ΚΟΛΛΗΜΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΡΟΥΧΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    ΚΟΛΛΗΜΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΡΟΥΧΟ

    Σας εχω πει για το νεο μου κολλημα με τα ρουχα των αλλων ανθρωπων που συνανταω οταν βγαινω εξω.Δεν ειναι τοσο εντονο οσο αυτο με τα σκουπιδακια βεβαια.Σημερα ειδα εναν τυπο που φορουσε μια περιεργη μπλουζα, και πηγα σε ενα σημειο ωστε να κοιταω για πολυ ωρα την μπλουζα για να καταλαβω πως ειναι το σχεδιο της.Σε καμια φαση νομιζα πως ο τυπος καταλαβε οτι κοιτουσα και εφευγα απο το σημειο και πηγαινα μετα ξανα κανωντας πως μιλαω και στο κινητο...
    Μετα ειδα στο περιπτερο της γειτονιας μου, εναν αλλο τυπο που κατεβηκε απο το αμαξι για να παρει κατι, και επιασε και κουβεντα με την περιπτερου (προφανως ηταν φιλοι) και φορουσε αυτος ενα μαυρο σορτσακι, σαν μαγιο, και στο πισω μερος, στη μεση, στη σχισμη, ειχε κατι ασπρο.Δε μπορεσα να καταλαβω τι ηταν.Ηταν μικρο και δε θυμαμαι ακριβως τι σχημα ειχε.Ηταν παντως ασπρο (ισως και μαυρο μαζι) και ηταν πανω στο σορτσακι, και δε μπορεσα να καταλαβω τι ηταν και δεν ηθελα να πλησιασω απο κοντα.Περιμενα απλα να φυγει ο τυπος, και ηλπιζα οτι θα ξεκολλουσα.Ελα ομως που κολλησα.Τωρα μου εχει καρφωθει και ρωταω φιλους και γνωστους...
    Σκεφτομαι μεχρι και την περιπτερου να ρωτησω για να μου δωσει το τηλ.του τυπου να τον ρωτησω, εφοσον τον ξερει.Αλλα ντρεπομαι τοσο πολυ να κανω κατι τετοιο...δε θελω να φτασω σε αυτο το σημειο...
    Γαμωτο, εκει που εισαι καλα, να σου το κολλημα να σου χαλασει τη μερα...ελεος.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    41
    Bάστα Αδελφέ μην κάνεις καμμιά μαλακία και το προχωρήσεις το θέμα,σε 1 αντε 2 μέρες ούτε που θα υμάσαι το σορτσάκι.Είναι μέχρι να κολλήσεις σε κάτι άλλο και πάει λέγοντας. :(

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    δεν πας να παιξεις με το αγαπημενο σου σκυλακι βρε στεφανε, που τοσο λαχαρισες οταν νομισες πως το εχασες, να αφησεις τα σορτσακια κατα μερος?
    αν εχανες τελικα το σκυλακι, παλι για κολληματα θα μιλουσες? γιατι δεν χαιρεσαι λιγο την παρουσια του και την τυχη σου?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    21
    Μηπως να δοκιμασεις τον αυνανισμο για να φυγουν οι ορμονες απο τον εγκεφαλο?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    εχω διαβασει ολα τα κατα καιρους προβληματα σου..πιστευω οτι μας κανεις πλακα κ ασ με κραξει ολο το φορουμ..

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    41
    Πολύ αστείο,εύχομαι ούτε οι εχθροί αυτό που έχουμε περάσει και περνάμε καθημερινά όλοι εμείς.Αλλά ότι κοροιδεύουμε τα λουζόμαστε σε αυτη την ζωή.Τώρα που γέλασες κοίτα και την μάπα σου για να καταλάβεις πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι.

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    60
    Originally posted by stephanos
    και φορουσε αυτος ενα μαυρο σορτσακι, σαν μαγιο, και στο πισω μερος, στη μεση, στη σχισμη, ειχε κατι ασπρο.Δε μπορεσα να καταλαβω τι ηταν.Ηταν μικρο και δε θυμαμαι ακριβως τι σχημα ειχε.Ηταν παντως ασπρο (ισως και μαυρο μαζι)
    μηπως φαινοταν το στρινγκ του?λεω εγω τωρα


    οι φιλοι σου που τους το ειπες τι ειπαν???

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Προσπάθησε να αντιστέκεσαι στο να κάνεις \"σύμμαχους\"γνωστούς και φίλους μέσα σε αυτό που ζεις Στέφανε.Ελπίζω κι εκείνοι να γνωρίζουν πως δεν ωφελεί να σου κάνουν χατήρια που δυναμώνουν τις εμμονές,να σου αντιστέκονται.Εξήγησέ τους αν δεν το γνωρίζουν,με θάρρος,ώστε να μην μπλέκονται και οι άνθρωποι του περιβάλλοντός σου στο κυνήγι των εμμονών,που ουσιαστικά στις παρατείνει.Να ξέρουν να σου αρνούνται ευγενικά δίχως να νιώθουν ενοχές γι αυτό.

    Έχεις σκεφτεί εναλλακτικές σκέψεις για κάθε εμμονή,πώς να της απαντάς νοητικά,έχεις κάνει τέτοιες προσπάθειες;
    Πχ τώρα με το άσπρο κομματάκι υφάσματος,δοκιμάζεις καθόλου να το επεξεργαστείς αλλιώς;

    Σε τι σου προκαλεί άγχος αν δε μάθεις ποτέ τι ήταν αυτό;Μπορείς να πεις \"δε θα ρωτήσω και δεν τρέχει και τίποτε αν δε μάθω\"\'ή πχ\"ό,τι και νά\'ναι,εγώ δε θα το κοιτάξω πάνω από δύο-τρεις φορές\"και έτσι να αντιστέκεσαι περισσότερο στην παρόρμηση αυτή;

    Μερικές σκέψεις,αν θες απαντάς.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    εγω ενα ξερω οτι οσο υποκυπτεις στις φοβιες η στους ψυχαναγκασμους σου τοτε αυτοι μεγαλωνουν πληθαινουν μεχρι να σε κανουν \"αναπηρο\" προσπαθησε ν αντισταθεις..θα σε βοηθησει να εχεις κοντα σου ανθρωπους που νε μεν σε καταλαβαινουν αλλα δε σε βοηθανε σε αυτο που κανεις..εμεις με τις εμμονες και τις φοβιες μας αυτοκαταστρεφομαστε.Δουλε� �εις?η δουλεια βοηθαει οι παρεες βοηθανε να εχεις συντροφο βοηθαει.Νομιζω οτι δεν προσπαθεις να ξεφυγεις σου αρεσει να ασχολεισαι με τις εμμονες σου,συνεχεια αναφερεσαι στις εμμονες σου πες μας λιγο και για τις προσπαθειες που κανεις για να το ξεπερασεις

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    συγγνωμη στεφανε, εσυ θελεις τελικα να το ξεπερασεις το προβλημα σου η θελεις να ζεις με αυτο?
    γιατι εμενα μου δινεις την εντυπωση οτι δεν θελεις να κανεις κατι για να το ξεπερασεις.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •