Μη παίρνετε ψυχοφάρμακα -υπαρχει λύση ! - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 111 of 111
  1. #106
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    58
    ego dld ti na kano pou upofero apo paraksenous k anekshghtous ponous k me grapsan antikatathliptika k antipsuxosika..eleos dld alla k pali den mporo na zhso etsi opos niotho..den pistevo oti apla einai fovies ayta pou niotho k kala oti einai sto myalo mou.,me to zori na trelatho sta kala kathoumena?mporei na me voithisei kapoio allo fytiko gnorizei kaneis?h na paro telika ayta pou mou grapsan?eyxaristo eek ton proteron

  2. #107
    Ερευνες εχουν δειξει οτι το βαλσαμοχορτο ή αλλιως σπαθοχορτο ειναι αποτελεσματικο στην καταθλιψη και στο αγχος γενικα.Παρε και μια δευτερη γνωμη βεβαια

  3. #108
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    10
    Καλησπερα.Αν μπορει καποιος να μου στειλει σε μηνυμα πληροφοριες για καποιον ψυχολογο ή ψυχιατρο στη Θεσσαλονικη για ψυχαλαλυτικου τυπου ψυχοθεραπεια,για καταθλιψη.Θελω να αρχισω αλλα δεν ξερω σε ποιον και τι θα συναντησω.Αν καποιος συμβουλευεται καποιον ειδικο,και ειναι ικανοποιημενος,παρακληση να μου στειλει το όνομά του.

  4. #109
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    58
    pes mas th dikh sou apopsh,,to dokimases telika esy?ego to agorasa shmera den to phra akoma

  5. #110
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    58
    Quote Originally Posted by shifter View Post
    Παιδία ο φώτης (που δέν λέγετε φώτης:P) είναι ενας \"ταλαίπωρος\" άνθρωπος σας όλους εμάς.Επειδή μιλήσαμε σήμερα στο τηλέφωνο λόγο του post και του εν λόγω σκευάσματος,ήθελα να σας πώ απλά να καταλάβετε, οτι απλά ψάχνει και αυτός μια λύση στο πρόβλημα του.

    Τώρα για το άν είναι καλό το s-control για πανικούς θα σας πώ και την δική μου άποψη μιάς και άρχισα απο σήμερα να το παίρνω.

    πες μας την αποψη σου τελικα το δοκιμασες η οχι?εγω το αγορασα σημερα κ δεν τι ηπια ακομα

  6. #111
    fot1109,

    Μήπως συνεργάζεσαι με κάποια φαρμακευτική εταιρεία ή κάποια εταιρεία που διανέμει το φάρμακο; και γι αυτό είσαι δω; και κάνεις έτσι διαφήμηση;

    Επειδή είναι πολύ εξειδικευμένα τα όσα γράφεις, πάνω από το μέσο όρο του συνηθισμένου χρήστη ενός φαρμάκου.
    γιάννης

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •