ασχολεισαι καθολου
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Με έχει δει και από φωτό κιόλας. Μπορεί να του έχω πει και στοιχεία... Το θέμα είναι άμα δεν μπορεί να μου κάνει κάτι να δουν όλοι τι είναι γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα. Ειδικά με αυτό το μήνυμα με έφερε εκτός ορίων. Ήθελα να δουνε όλοι τι μου έγραψε.

  7. #7
    δεν θα σου κανει τιποτα,ηρεμησε:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Παιδιά άμα δεν γράφω πάντως για πολύ καιρό να ανησυχήσετε :)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Τωρα χρειαζεται ο NikosD κ οχι στις διενεξεις κ παρεξηγησεις για το ποιος ειναι ο καλυτερος κ οφελιμοτερος στο forum,πρεπει οπωσδηποτε να διαγραφει αυτος, που ειτε το εννοουσε ,ειτε εκανε χιουμορ!
    EIMASTE STO ELEOS TOU THEOU!

  10. #10
    ελα καλε και εσυ μη λες βλακειες ειναι και βραδυ και σκιαζομαστε..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #11
    οντως πρεπει να διαγραφει ειναι απαραδεκτο πρεπει να γινει αμεσα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Σίγουρα το εννοούσε..Αν μπορούσε θα το κανε, μπορεί και να μπορεί... Για χιούμορ πάντως αποκλείεται να το κανε...Τι σχέση έχει ο καλύτερος και ωφελιμότερος στο forum?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Απλά αγνόα τον.

    Τσαμπα ιντερνετο-μαγκιες υπάρχουν αρκετοί. Αυτός απλά ειναι άλλου επιπέδου ;d

  14. #14
    μη φοβασαι¨)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Τι να πω δεν μπορούσα να τον αφήσω έτσι εδώ η weird έγραψε για κακοποίηση χωρίς να την έχουν απειλήσει αυτό εδώ τι είναι δηλαδή;

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •