ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΕΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑΤΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΕΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑΤΑ

    ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ!ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΗ ΝΕΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑΤΑ.ΤΙ ΕΝΝΟΩ?ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΛΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ.ΘΕΤΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ.ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΧΝΑ ΑΝΑ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΚΑΙ Η ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΘΕΤΩ ΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ

  2. #2
    παραδειγμα ενω λεω οτι θα περιποιουμαι τον εαυτο μου οπως μου αρεσει το ιδιο και στο ντυσιμο,στη δουλεια μου θα προσπαθω να ειμαι ενταξει και να δουλευω σωστα αν κατι απο αυτα ομως δε παει ετσι οπωσ το υπολογιζα πολλεσ φορεσ ξεκιναω παλι απο την αρχη.πιστευω να εγινα κατανοητη!!

  3. #3
    Originally posted by asteraki24
    ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ!ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΗ ΝΕΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑΤΑ.ΤΙ ΕΝΝΟΩ?ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΛΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ.ΘΕΤΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ.ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΧΝΑ ΑΝΑ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΚΑΙ Η ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΘΕΤΩ ΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ
    τη δίαιτα μου μου θυμίζει αυτό...

  4. #4
    ΟΝΤΩΣ ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΑΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!

  5. #5
    (καταρχην μη γράφεις με κεφαλαια, τυφλώνουν

    Όλοι μας είμαστε κάπως έτσι. Ξυπνάμε το πρωί και λέμε θα κάνω αυτό, θα ξεκινήσω το άλλο, θα πάω γυμναστήριο, να ελλατώσω το τσιγάρο...και μπλα μπλα μπλα. Πόσοι από μας καταφέρνουν να ακολουθήσουν ο πρόγραμμα που έθεσαν?
    ΅Ελάχιστοι σε πληροφορώ.
    Αν για σένα είναι τόσο σημαντικό, βάλε ένα πολύ μικρό και εύκολο στόχο, κατέκτησε τον και θα δεις ι όμορφα θα νιώσεις.

  6. #6
    συγγνωμη για τα κεφαλαια!δεν το ηθελα...ναι εχεισ δικιο ετσι ειναι....να ρωτησω και κατι αλλο?φοβαμαι τα αστραποβροντα καθως επισησ και καποιεσ φορεσ οταν αρχιζει να μαυριζει ο καιροσ γιατι σκεφτομαι οτι ειναι πολυ πιθανο να ξεκινησει μπορα και ειχα καθησει να δω τι με φοβιζει ακριβωσ και ηταν οτι δεν ξερω τι θα ακολουθησει δηλαδη θα πεσει κεραυνοσ στο διπλανο σπιτι εγω θα ειμαι καλα θα καω,θα πεθανω.παρ\'όλα αυτα δεν σταματησα να φοβαμαι εντελως.να πω επισησ οτι καποια στιγμη πριν καιρο χρειαστηκε να περπατησω μεσα στη βροχη ενω αστραφτε και βροντουσε για να παω για καφε και ημουνα μονη μου οταν εφτασα αφου ειχα διασχισει το δρομο με τετοια ταχυκαρδια οταν εφτασα ενιωθα τοσο δυνατη αλλα μετα απο λιγεσ μερεσ παλι τα ιδια φοβοσ.τι να κανω?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    H μονη \"θεραπεια\" που εχω βρει σε αυτο ειναι να σκεφτεσαι οτι καθε φορα που σκεφτεσαι ποτε ΘΑ κανεις το ενα και ποτε ΘΑ κανεις το αλλο, ειναι να κοιτας στο χερι σου και να βλεπεις αυτο..





    ..ή τουλαχιστον να φανταζεσαι οτι φορας κατι τετοιο.



    Πιστεψε με, δουλευει.
    Και χωρις μπαταριες μαλιστα.

  8. #8
    Originally posted by asteraki24
    συγγνωμη για τα κεφαλαια!δεν το ηθελα...ναι εχεισ δικιο ετσι ειναι....να ρωτησω και κατι αλλο?φοβαμαι τα αστραποβροντα καθως επισησ και καποιεσ φορεσ οταν αρχιζει να μαυριζει ο καιροσ γιατι σκεφτομαι οτι ειναι πολυ πιθανο να ξεκινησει μπορα και ειχα καθησει να δω τι με φοβιζει ακριβωσ και ηταν οτι δεν ξερω τι θα ακολουθησει δηλαδη θα πεσει κεραυνοσ στο διπλανο σπιτι εγω θα ειμαι καλα θα καω,θα πεθανω.παρ\'όλα αυτα δεν σταματησα να φοβαμαι εντελως.να πω επισησ οτι καποια στιγμη πριν καιρο χρειαστηκε να περπατησω μεσα στη βροχη ενω αστραφτε και βροντουσε για να παω για καφε και ημουνα μονη μου οταν εφτασα αφου ειχα διασχισει το δρομο με τετοια ταχυκαρδια οταν εφτασα ενιωθα τοσο δυνατη αλλα μετα απο λιγεσ μερεσ παλι τα ιδια φοβοσ.τι να κανω?
    Είναι συνηθισμένος φόβος αυτός. Εγώ πχ φοβάμαι τους σεισμούς....μπρρρρρρρρ. Σκέφτομαι πως θα με πλακώσουν οι τοιχοι, θα περνουν από πάνω οι πυροσβέστες και δεν θα ακουν τη φωνή μου....:Ρ (χειρότερο από τον κεραυνό)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •