Δεν ξερω πως να γλυτωσω..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 88
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59

    Δεν ξερω πως να γλυτωσω..

    Ηρθε σπιτι μου προχθες.. χαραματα.. ειχα την πορτα ανοικτη.. εκανε ζεστη... σε χωριο μενω οποταν ... μπηκε ανεβηκε πανω .. με βρηκε να κοιμαμαι... ηταν μεθυσμενη.. προσπαθησε να με φιλισει... αρνηθηκα.. κατεβηκε... ξεσκισε εναν πινακα μου 2χ2... που με εδειχνε σταυρωμενο πανω σε μια γυναικα... ηταν μια πρωην μου... ειχε ποζαρει τοτε... ξεσκισε ακομη εναν που εκανα τωρα... εμεινα να βλεπω τη δουλεια μου να γινεται κομματια.. παγωσα... δεν εφευγε... καλεσα την αστυνομια... μου πηρε το τηλεφωνο... ηταν μεθυσμενη ειπε και δεν θα εφευγε.. ηξερα... ηθελε να παρει το κορμι μου... προσπαθησα να το αποφυγω... προσπαθησα να κοιμηθω σε αλλο δωματιο.. εκεινη απο διπλα με ακολουθουσε... φοβηθηκα... υποκυψα... το καναμε.. μια, δυο, τρεις φορες.. το πρωι σηκωθηκε και δεν εφευγε παλι... συμπεριφεροταν λες και ειμαστε μαζι.. χωρισαμε πριν 2 μηνες... λεσ και δεν ηταν το σπιτι μου γεματο με τα κομματια απο τους πινακες μου.... τα κομματια της ψυχης μου... Ειμαι παγωμενος... δεν ξερω τι σκατα να κανω... δεν μπορω να την αποφυγω... με βρισκει... με ρεζιλευει.. καθετε και λεει διαφορα σε ολους... Μετα λει οτι ειναι που μ αγαπα που τα κανει.. Θεε μου !! Δεν αντεχω πια... Ειμαι χαλια..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    συγνωμη αγαπητε, αλλα δεν βγαινει νοημα απο αυτα που μας λες.....
    δεν ξερω κανεναν αντρα να μην μπορει να βγαλει εξω απο το σπιτι του μια ανεπιθυμητη γυναικα, εστω κι αν αυτη μπηκε επειδη βρηκε την πορτα ανοιχτη.....
    υπεκυψες στις πιεσεις της και στις ορεξεις της.......3 φορες?????ουτε μια , ουτε δυο?
    αν θελεις να μας μιλησεις για μια σχεση που σε ταλαιπωρει, κατανοητο, αλλα η αισθηση που δειχνει να θελει να βγαλει το γραπτο σου, οτι πραττεις παρα την θεληση σου, ειναι μαλλον εκτος πραγματικοτητας....

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    Για αυτο τα εγραψα ετσι.. επειδη ουτε εγω βγαζω νοημα... Οχι δεν μπορεις να βγαλεις εξω μια γυναικα... Θα αναγκαστω να χρησιμοποιησω βια αν το κανω... το εκανα μια φορα στο παρελθον και το μετανιωσα... Οχι νιωθω να με εχει διαλυσει η κατασταση... ειναι παρα πολλα που εχουν γινει στο παρελθον τετοιου ειδους... λεει οτι θα παει να κανει θεραπεια καθε φορα αλλα δεν το κανει... νομιζει οτι ειναι σωστα που συμπεριφερεται.. και ναι δεν μπορω να το αποφυγω... ο μονος τροπος να ηρεμησει ειναι να κανει σεξ... ο μονος τροπος να μην την φοβαμαι... και ακριβως επειδη ειναι γυναικα ολοι μου λενε το ιδιο... αν ηθελες μπορεις να την διωξεις...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    και αμα δεν βρει πορτα μπαινει απο τα παραθυρα, σκαρφαλωνει στα μπαλκονια.. φωναζει και κλαιει απ εξω μεχρι που να αναγκαστεις να της ανοιξεις... αλλαξα τρια σπιτια μεχρι τωρα... επειδη ντρεπομουν τους γειτονες...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Οχι δεν μπορεις να βγαλεις εξω μια γυναικα
    Ασφαλως και μπορεις.
    Αλλο το \"δεν μπορω\" και αλλο το \"δεν θελω\".
    Στην πιο απλη περιπτωση παιρνεις τηλεφωνο την αστυνομια στα γρηγορα και λες \"βλεπω μια σκια στο μπαλκονι μου! καποιος-α θελει να μπει σπιτι μου!!!\". Χρονος που χρειαζεται για να κανεις την κληση και να πεις αυτο ειναι 20 δευτερολεπτα. Ειπαμε η γυναικα ειναι spiderman , δεν ειναι και φλας να σε προλαβει πριν κανεις την κληση.


    αλλα ελα, αφου σου αρεσει ολο αυτο αλλα μαλλον εσυ εισαι αυτος που ντρεπεται να παραδεχτει κατι τετοιο (φοβος ισως για τα γουστα σου?), για αυτο και την ανεχεσαι.


    Θελω να πω οτι αυτη την στιγμη εχεις να κανεις με μια spider(wo)man που μπαινει το βραδυ σπιτι σου και σε βιαζει , γιατι περι βιασμου προκειται αν οντως \"δεν θες\".

    Αν εμπαινε οποιοσδηποτε αλλος (χωρις το sex κομματι^) θα τον ανεχοσουν αραγε το ιδιο?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Βασο υπαρχουν κ τα ασφαλιστικα μετρα.Γιατι να αλλαζεις σπιτι συνεχεια?Για να το μαθουν κ νεοι γειτονες?[απορια μου].Ποσων χρονων εισαι?
    Ειπες την λεξη κλειδι \"φοβαμαι\'.Βιαζει το σωμα σου κ την ψυχη σου ,κυριευει τον προσωπικο σου χωρο κ εσυ παγωμενος την κοιταζεις.Θα μπορουσες να δωσεις μια εξηγηση για την αντιδραση σου?

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    Οχι δεν θα το ανεχομουν ... και ναι αυτο εχω αρχισει να φοβαμαι οτι σε καποια διαστρευλωμενη μου πλευρα μου αρεσει.. ειναι ομως και αλλα .... ας πουμε οτι εχω μια δουλεια που το κανει μεγαλο ρεζιλεμα να μην μπορω να την ελεγξω.. και να καλω την αστυνομια νυχτιτικα για μια γυναικα... και επισης δεν θελω ουτε εκεινη να την ρεζιλεψω... νιωθω συνεχεια ενοχες οτι εγω ειμαι που φταιω που καταντησε να πινει και να παρανοει και να εξασκει βια...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    ποια ασφαλιστικα μετρα μαρια μας?
    δεν προσεξατε οτι ο αγαπητος μας ειπε οτι υπο πιεση μεν, εκανε δε, ερωτα μαζι της, 3 φορες???????
    ξερεις εσυ κανεναν αντρα να βιαζεται και μαλιστα 3 φορες?
    ως γνωστον, αν ο αντρας δεν επιθυμει, δεν......ουτε με γερανο...
    τι σημαινει αυτο?
    οτι τα αντιφατικα μηνυματα που βλεπουμε να στελνει το γραπτο σου, προφανως εκπεμπονται πολλαπλα και προς την ενδιαφερομενη και δεν εχει καμια αισθηση οτι την θες εξω απο την ζωη σου....
    λαικιστι, αυτο θα το λεγε κανεις και \"τραβατε με κι ας κλαιω\".....

  9. #9
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    Φοβαμαι... φοβαμαι οτι θα της δωσω την γροθια και θα την σκοτωσω... φοβαμαι οτι θα βλαψει το παιδι μου αν την θυμωσω και αλλο.. εχω ενα παιδι με μια αλλη γυναικα, μενει μαζι της ... αλλα ξερω οτι μια φορα τους συναντησε στον δρομο και τους επιασε κουβεντα.. το εμαθα και παγωσα... Εχει κανει πραγματα πολλα .. ηρθε στην δουλεια μου και φωναζε... μου λει πραγματα που κανω και δεν ειναι μπροστα και δεν ξερω πως τα μαθαινει και ποιος της τα λεει...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by vasos
    Οχι δεν θα το ανεχομουν ... και ναι αυτο εχω αρχισει να φοβαμαι οτι σε καποια διαστρευλωμενη μου πλευρα μου αρεσει.. ειναι ομως και αλλα .... ας πουμε οτι εχω μια δουλεια που το κανει μεγαλο ρεζιλεμα να μην μπορω να την ελεγξω.. και να καλω την αστυνομια νυχτιτικα για μια γυναικα... και επισης δεν θελω ουτε εκεινη να την ρεζιλεψω... νιωθω συνεχεια ενοχες οτι εγω ειμαι που φταιω που καταντησε να πινει και να παρανοει και να εξασκει βια...
    για αρχη, βαλε ενα aircondition και δοκιμασε να μην ανοιγεις την πορτα σε αυτους που δεν θελεις.
    τα περι σπαιντεργουμαν, μαλλον ποιητικη αδεία μας τα ειπες ε?....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Γιατι θελεις να την προστατευεις συνεχεια?Ειναι ανηλικη?Γιατι μονο αν ηταν θα το δεχομουν.Εισαλλως ειναι υπευθυνη για τις πραξεις της κ τις συνεπειες τους.Κ μαλλον πρεπει να μαθει οτι \"η δραση προκαλει αντιδραση\".Δεν μιλαω για βια,μην παμε κ στο αλλο ακρο[μην παρεξηγηθω].Γιατι νιωθεις ενοχες?Μηπως γιατι δεν μπορει να δεχτει τον χωρισμο σας?

  12. #12
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    Ναι μου αρεσει σαν γυναικα... οποτε μου σηκωνεται... την αγαπω αλλα ειναι αρρψστη... ποσο πιο λιανα να σου το κανω!! Και σου ειπα αν δεν κανει σεξ δεν ηρεμει... θα διαλυσει το σπιτι και εμενα... και μετα πρεπει να το ξανακανεις για να μην νομισει οτι το εκανες για να σταματησει να φωναζει... αστα ξερω οτι ειναι συγχυσμενα που τα λεω... ειμαι συγχισμενος ... οχι στο αν θελω να ειμαι μαζι της αλλα στο πως κατελειξα ετσι....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by vasos
    ... και ναι αυτο εχω αρχισει να φοβαμαι οτι σε καποια διαστρευλωμενη μου πλευρα μου αρεσει..
    Αυτό είναι το θέμα....
    αλλιώς κι εγώ πιστεύω πως δεν υπάρχει περίπτωση να μη μπορείς να αποφύγεις τέτοιες καταστάσεις.

    Όσο για το ότι δε θες να ρεζιλέψεις κι εκείνη,ο καθένας μόνος του ρεζιλεύεται.Μπορεί η αφορμή να ήσουν εσύ αλλά η αιτία ο εαυτός της.

    Σκέψου τα δικά σου συναισθήματα και θέλω.Ξεκαθάρισέ τα και μην πείθεις τον εαυτό σου ότι καταπατήσαι(παρά τη θέλησή σου) και βιάζεσαι!!!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    Οχι ετσι ειναι... βγαινει στο δευτερο οροφο απο τα μπαλκονια... ειναι χορευτρια λει και τα καταφερνει... οχι δεν ειναι ανηλικη... αλλα αν την παω αστυνομια θα χασει την δουλεια της και δεν θελω... ξερω και την οικογενεια της... Remedy αν ηθελα να το παιξω καπως δεν θα σου ελεγα ολη την ιστορια! τα λεω ακριβως επειδη θελω να καταλαβω!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Ρεμ ισως ειναι λιγο αντιφατικα οσα λεει αλλα ας αφησουμε να τα πει μονος του.Αυτη την στιγμη εχουμε με καποιον που δεχεται να τον χειριζονται,που παγωνει στην σκεψη κ μονο αυτης της γυναικας,που φοβαται για το παιδι του,που νιωθει ενοχες[αδικες για μενα] γιαυτο κ θελει να την προστατευσει.Επισης με ενα πολυ εντονο θυμο που δεν εχει βγει ακομα στην επιφανεια κ ειναι ο πιο επυκινδυνος για μενα.
    Να υπενθυμισω κ κατι αλλο.Οτι ειναι πολυ πιθανο να υπαρξει κ αλλο παιδακι.Βασο φανταζεσαι την συνεχεια?

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •