ηρθε η σειρα μου.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    damn... παει και αλλο ατομο...

    αχ βρε Φωτεινη, μπορεις να κατσεις και αλλο, αλλα απο την αλλη ειναι σεβαστη η επιλογη σου, θα εχεις τους λογους οσο και να μη θελουμε να σε χασουμε απο εδω

    .

    Ξερεις τι, θα συμφωνησω με την R.A.W. , ισως...ισως αμα επιστρεψεις , να ερθεις ανανεωμενη χωρις αυτο το \"α\" μπροστα μπροστα!

    Καλα να περναςς.!!!!!!!!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    RAW!!!!!
    αμαν ρε boltseed, με ξεκανες παλι

    φωτεινουλα να περνας ομορφα, χαρουμενα και δημιουργικα
    την αποφαση σου δεν την σχολιαζω, αφορα εσενα και ειναι σεβαστη.
    θα σου πω μονο αυτο που λεω παντα...
    αν ανακαλυψεις οτι αυτο που χρειαζοταν ηταν να αραιωσεις κι οχι να εξαφανιστεις, μη διστασεις να επανερθεις, ειτε μονιμα ειτε περιστασιακα, κανεις δεν θα σου το χρεωσει

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Τι συμβαίνει τελικά; Εξαντλήθηκαν όλοι όσοι είχαν τη στοιχειώδη υπομονή, ευαισθησία, δοτικότητα; Ποιος μένει;
    α-Φωτεινή αν και δεν πολυμιλώ να ξέρεις πως όπου έγραφες έβλεπα ένα φωτάκι να ανάβει και συχνά είχες απαντήσει για μένα. Θα μου λείψεις κι εσύ αν και νομίζω δεν θα αντέξεις το στερητικό. Με όποια αφορμή, με όποια αιτία θα ξανάρθεις. Εδώ γύρω θα τριγυρνάμε όλοι φαντασματάκια μιας εποχής άλλης.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Τι ηταν τωρα αυτο το αποτομο;
    Απλά κάποιες μέρες βλέπω ότι υπάρχουν πολλοί τσακωμοί στο forum και φαντάστηκα ότι και η Αφωτεινή φεύγει γι\' αυτό το λόγο όπως έχουν φύγει και προηγούμενα μέλη. Από ότι βλέπω η Αφωτεινή δεν φεύγει γι\' αυτό οπότε ok..
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    φωτεινή,

    σου εύχομαι κι εγώ καλή συνέχεια σε ο,τι κι αν κάνεις!
    για μένα είσαι μια πολύ συμπαθής και άξια εκτίμησης παρουσία.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Τι έγινε βρε παιδιά τι θρεντ αποχωρισμού είναι αυτά?



    Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι κάνουν θέματα ότι \"φεύγουν\". Εντάξει ένα φορουμ είναι, αν νιώθει κάποιος ότι μπούχτισε απλά δεν μπαίνει για κάποιο καιρό. Its the internetz Jesus :P


    Εντάξεί όμως επειδή γίνεται έτσι με \"γράμμα αποχωρισμού\" θα πω και εγώ ένα καλή τύχη στην συνέχεια αν και δεν σε/σας ήξερα ποτέ! bb Και επειδή το όλο θέμα είναι κάπως θα ποστάρω και ένα κομμάτι...



    Saxon Shore - This Place


    http://www.youtube.com/watch?v=YfnF-sCw9_c

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    PETRAN, μου έλειψαν τα ποικιλόμορφα posts σου! Ελπίζω να μην φύγεις και συ αλλιώς δεν θα έχει νόημα το φορουμ μετά

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by Oneiroplasmenos
    PETRAN, μου έλειψαν τα ποικιλόμορφα posts σου! Ελπίζω να μην φύγεις και συ αλλιώς δεν θα έχει νόημα το φορουμ μετά


    Χμ το \"ποικιλόμορφα ποστ\" ακούγεται λίγο αμφίσημο αλλά και ενδιαφέρον χαχα

    Όχι ρε δεν φεύγω εγώ, είχα πάει απλά διακοπές (\"διακοπές\" λολ) το Σ/Κ/Δ. Εδώ θα είμαι δεν αφήνω το...trolling λολ


    :P


    Μα καλά τι τους έπιασε και φεύγουν όλοι?


    Μάλλον θα έχει να κάνει με την κοινωνική ψυχολογία του \"κομφορμισμού\" όπου η συμπεριφορά της πλειοψηφίας επηρεάζει το κάθε άτομο της ομάδας. Είσαι σαν τα \"κύματα αυτοκτονιών\" η την \"συμπεριφορά της μάζας\" όπου όσο αυξάνεται μια συμπεριφορά στο πλήθος τόσο και αυξάνεται και η πιθανότητα να την ακολουθήσουν και άλλοι or something :P


    p.s. α ευχαριστώ για τα καλά λόγια vince!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Μπουχουχου, στο τελος δεν θα υπαρχουν μελη για να κανω σπαμ στα θεματα τους :\'(

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by Boltseed
    Μπουχουχου, στο τελος δεν θα υπαρχουν μελη για να κανω σπαμ στα θεματα τους :\'(

    +1!



    :O

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Originally posted by Boltseed
    Μπουχουχου, στο τελος δεν θα υπαρχουν μελη για να κανω σπαμ στα θεματα τους :\'(
    χα χααααα
    α ρε Bolt,σε πάω με τρέλα και κανέλα.

    Πάντως,ο λόγος για τον οποίο φεύγει η Φωτεινή δείχνει πως το κάνει με κριτήριο την αίσθηση αυτοπροστασίας.Με την έννοια αυτή,χαίρομαι που το κατέχει και καλώς φεύγει.

    Kαι πριν αναφωνήσετε\"Οh Gsus,what a bitch\"λολ,να πω ένα αντίστοιχο παράδειγμα με κάποια φίλη μου,που μπήκε για ένα διάστημα στο forum αλλά για παρόμοιο λόγο δε μπορούσε να παραμείνει.Ένιωθε πως δεν της έκανε καλό,πως παραήταν βαρύ γι αυτήν το κλίμα(έτσι το περιέγραψε ακριβώς),υπό την έννοια πως περισσότερο στενοχωριόταν παρά λάμβανε,ρουφούσε συναισθήματα με τρόπο άμετρο και προσωποποιούσε τα θέματα κάποιων μελών,κατόπιν όλο αυτό της γύρναγε μπούμερανγκ και αντί να βοηθηθεί έβλεπε την ψυχολογία της να κατρακυλάει.

    Έχει να κάνει με πολλά το κατά πόσο αντέχεις ανά εποχές το \"έξτρα\",καλό είναι όταν διαπιστώνεις το αντίθετο να απέχεις.Όμως στην τελική όλα είναι θέμα ατομικό αυτό το ζύγισμα,οπότε δε χωράει συζήτηση.Πρέπει να γίνονται σεβαστά τα προσωπικά όριά μας,έτσι δεν είναι;

    Φωτεινούλα,εάν κάποια στιγμή αισθανθείς την ανάγκη και κρίνεις να είσαι σε άλλη,\"ελαφρότερη\"προσωπικ� � φάση,εύχομαι να ξαναμπείς και να σε έχουμε πάλι κοντά μας.Είσαι αγαπησιάρικο ατομάκι,for sure.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •