Αποκλεισμός μέλους (krino) - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 181 to 195 of 196
  1. #181
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Τέτοια εξάρτηση βρε παιδάκι μου με το ίντερνετ......πρώτη φορά βλέπω!!


  2. #182
    Originally posted by εκείνος

    Θεοφανία, γιατί ο αντμινιστρέιτορ δεν αντιλήφθηκε ακόμα την επιθυμία σου για διαγραφή ώστε να κοιμηθείς ήσυχα; Πίνει τον καφέ του στο Πανόραμα;
    Εισαι σε πλήρη σύγχιση έτσι?
    Πότε ζητησα εγω να διαγραφώ για να κοιμάμαι ήσυχη?
    Μπερδεμένος μου φαίνεσαι..

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Originally posted by εκείνος
    Originally posted by keep_walking
    Συγγνωμη και θα ξαναρωτησω εσυ γιατι γραφεις ελληνικα?
    Μηπως πρεπει να αναπτυξουμε και κωδικα επικοινωνιας δικο μας για να μη μας καταλαβαινουν οι παραεξω και το google?
    Α, αυτό δηλαδή συγκράτησες μόνο;

    Συγχαρητήρια! Δεν θα διαγραφείς! Αφού δεν κατάλαβες τίποτα παραπάνω.

    Εσύ να μου απαντήσεις στην ερώτηση \"Γιατί το αφεντικό σου, ο σούπερ αντμινιστρέιτορ απαγορεύει τα greeklish;\" Θα μου πεις επειδή η εταιρεία κατασκευής και προώθησης ιστοσελίδων με παθιασμένα μέλη, νοιάζεται για την ιστοσελίδα;

    Θεοφανία, γιατί ο αντμινιστρέιτορ δεν αντιλήφθηκε ακόμα την επιθυμία σου για διαγραφή ώστε να κοιμηθείς ήσυχα; Πίνει τον καφέ του στο Πανόραμα;
    Πηγαινε στο www.adslgr.com το πρωτο μεγαλο φορουμ ελληνικο που καθιερωσε παλι την ελληνικη στα φορουμ και καντους παραπονα.

    Εσυ πηρες μερος απο τις τεσσερις προτασεις που εγραψα , αρα και εσυ δεν συγκρατεις πολλα.

    Δηλαδη εσενα το κακο ειναι οτι το σαϊτ εχει κανονες περι ελληνικης.

    Μηπως θες να ψαξουμε ποιο μεγαλο ελληνικο φορουμ δεν εχει πλεον κανονες περι ελληνικης...γιατι νομιζω οτι ολα εχουν πλεον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by janet
    Ο ένας κυνηγάει τον άλλον εδώ μέσα αφού τελειώσουμε το κυνηγητό να πιάσουμε το κρυφτό και μετά το περνά περνά η μέλισσα!!


    καλό!
    http://www.mazi.org.gr/

  5. #185
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5

    Πώς διαγράφτηκε δημοκρατικά ο Μαύρος Κρίνος σε μια παρόμοια ιστοσελίδα

    ιστοσελίδα http://webwar2.org/ Θεμα: να σβηστεί ο χρήστης με το όνομα mavros krinos
    « on: December 15, 2008, 05:06:21 pm »
    Originally posted by Στρασσερικός, Ομάδα Αυτόνομων Εθνικιστών, Υποδεκανέας, Μαγκιά 0
    πειδή κάποια κομπλεξικά παιδάκια δεν έχουν τι να κάνουν και ασχολούνται με τον Μαύρο Κρίνο καλούμε τους διαχειριστές να διαγραφεί ο εν λόγω χρήστης και όλα όσα έχει γράψει στο battlefield.
    Originally posted by Μαύρος Κρίνος
    Χρυσαυγίτες και κνίτες σιώπησαν

    ΕΤΣΙ
    ΘΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟ ΚΡΙΝΟ
    Originally posted by Στρασσερικός, Ομάδα Αυτόνομων Εθνικιστών, Υποδεκανέας, Μαγκιά 0
    Να δούμε αν θα χεις το \"θάρρος\" να τα πεις αυτά όταν θα σε βρούμε και από κοντά...
    Originally posted by Γιάγκος
    σκάσε κωλοτρολλότρομπα
    Originally posted by Nathan Bedford Forrest, Ομάδα Αυτόνομων Εθνικιστών, Υποδεκανέας, Μαγκιά 0
    σκάσε
    Originally posted by Nathan Bedford Forrest, Μέτωπο, Ταγματάρχης, Μαγκιά 6, ΜΕΓΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΟΥ ΝΑΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ, ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο Χ ΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ
    Νομίζω πως η επισήμανση από τον Στρασσερικό, πως πρόκειται για προβοκάτορα, αρκεί και ξεκαθαρίζει πλήρως τα πράγματα προς πάσα ενδιαφερόμενο. Άν υποθετικά τον μπανάρω ή τον διαγράψω ή λάβω οποιοδήποτε πειθαρχικό μέτρο εναντίον του, αυτό σίγουρα θα κάνει τα πράγματα χειρότερα και θα αλλοιώσει τον ελευθεριακό χαρακτήρα του φόρουμ. Στο battlefield υπάρχουν μόνο 2 θεσμοθετημένες τιμωρίες: να σε περιλάβει ο Ζ ή να ενταχθείς στην ομάδα των τιμωρημένων (με πρόσβαση μόνο στον βόθρο) κατόπιν ψηφοφορίας χωρίς κλώνους. Γενικά πάντως, μην αναμένετε καθωσπρεπισμό από τα τόπικ στις γενικές θεματικές ενότητες (εκτός αν αναλάβει πιο δραστικό ρόλο ο Ζ). Για σοβαρές και ελεγχόμενες συζητήσεις υπάρχουν οι θεματικές ενότητες των ομάδων.
    Originally posted by Χαοτικός Αμοραλιστής, Ομάδα Εθνικοσοσιαλιστών, Αντιστράτηγος, Μαγκιά 20 αρχίσαμε τα ψέμματα πάλι; ακόμα να μπει ο ανθης και η στινκερμπελ!
    Originally posted by Φασιστοειδές Ρομπότ
    Για να μπει κάποιος καταρχάς θα πρέπει να κατηγορείται για κάτι. Δεύτερον θα πρέπει να πρώτα απολογηθεί. Τρίτον η διαδικασία της ψηφοφορίας να είναι ατομική για ευνόητους λόγους.
    Originally posted byΣοφόκλας ο Αλιτήριος, Στρατιώτης, Μαγκιά 0
    ΚΟΥΦΑΛΑ ΣΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΚΡΕΜΑΛΑ
    Originally posted by Harry Ressurected
    Νομίζω πως η επισήμανση από τον Στρασσερικό, πως πρόκειται για προβοκάτορα, αρκεί και ξεκαθαρίζει πλήρως τα πράγματα προς πάσα ενδιαφερόμενο. Άν υποθετικά τον μπανάρω ή τον διαγράψω ή λάβω οποιοδήποτε πειθαρχικό μέτρο εναντίον του, αυτό σίγουρα θα κάνει τα πράγματα χειρότερα και θα αλλοιώσει τον ελευθεριακό χαρακτήρα του φόρουμ. Στο battlefield υπάρχουν μόνο 2 θεσμοθετημένες τιμωρίες: να σε περιλάβει ο Ζ ή να ενταχθείς στην ομάδα των τιμωρημένων (με πρόσβαση μόνο στον βόθρο) κατόπιν ψηφοφορίας χωρίς κλώνους. Γενικά πάντως, μην αναμένετε καθωσπρεπισμό από τα τόπικ στις γενικές θεματικές ενότητες (εκτός αν αναλάβει πιο δραστικό ρόλο ο Ζ). Για σοβαρές και ελεγχόμενες συζητήσεις υπάρχουν οι θεματικές ενότητες των ομάδων.

    νιαγαρας υποκρισιας, τον διεγραψες με μονο τεκμηριο ... την καταθεση καποιου \"Στρασσερικου\" η οποια αρκει. γαμάτο
    Originally posted by μίστερ μαξ, Ομάδα Αναρχικών, Ταγματάρχης, Μαγκιά -7
    εκτος απο το οτι ο καθενας εχει καθε δικαιωμα να ονομαζει την περσονα του οπως θελει (πολιτικη προεκταση: και αρα η Μακεδονια μπορει να ονομαζεται ετσι...)....

    αν ητανε να κοβει μια ανωτατη αρχη τα λαθος ονοματα, τοτε ισως κανενας δεν θα διατηρουσε το νικ του εδω μεσα...
    Όπως βλέπετε η Google κάνει το φακέλωμά της, και οι τύποι νομίζουν ότι εκφράζονται …. Ελεύθερα…! Κάπου αλλού θα έχουν γράψει και παρόμοια, χωρίς ψευδώνυμα στρατηγών.

    Εσύ ρε Κρίνε, πως έμπλεξες και σε κυνηγάνε αυτοί οι γραφικοί άνθρωποι, πως κατάφερες και τους πρόσβαλες;

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    ρε συ ονουφριε,εκεινε,λινο,μπειμ� �ιλινο,
    εισαι ΠΟΛΥ βαρετος....
    και μονο που ξεκιναω να διαβαζω τις ασυναρτησιες που γραφεις, βαριεμαι.
    εσυ δεν βαριεσαι τον εαυτο σου?

  7. #187
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5
    Remedy, did you find any remedy for yourself?

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Originally posted by Λίνος
    Remedy, did you find any remedy for yourself?
    oh yes!!!!!!i am very well, thank you.
    and u??

  9. #189
    λινος???????αχαχαχαχαχαχα το θεατρο του παραλογου.
    τι βλεπουν τα ματακια μου?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    ολγακι, αν και προφανως το καταλαβες, ο λινος ειναι ο ονουφριος....η εκεινος κι εκεινος, η μονοθφαλμος, η στραβοσουγιας, η ΒΑΡΕΤΟΣ..
    περνα για καφε, ξυπνησαμε

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    http://www.youtube.com/watch?v=xXmxl0pjPEY

  12. #192
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by TheYellowLemonTree
    http://www.youtube.com/watch?v=xXmxl0pjPEY
    Τελικά ΤheYellowLemonTree ή Alobar

    ποιά η σχέση σου με τον Κρίνο ήταν έρωτας που έγινε μίσος μήπως?:P

  13. #193
    Deleted by request
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    391

  14. #194
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Ο απορημένος είναι ο Κρίνο.

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    το μήνυμα διαγράφηκε απο την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •