ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΛΛΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520

    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΛΛΟ

    αυτη τη στιγμη, νιωθω απελπισμενος, οργισμενος, αγανακτισμενος, απογοητευμενος,αποδυναμωμ� �νος!! θελω να βγω στο μπαλκονι και να φωναξω με ολη τη δυναμη μου ετσι να μου φυγει ενα βαρος απο μεσα μου, ενας θυμος που εχει φωλιασει μεσα στη ψυχη μου,, υποφερω, υποφερω βαναυσα!! γιατι να μου συμβαινει αυτο το πραγμα γαμω τα πρεκια μου. δεν ξερω αν το θεμα ταιριαζει σε αυτη την ενοτητα, αλλα δεν εχω ουτε τη δυναμη να σκεφτω που ταιριαζει, ειμαι πολυ κουρασμενος ψυχολογικα, τρεμουν τα ποδια μου.. ζαλιζομαι.. ΑΜΑΝ ΠΙΑ !!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    δεν ειναι γριπη το προβλημα μου να μου περασει magenta, αρρωστος ειμαι 10 χρονια... δεν αντεχω αλλο κουραστηκα πολυ. κλαιω χωρις λογο, σημερα εβρισα το γιατρο πολυ ασχημα. τον ειπα αχρηστο κομπογιανιτη. ειχα μεγαλη οργη πανω μου. και ακομα εχω..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    οταν του ειπα πως θα αυτοκτονησω, δεν με πιστεψε, ο παπαρας, αν παω με το πιστολι στο ιατρειο του και τιναξω τα μυαλα μου, θα πει ειχα δικιο που ελεγα, το ξερω οτι εχω δικιο, εχω σε πολλα πραγματα δικιο και δεν με πιστευει και αυτο μου τη δινει. πρεπει καποιος να παθει κατι για να πιστεψουν

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by magenta
    ηρεμησε ...σιγα μην αυτοκτονησεις γι αυτο το πραγμα!ξερεις οτι οταν θα γινεις καλα ολα αυτα θα σου φαινονται βλακειες? πες μου σε παρακαλω....γιατι τον εβρισες?και γιατι του ειπες οτι θα αυτοκτονησεις? στον ψυχολογο σου τα ειπες αυτα?εξηγησε λιγο και μη φορτωνεις....δεν ειναι καλο!θα βρεθει λυση!πες/...
    αυτο το πραγμα που λες ειναι να μη το εχει κανεις..τον εβρισα γιατι οταν το παιρνω να του πω κατι που με απασχολει εκεινη τη στιγμη, αυτος λεει τα δικα του τροπαρια, που εχω βαρεθει να ακουω. ολο αυτο το καιρο που παιρνω αγωγη εγινα ποιο: νευρικος, εκδικητικος, ποιο μαλακας τελοσπαντων.. εκεινο που με εκανε να παω να τον βρω για πρωτη φορα ηταν η αρρωστοφοβια, και η αρρωστοφοβια κοντευει να μεταλαχθει σε ψυχωση. βασικα εχω ΙΨΔ αλλα αυτα τα κουσουρια που αντιμετωπιζω τωρα δεν τα ειχα πριν.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    cyprus
    Posts
    73
    τι σε φοβιζει???

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    115
    Γεια σας παιδια. Selas εγω παιδεωομαι περισσοτερα χρονια απο εσενα και ξερω πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι, αλλα θα σου πω μια κουβεντα και θελω να μην την ξεχασεις ποτε. ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΕΙς ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑς ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ. Σε παρακαλω μην το ξεχασεις ποτε αυτο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by wakeup
    τι σε φοβιζει???
    πολλα.. βασικα με προβληματιζει η ιδεα οτι στη ζωη τιποτα δεν ειναι απολυτο, και κατα συνεπεια μπορει να γινω ψυχωτικος. αυτο με φοβιζει πολυ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by silveroula
    Γεια σας παιδια. Selas εγω παιδεωομαι περισσοτερα χρονια απο εσενα και ξερω πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι, αλλα θα σου πω μια κουβεντα και θελω να μην την ξεχασεις ποτε. ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΕΙς ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑς ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ. Σε παρακαλω μην το ξεχασεις ποτε αυτο.
    σοφη κουβεντα, αλλα ποιος θα απφασισει για μενα στην ηλικια που ειμαι? 28 χρονων οβιδας με τρανο κουσουρι εκπεμπω S.O.S.. πρεπει να συμμετεχω στη ζωη μου.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by magenta
    το κουσουρι που λες...... το δημιουργει το μυαλο σου.δεν υπαρχει!
    τωρα γιαυτο να ζει κανεις η να μη ζει??

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by magenta
    να ζει.μου φαινεται εσυ θελεις νταντεμα......γι αυτο παραπονιεσαι...
    να ζει να υποφερει θα προτιμουσα να ζησω ενα χρονο ευτιχισμενος μες την τρελη χαρα, και μετα να πεθαινα, παρα 10 χρονια πικρα

  11. #11
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    cyprus
    Posts
    73
    file mou sela h alhtheia einai oti ola einai sto myalo...auto exei th dynamh na ta allaxei ola...ske4ou anthrwpous pou tous exoun kanei \'\'plysh egkefalou\'\' kai allaxan oloklhrwtika ta myala tous...an katafereis na allaxeis giatro kai na pas se kapoio pou tha se katalamvainei tote mporeis na arxhseis siga siga na allazeis katastaseis kai na mhn skeftese oti tha gineis 4yxwtukos...
    btw ntantema den thes kai mlks pou leei h magenta...eisai se mia poly asxhmh fash apognwshs kai se vgazei ektos eaytou...ektonwsou alla me pio ygieis tropous kai oxi sto giatro sou...
    oloi viwnoume pragmata...kai egw fovame auto pou les...alla ola auta einai fovies kai emmones oi opoies ekfrazoun kapia kala krymena apothymena...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κυρ θοδωρε τις σφαλιαρες δεν θα τις αποφυγεις!!

    τι ειναι αυτα που διαβαζω???

  13. #13
    Originally posted by selas-selas
    πρεπει να συμμετεχω στη ζωη μου.

    ....είχα πολύ καιρό να διαβάσω κάτι τόσο εύστοχο, αλλά με τόση απόγνωση...
    Σαλ...πρέπει να βρεις τι σε κάνει καλά. Μπορεί να φταίει ο γιατρός σου, μπορεί να μην είναι ο κατάλληλος.
    Σκέψου το και ψάξου.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    λυπαμαι μαζι με τον εαυτο μου και καποιους αλλους ανθρωπους που αδυνατουν να κατανοησουν καποια πραγματα για το πως νιωθω και ετσι κανουν αστοχα σχολια. θα τους παρακαλουσα να μεινουν θεατες μονο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by magenta
    ευχαριστω που μου απαντησες u2u... προσπαθησε να ηρεμησεις...ειναι μονο μια ασχημη νυχτα.μαζεψε τις δυναμεις σου ...σκεψου οπως σου ειπε η θεοφανια και παρε αυριο αποφασεις.δεν οφελει να βριζεις τον γιατρο σου δεν θα σε βοηθησει καθολου ετσι.εσυ θα βοηθουσες καποιον αν σου τα εκανε αυτα?μπορει να μην εχετε χημεια.τα θεματα σου λυνονται αρκει να τα δεις ψυχραιμα και να ΛΑΒΕΙΣ ΔΡΑΣΗ!
    να λαβω δραση?? το μπαρουτι της δρασης καιει 4 χρονια εντατικα κοντευει να σβησει τωρα..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •