Σκηνη απειρου καλλους και τροπος αντιμετωπισης. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Παω να αγορασω ενα καπελο , να το φορεσω, και να το βγαλω απλα για παρτυ σου!!!



    ULTIMATE RESPECT!!!!!!!!!!!!


    Ο τυπος ο αλλος ηταν σκετο ΣΚΟΥΠΙΔΙ , και τα σπουπιδια οχι μονο δεν τα αγγιζουμε αλλα ουτε κανει να ειμαστε κοντα τους.!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    121
    Εμένα θα με ξενέρωνε η πιθηκέ αντίδραση πάντως.
    Ειδικά αν ήμουν κοπέλα του αρχιμπαμπουίνου που το ξεκινούσε, αλλα και η αντίδραση παίζει ρόλο.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Μπα και η αλλη πιθηκινα ηταν απο την στιγμη που ανεχτηκε να κατσει με καποιον που πεταξε τετοια μλακια . Που ειπες keep walking οτι πηγες για καφε? Τσιρκο Medrano? καπως ετσι?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    121
    Μάλλον σε ζωολογικό κήπο.
    Τι είπες? Είναι φθηνός γι\'αυτο?
    Ε καλά και συ πλήρωσε ενα ευρο παραπάνω βρε :D:D

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    και προσοχη. δωσε βαση στην ταμπελα \"Μην ταιζετε τα ζωα\" .

    :)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τελευταια φαση αδυναμιας πιστευω...να μπορουσα να διαγραψω ολα αυτα τελευταια νηματα λολ...μπα γραφτηκαν παει:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Μπα. Έδρασες πολύ πιο ώριμα από αυτόν!
    Σ\' όλη αυτή την αδιάκοπη ηδονιστική/καταστροφική θύελλα που είναι η ζωή, έγραψες αρκετούς πόντους!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ευχαριστω αλεξανδρε...καταστροφικη σιγουρα ηταν , η ζωη σε θελει duracell....δεν ειναι για διακοπες και πειραματα απο την πραγματικοτητα μεχρι να πετυχεις την αναλογια φαρμακου που εσυ νομιζεις μπορεις , τα πραγματα ειναι σαφως πολυπλοκα:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι οτι δεν εγινε το γεγονος , αλλα τα τελευταια νηματα μου ηταν...μπορω να αντιμετωπισω και καλυτερα τις καταστασεις οτα ειμαι duracell.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by keep_walking
    Εγω παω να πιω τον καφε μου και καθομαι μπαρα.Σερβιρει μια κοπελλια τον καφε μου.Μπαινει ο boyfriend μαλλον...πισω απο την πλατη μου λεει γεια σου τρελλακια χωρις να απευθυνεται σε μενα καταπροσωπο φυσικα...θρασυδειλια ειναι συνηθως αυτο που αντιμετωπιζω...συνηθως κανω τον Γκαντι της μη αντιδρασης αλλα αυτη τη φορα γυρναω και τον κοιταω.

    Οποτε γυριζει στην κοπελλια και λεει τωρα θα γελασουμε....παιρνω εγω τον καφε μου σηκωνομαι φευγω και καθομαι στο πιο απομακρο τραπεζακι και τον αφησα να ωρυεται...ουτε ακουγα τι ελεγε.

    Νομιζω επραξα σωστα...βεβαια θα μπορουσα να του σπασω το κεφαλι παρολο που ηταν πιο μεγαλοσωμος αλλα δεν ειμαστε στο σχολειο να πλακωνομαστε, ουτε ηθελα να πω κατι γιατι δεν μου μιλησε καταπροσωπο , ουτε ηθελα να του μιλησω καταπροσωπο για την συμπεριφορα του.
    πολυ πολυ σωστα επραξεσ... εγω στην θεση τησ κοπελασ ε
    ισα που θα τον ειχα βαλει και καραντινα... τον βλακα
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •