Προβλημα...πριν και μετα την αναβαθμιση η οποια δεν εγινε.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Προβλημα...πριν και μετα την αναβαθμιση η οποια δεν εγινε.

    Ανοιξα και απαντησα σε θεματα στα γενικα...και φαινονται στα "Σημερινα μηνυματα" αλλα αν πατησεις την κατηγορια γενικα αυτη δεν τα βγαζει αλλα βγαζει αλλα αντι αλλων...δεν ξερω πως τα εχει κατηγοριοποιησει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Βγάζει τα παλιά keep. Πάλι καλά που είπες ότι φαίνονται στα σημερινά μηνύματα να πηγαίνω εκεί.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Φανταζομαι επειδη βρισκομαστε σε μια μεταβατικη κατασταση μαλλον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όσοι είναι καινούριοι και δεν πάνε από τα σημερινά μηνύματα δεν θα ξέρουν να τ\'ανοίξουν..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    MySQL has encountered an unknown error. To find out the exact problem, please set the DEBUG flag to true in header.php

    Αυτο αν πας να δεις τα στατιστικα...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν θελετε να δειτε τα τελευταια ποστ μιας κατηγοριας τοτε οταν πατατε πχ στο subforum \"γενικα\" εχει ενα drop down μενου κατω που αντι να το αφησετε στο \"the beginning\" μπορειτε να το αλλαξετε σε οτι θελετε και να βγου σωστα αποτελεσματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Α, τώρα κατάλαβα, με το \"αναβάθμιση λογισμικού\" εννοούσανε το γνωστό που λένε οι Αμερικανοί \"nuck them!\" όπου αφού δεν μπορούν να φτιάξουν την κατάσταση, ρίχνουν...μπόμπα...
    :P

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by PETRAN
    Α, τώρα κατάλαβα, με το \"αναβάθμιση λογισμικού\" εννοούσανε το γνωστό που λένε οι Αμερικανοί \"nuck them!\" όπου αφού δεν μπορούν να φτιάξουν την κατάσταση, ρίχνουν...μπόμπα...
    :P
    πάλι καλά να λες.
    εγω είχα την υποψία οτι ο ντι πήρε τα λεφτά και πήγε στο μεξικό...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ποια λεφτα οεο...θελω και εγω λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by PETRAN
    Α, τώρα κατάλαβα, με το \"αναβάθμιση λογισμικού\" εννοούσανε το γνωστό που λένε οι Αμερικανοί \"nuck them!\" όπου αφού δεν μπορούν να φτιάξουν την κατάσταση, ρίχνουν...μπόμπα...
    :P
    πάλι καλά να λες.
    εγω είχα την υποψία οτι ο ντι πήρε τα λεφτά και πήγε στο μεξικό...


    Μου πέρασε και αυτό από το μυαλό...



    Ξέρεις μετά από 1 χρόνο \"το φορουμ θα παραμείνει κλειστό για 2-3 μέρες λόγω αναβάθμισης...\"



    ...Και dodonis να πίνει pina colada με δύο βραζιλιάνες στην παραλία

  11. #11
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by PETRAN
    Α, τώρα κατάλαβα, με το \"αναβάθμιση λογισμικού\" εννοούσανε το γνωστό που λένε οι Αμερικανοί \"nuck them!\" όπου αφού δεν μπορούν να φτιάξουν την κατάσταση, ρίχνουν...μπόμπα...
    :P
    πάλι καλά να λες.
    εγω είχα την υποψία οτι ο ντι πήρε τα λεφτά και πήγε στο μεξικό...


    Μου πέρασε και αυτό από το μυαλό...



    Ξέρεις μετά από 1 χρόνο \"το φορουμ θα παραμείνει κλειστό για 2-3 μέρες λόγω αναβάθμισης...\"



    ...Και dodonis να πίνει pina colada με δύο βραζιλιάνες στην παραλία...........

    ..........ενώ είναι ξαπλωμένος και μιλά σε βραζιλιανο ψυχολόγο που μοιάζει στον Πελέ, για τις εμπειρίες του στο φόρουμ..........

  12. #12
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Θερμή παράκληση, κρατήστε το θέμα... εντός θέματος. Καταλαβαίνω απόλυτα τη διάθεση για χαλαρή συζήτηση, όμως ας μην διαχέουμε μια τέτοια κατάσταση σε όλα τα θέματα.

    Originally posted by keep_walking
    Ανοιξα και απαντησα σε θεματα στα γενικα...και φαινονται στα \"Σημερινα μηνυματα\" αλλα αν πατησεις την κατηγορια γενικα αυτη δεν τα βγαζει αλλα βγαζει αλλα αντι αλλων...δεν ξερω πως τα εχει κατηγοριοποιησει.
    Διορθώθηκε.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •