Καλήμερα σε όλους σας βλέπω περιεργα ονείρα τα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    28

    Καλήμερα σε όλους σας βλέπω περιεργα ονείρα τα

    Γεία σας είμαι η άντα και είμαι 37 ετών , εδώ και τρεις μήνες βλέπω πςριέργα όνειρα χωρίς να μπορώ να τα εξηγήσω. Εγώ κατάγομε από ενα χώριο του πολυκάστρου πάνω στα σύνορα κοντα στη βουργαρια. το βράδυ είδα δυο παιδικες μου φίλες . Η μια είναι πατρεύμενη με τρεία παιδια και η άλλη είναι ανύπατρη σαν και έμενα. Τις είδα στη ΄πλάτεία του χωρίου μας ανέμελες και χαρούμενες. Μου δείχνανε τα μώρα τους δηλαδή η ελευθέρη φίλη μου τα μώρα της τα είχε με στο αυτοκίνητο και τα πρόσεχε η μητέρα της . με κοιτάζανε λες και κάτι ήθελαν να μου πουν . Η ελεύθερη είχε δυο ομορφα μώρα μες στο αυτοκίνητο με ασπρά ρουχαλακια τις αλλη μου φίλης δεν τα είδα καθαρά. ολλο το βράδυ ήμουν με αύτο το όνειρο μεχρι που με ξύπνησε το πρώει η άδελφη μου για μου ζητησει μια χάρη. Δεν ξέρω τι να πω μια βλέπω παπάδες μια αγνώστα άτομα .τι λέτε να σημένουν ΄ολλα αυτά. Να εχετε μια υπεροχη κυριακη ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Οι εφιαλτες συνηθως ειναι λογω αγχους!
    Ενιωθες ασχημα συναισθηματα οταν εβλεπες το ονειρο, ή απλως η θεματολογια ηταν παραξενη?
    Εγω μπορει να δω το πιο απλο πραγμα και να νιωθω τοσο ασχημα, ενα μιγμα φοβου, αγχους και αγωνιας! Βλεπω πολυ συχνα εφιαλτες! Τα περισσοτερα ονειρα μου εχουν πολυ υπερπαραγωγη σεναρια, αλλα η βλακεια ειναι οτι θυμαμαι λεπτομεριες μονο για λιγη ωρα αφοτου ξυπνησω, μετα χανονται σχεδον ολα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Originally posted by Anta
    Γεία σας είμαι η άντα και είμαι 37 ετών , εδώ και τρεις μήνες βλέπω πςριέργα όνειρα χωρίς να μπορώ να τα εξηγήσω. Εγώ κατάγομε από ενα χώριο του πολυκάστρου πάνω στα σύνορα κοντα στη βουργαρια. το βράδυ είδα δυο παιδικες μου φίλες . Η μια είναι πατρεύμενη με τρεία παιδια και η άλλη είναι ανύπατρη σαν και έμενα. Τις είδα στη ΄πλάτεία του χωρίου μας ανέμελες και χαρούμενες. Μου δείχνανε τα μώρα τους δηλαδή η ελευθέρη φίλη μου τα μώρα της τα είχε με στο αυτοκίνητο και τα πρόσεχε η μητέρα της . με κοιτάζανε λες και κάτι ήθελαν να μου πουν . Η ελεύθερη είχε δυο ομορφα μώρα μες στο αυτοκίνητο με ασπρά ρουχαλακια τις αλλη μου φίλης δεν τα είδα καθαρά. ολλο το βράδυ ήμουν με αύτο το όνειρο μεχρι που με ξύπνησε το πρώει η άδελφη μου για μου ζητησει μια χάρη. Δεν ξέρω τι να πω μια βλέπω παπάδες μια αγνώστα άτομα .τι λέτε να σημένουν ΄ολλα αυτά. Να εχετε μια υπεροχη κυριακη ....
    Kαλημερα Αντα
    εισαι κι εσυ, παντρεμενη με παιδια σαν τις φιλες σου?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Δεν καταλαβα γιατι ειναι περιεργα αυτα τα ονειρα?
    Ονειρα ειναι ,μπορει να ειναι αφυσικα ,μπορει να ειναι εγχρωμα ,μπορει να ειναι αχρωμα , κανεις δεν ξερει τι ειναι τα ονειρα, συμφωνα με τον Φρουντ ειναι σεινιρμικα και μεταφραζονται ,αλλοι παλι θεωρουν οτι δεν ειναι τιποτε κ δεν εχουν καμμια σημασια -αποβλητα του εγκεφαλου- (Γκουρτζιεφ)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    αν παιρνεισ αντικαταθλιπτικα ειναι λογικο να βλεπεισ οτι να ναι στον υπνο σου

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συγγνωμη Αντα εσυ δεν εχεις καποια εξηγηση να δωσεις? Εσυ εχεις το καρπουζι εσυ εχεις και το μαχαιρι.

    Δεν ξέρω τι να πω μια βλέπω παπάδες μια αγνώστα άτομα .τι λέτε να σημένουν
    Εγω πιστευω οτι περιμενεις την κλασσικη απαντηση , σαν να μας το ζωγραφιζεις...θελω να παντρευτω και να κανω παιδια...αλλα γιατι το κανεις αυτο?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειμαι 37 χρονων ...η μια που ειναι παντρεμενη ή αλλη που ειναι ανυπαντρη (ειδοποιος διαφορα λες και χρειαζοταν να το αναφερεις λολ ) , παιδια παπαδες....ΕΛΕΟΣ...τι να σημαινει...γιατι εγραψες αυτο το μηνυμα Αντα?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Μάλλον είναι από άγχος να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά...
    Για τα όνειρα πιστεύω ότι ορισμένα έχουν κάποιο νόημα ενώ άλλα δεν έχουν απολύτως κανένα...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    απλα ονειρα ειναι βρε αντα..

    τι σχεση ομως εχει το ονειρο αου με την ΙΔΨ?

    ε?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by dora-agxos
    απλα ονειρα ειναι βρε αντα..

    τι σχεση ομως εχει το ονειρο αου με την ΙΔΨ?

    ε?
    τωρα με εβαλες σε σκεψεις.. ειναι απλα ονειρα, η προμηνυουν κατι? εγω βλεπω συχνα πολυ ασχημα ονειρα

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    βρε κυρ θοδωρε!εμεις ειμαστε ολημερις στην τσιτα!!

    τι ονειρα περιμενεις να δουμε??πουλια να κελαηδουν??

    επαναλαμβανω,λαθος θεματολογια..καμια σχεση με ιδψ.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    κατι θα ξερει η θοδωρα....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •