Απλως δεν ακουω το περιβαλλον μου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Απλως δεν ακουω το περιβαλλον μου.

    Ειναι δυσκολο να το εξηγησω...ειμαι ελαφρα παρανοϊκος οποτε εχω εκπαιδευσει το μυαλο μου απλως να μην ακουει και να μη δινει σημασια στο περιβαλλον γυρω του...σε βαθμο να μην ακουω τι λενε , επιλεκτικη κωφωση θα μπορουσε καποιος να πει.

    Δυστυχως ειμαι γνωστος εδω πραγμα που δεν ειναι καθολου καλο για την πνευματικη μου υγεια.

    Προσωπικα παω ολο και καλυτερα , εχω καταφερει και εχω διωξει ενα καρο ανασφαλειες αλλα αυτο ειναι κατι που δεν μπορω να κανω , ναι ειναι αμυνα του οργανισμου σε ακραιες συνθηκες και σε ακραιο προβλημα.

    Εαν μπορουσε να απαντησει καποιος ειδικος θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    γεια σου, εισαι παρανοικος εννοεις εχεις παρανοια-σχιζοφρενεια? η παρανοικη διαταραχη προσωπικοτητας?λογικα το 1ο για να γραφεις εδω..εγω ξερω πως στις ψυχωσεις τετοιου τυπου μπερδευεις την φαντασια με την πραγματικοτητα και εσυ μαλλον απορριπτεις μερος της πραγματικοτητας..κανεις επιλεκτικη προσοχη στην αισθηση της ακοης..δεν μ φαινεται ανεξηγητο..φαρμακα παιρνεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Θέλεις να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος;
    Όσο για το ότι είσαι γνωστός εδώ, θα ήταν χαζό κάποιος να σε κρατήσει στο μυαλό του όπως ήσουν/εκφραζόσουν πριν 3,4,5 χρόνια, όλοι αλλάζουμε, γιατί εσύ να μείνεις ο ίδιος;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •