lost
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: lost

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082

    lost

    απανταχού losties ελάτε να ενωθούμε σε αυτό το ποστ!!!

    ελάτε να nerdουλιάσουμε ανελέητα!

    είδατε το φινάλε? πως σας φάνηκε?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Μέχρι πρόσφατα θεωρούσα το lost μούφα μεγάλη που από σειρά μυστηρίου είχε εξελιχθεί σε κάτι σαν την λάμψη-goes-wild αλλά πρόσφατα διάβασα το σενάριο περι dharma initiative και άλλα τέτοια βαρύγδουπα και ομολογώ ότι μου κίνησε το ενδιαφέρον! Θυμάμαι ότι είχα δει και τυχαία 2-3 επεισόδια στην τηλεόραση (με τους περίεργους αριθμούς ήταν το ένα) και ομολογώ ότι επίσης μου άρεσαν. Γενικά είμαι fan τέτοιων πιο \"αινιγματικών\" σειρών (ήμουν μεγάλος fan του x-files παλιά!) Αλλά νομίζω ότι το είχαν παρακάνει με το σενάριο έτσι? Δηλαδή ταξίδια στο χρόνο!? Smoke monster? Men In Black? Give me a break lol. Βάλε και κανα τσίρκο εξωγήινων μέσα για να γίνει ακόμη πιο grottesco. Το πρόβλημα με αυτές τις σειρές είναι ότι \"θέλουν να βγάλουν και την μύγα ξύγκι\" και ενώ θα έπρεπε κανονικά να τελειώνουν στον 3ο (άντε 4ο) κύκλο ξέρω γω το τραβάνε μέχρι εκεί που δεν πάει!


    Τέσπα δηλαδή τώρα τελείωσε? Για πάντα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ναι, φορέβα!

    κι εγώ στην αρχή το έκραζα (πριν αρχίσω να το βλέπω) θεωρούσα ότι απλά είναι άλλο ένα hype.

    σε κάποια φάση (όταν στην αμερική παιζόταν ο 4 κύκλος) λέω ας δω κανένα επεισόδιο μπας και καταλάβω προς τι όλος αυτός ο χαμός. ξεκίνησα πρώτο κύκλο και κόλησα.

    άσχετα με τα παραφυσικά-μεταφυσικά-υπερφυσικα που συμβαίνουν, κολάς με τους χαρακτήρες, και τους συμπαθείς τόσο που μετά είναι έυκολο να αγνοήσεις τις υπερβολές του σεναρίου και τα όποια λάθη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    http://www.enotalone.com/article/19532.html

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •