Τι σκέφτεστε; - Page 1001
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1001 of 1532 FirstFirst ... 50190195199199910001001100210031011105111011501 ... LastLast
Results 15,001 to 15,015 of 22967
  1. #15001
    ... πολλή ησυχία στο φορουμ τις τελευταιες μέρες...
    γιάννης

  2. #15002
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    ... πολλή ησυχία στο φορουμ τις τελευταιες μέρες...
    μια χαρουλα :)

  3. #15003
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Σκεφτομαι, ποσο δικιο ειχε το μωρο μου, ΣΕ ΟΛΑ! Μα σε τιποτε να μην πεσει εξω????
    Ηρθε η ωρα και δικαιωθηκε πληρως… διοτι παντα ερχεται αυτή η ωρα ;)
    Πριν λιγο μου ειπε
    «στο ειχα πει μωρο μου ποσο σε ζηλευει η αστερω. Ποσους μηνες εχει που στο ειπα??? απο τοτε που την εστειλα στον διαολο! Με επιβεβαιωσε η χαζη και ξεφτιλιστηκε μονη της!!!!»
    καναμε κατι γελια παλι στο σπιτι! :)
    Να δω ποσους μηνες θα τον ακουω να μου το τριβει στην μυτη τωρα..
    Το ειπες μωρο μου, το ειπες! Ειχες απολυτο δικιο, το παραδεχομαι! Λυπησου με πια!!! :Ρ

    p.s. κι ειχαμε μια σκασιλα αν ξανασχοληθεις.. και παλι κλωτσια θα φας όπως κι απ ολους οσους παρακαλας (ακομα τρεχουν να γλυτωσουν απ το κυνηγι της απελπισμενης οι ερμοι)
    Η Αστερω απο το ομωνυμο βιβλιο?? χαχαχαχα!! βρε ζησε εκει τον ερωτα σου κ μην ασχολεισαι χεστους ολους!!!

    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    ... πολλή ησυχία στο φορουμ τις τελευταιες μέρες...
    Γιαννη ελειπα εγω γι αυτο ειχε ησυχια!! Σταντεεε!! Χαχαχαχαχα καλησπερα to all !!!

    Να πω τι σκεφτομαι, ναι σκεφτομαι οτι κανω τα αντιθετα απο αυτα που πρεπει κ στις λαθος ωρες.. αυτο!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #15004
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Η Αστερω απο το ομωνυμο βιβλιο?? χαχαχαχα!! βρε ζησε εκει τον ερωτα σου κ μην ασχολεισαι χεστους ολους!!!



    Γιαννη ελειπα εγω γι αυτο ειχε ησυχια!! Σταντεεε!! Χαχαχαχαχα καλησπερα to all !!!

    Να πω τι σκεφτομαι, ναι σκεφτομαι οτι κανω τα αντιθετα απο αυτα που πρεπει κ στις λαθος ωρες.. αυτο!!!
    τι κανεις εσύ ψυχή; ελπίζω καλά. :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #15005
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    να καταστρέψω όλο τον κοσμο και να κλωνοποιησω τον Χιτλερ για να παιζουμε...

  6. #15006
    το προβλημα που εγραψα πριν μερες για τον πονο στη μεση συνεχίζει. σημερα θα παω να δω ειδικο. ίσως δεν ειναι και τοσο απλο το θεμα. αυτο φαινεται μεχρι στιγμης.
    ψες δεν κοιμηθηκα ίδιατερα κλά επειδη το σκεφτομουν..
    όσον αφορά το πως ξεκίνησε... betelguese που εισαι να συζητησουμε τις αιτίες?
    γιάννης

  7. #15007
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    να καταστρέψω όλο τον κοσμο και να κλωνοποιησω τον Χιτλερ για να παιζουμε...
    δεν κλωνοποιεις την μονικα μπελουτσι καλυτερα?
    πιο ωραια παιχνιδια θα παιξετε :Ρ

  8. #15008
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Η Αστερω απο το ομωνυμο βιβλιο?? χαχαχαχα!! βρε ζησε εκει τον ερωτα σου κ μην ασχολεισαι χεστους ολους!!!

    ...
    ναι ναι, αυτην ..
    εναλλακτικα την λεει και πατσαβουρα για την ποιοτητα της προσωπικοτητας της και την εμφανιση της.
    μην ανησυχεις , ολοι χεσμενη την εχουν, γιαυτο τρελαινεται :)

  9. #15009
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    το προβλημα που εγραψα πριν μερες για τον πονο στη μεση συνεχίζει. σημερα θα παω να δω ειδικο. ίσως δεν ειναι και τοσο απλο το θεμα. αυτο φαινεται μεχρι στιγμης.
    ψες δεν κοιμηθηκα ίδιατερα κλά επειδη το σκεφτομουν..
    όσον αφορά το πως ξεκίνησε... betelguese που εισαι να συζητησουμε τις αιτίες?
    Καλό μήνα και περαστικά Γιάννη. Είδες για να το αφήνεις και να μην έχεις πάει σε ειδικό κάνεις και σενάρια τώρα.. Αχ εσείς οι άντρες! Φοβιτσιάρηδες είστε!
    Συνήθως ισχυαλγίες, οσφυαλγίες, δισκοπάθειες κ.λπ. είναι παθήσεις που θέλουν χρόνο για ν' αντιμετωπιστούν. Μην βάζεις με το μυαλό το κακό.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  10. #15010
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Περαστικα σου Γιαννη ,και μην αγχωνεσαι μπορει να ειναι κατι απλο.
    Οσο για τις αιτιες θα μπορουσα να συζητω αιωνια , παντα βρισκω και μια νεα ........
    Οσο αφορα το που ειμαι αστα να πανε. Πλησιαζει περιοδος εξεταστικης , αρχιζει νεο εξαμηνο τρεχω και με κατι δουλειες γενικα ενας πανικος.......

  11. #15011
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Σκέφτομαι ότι ο συνδυασμός κακοήθειας και φαντασιοπληξίας μερικών έχει καταντήσει βαρετό σίκουελ…

    Ίσως χρειάζεται αντιλυσσικό….

  12. #15012
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    το προβλημα που εγραψα πριν μερες για τον πονο στη μεση συνεχίζει. σημερα θα παω να δω ειδικο. ίσως δεν ειναι και τοσο απλο το θεμα. αυτο φαινεται μεχρι στιγμης.
    ψες δεν κοιμηθηκα ίδιατερα κλά επειδη το σκεφτομουν..
    όσον αφορά το πως ξεκίνησε... betelguese που εισαι να συζητησουμε τις αιτίες?
    Γιάννη, φαντάζομαι θα μας πεις σύντομα τι τελικά σου είπε ο γιατρός. Αλλά η μαρκέλα έχει δίκιο, όλα αυτά θέλουν χρόνο για να αντιμετωπιστούν. Συνήθως όμως δεν είναι κάτι σοβαρό.

    Πέρσι την άνοιξη μετά από παλιότερο τραυματισμό στη θάλασσα που είχα υποτιμήσει, είχα φοβερό πόνο, από ένα μικρό, ελαχιστότατο πρόβλημα σε σπόνδυλο. Σε αυτές τις περιπτώσεις μια πολύ μικρή και συχνά αναστρέψιμη ή διαχειρίσιμη βλάβη, μπορεί να προκαλέσει πολύ έντονα συμπτώματα.

    Ναι χρειάστηκε μήνες για να περάσει εντελώς, καθώς και κάμποσες φυσιοθεραπείες. Στην αρχή δεν μπορούσα να κάνω γυμναστική, μετά δεν επιτρεπόταν, αλλά τώρα πλέον μπορώ ξανά να κάνω τα πάντα. Η αλήθεια είναι πως δεν πρέπει να αμελούμε τέτοια πράγματα… κι εγώ το είχα αφήσει καιρό και όταν εμφανίστηκαν τα πρώτα έντονα συμπτώματα, είχα ήδη εισιτήριο να πάμε με τον καλό μου κεντρική Ευρώπη… Έτσι δεν είπα λέξη και έκανα τουρισμό πεθαίνοντας στον πόνο! Δεν έχασα όμως ούτε ένα αξιοθέατο! :p Και με την επιστροφή Αθήνα, έκανα 15 φυσιοθεραπείες μαζεμένες, λίγο πριν ξεκινήσουμε το island hopping :D Με το ήπιο στην αρχή και μετά κανονικό κολύμπι, η βελτίωση ήταν θεαματική.

    Μην αγχώνεσαι και αφού δεις τι συμβαίνει, μάζεψε πληροφορίες για να αποφασίσεις πώς θα αντιμετωπίσεις την κατάσταση και θα μπορούμε να συζητάμε και τις πιθανές αιτίες :).

  13. #15013
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Σκεφτομαι εκεινη την δυστυχισμενη που ξεροψηνοταν σπιτι της ολο το καλοκαιρι αδυνατωντας να κουνησει και παραπονιοταν γι αυτό(ευχοταν να μπορουσε η κακομοιρα, αλλα δεν ειχε κανεναν..), ενώ ο άλλος της εαυτος εκανε ανεμελες καλοκαιρινες διακοπες στην χωρα του ποτε- ποτε με τον κανεναν- κανεναν..…
    οι υπολοιποι εαυτοι δεν ξερουμε τι εκαναν, ελπιζω να μην μας ενημερωσει η μυθομανης κατοχος, αρχιζει και γινεται πολύ σκιαχτικο και θα χρειαστει εξορκισμος.…


    http://www.youtube.com/watch?v=kKy44y4ImZY

  14. #15014
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Σκεφτομαι εκεινη την δυστυχισμενη που ξεροψηνοταν σπιτι της ολο το καλοκαιρι αδυνατωντας να κουνησει και παραπονιοταν γι αυτό(ευχοταν να μπορουσε η κακομοιρα, αλλα δεν ειχε κανεναν..), ενώ ο άλλος της εαυτος εκανε ανεμελες καλοκαιρινες διακοπες στην χωρα του ποτε- ποτε με τον κανεναν- κανεναν..…
    οι υπολοιποι εαυτοι δεν ξερουμε τι εκαναν, ελπιζω να μην μας ενημερωσει η μυθομανης κατοχος, αρχιζει και γινεται πολύ σκιαχτικο και θα χρειαστει εξορκισμος.…


    http://www.youtube.com/watch?v=kKy44y4ImZY
    Με τρομάζεις remedy!...Αναφέρεσαι σε αυτό που ονομάζει η ψυχολογία "σύνδρομο αποσυνδεδεμένης ταυτότητας";

  15. #15015
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Ότι αυτή η νύχτα προβλέπεται δύσκολη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •