Ο δικος μου γολγοθας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11
    Δεν ξέρω παιδιά δεν ξέρω ειλικρινά ώρες ώρες παραιτούμαι και λέω δεν μπορώ να το κάνω άλλο αυτό δεν ξέρω πως να τον χειρειστω και τι να κάνω μπερδευομαι δεν ξέρω τι θα ξημερώσει η καθε μέρα...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κατερινα ψυχραιμια!ψυχραιμια χρειαζεται..

    δωσε του λιγο χρονο,αερα να αναπνευσει προφανως το εχει αναγκη ο ανθρωπος..στηριξε τον με οποιον τροπο μπορεις,οχι με πιεση η με υπονοιες πως εχει αλλην..
    μαλλον ηρθε η στιγμη να του σταθεις εσυ αυτη την φορα..καλη δυναμη.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11
    Αυτό προσπαθώ αλλά ώρες ώρες δεν αντέχω...μόλις πει κάτι η μικρή για τον μπαμπά της με πιάνουν τα κλαμματα πρώτη φορά στη ζωή μου προσπαθώ τόσο!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    Κατερινα εμενα ο μικρος η πρωτη λεξη που ειπε ηταν \"μπαμπας\".
    και αυτος ελειπε ειχαμε χωρησει και ειχε ειδη γκομενα.
    δεν μπορεις να φανταστεις τι πονο περναει μια μανα οταν μεγαλωνει μονη το παιδι.
    οι αντρες ξεχνανε .βρισκουν αλλες κλπ κλπ.
    Εμεις μενουμε ομως να μεγαλωσουμε τα παιδια.να αντημετοπισουμε ενα σωρο κουλα απο τον κοσμο κλπ.τεσπα ξεχασα τι ηθελα ακρηβως να γραψω.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11
    Αύριο θα πάω στον ψυχίατρο που πήγε γιατί εχω και γω προβλήματα απο τότε που γεννησα θα τη ρωτήσω να μου πει πως πρέπει να τον αντιμετωπίσω ώρες ώρες μου περνάει απο το μυαλό οτι μπορεί να μου τα κάνει για να πάρει το αίμα του πίσω αλλά δεν ήταν έτσι όλοι τον είχαν πρότυπο και πάντα μου λέγανε οτι δεν του φερομαι σωστά και σε αυτό σύμφωνο έχει δίκιο στο θέμα της συμπεριφοράς μου αλλά του ζήτησα μια ευκαιρεια και δεν μου την έδωσε το μόνο που λει είναι οτι πέρα απο το παιδί δεν ξέρει τι θέλει..

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    δωσε του χρονο βρε κατερινα..δεν ειναι ανθρωπος αυτος?δεν εχει δικαιωμα να καταρρευσει?

    ασε τα σεναρια κατα μερος..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    ο ντεντεκτιβ εκανε τη δουλεια του? Υπαρχει αλλη?
    Αν οχι τοτε κ ο πολυαγαπημενος σου ειναι μια ψυχουλα που χρειαζεται βοηθεια!
    Σε σενα πεφτει ο κληρος να γινεις κ δευτερη φορα μαμα!Θα χειριστεις τη κατασταση κ με τις συμβουλες της ψυχολογου θα τα καταφερεις!Μην απελπιζεσαι!

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11
    Και το μαρτυριο συνεχιζεται ξαναηρθε εχτες το μεσημερι καθομασταν συζηταγαμε συζηταγαμε τον ρωτησα αν θελει να βαλει μπροστα το διαζυγιο μου ειπε ναι ουτως η αλλως δεν βγαινει αμεσως και μεχρι τοτε μπορει να τα βρουμε ειπε του ειπα οτι αν ειναι σιγουρος γιατι ολο μου τα γυριζει μου ειπε οτι εχουμε ζησει και καλες στιγμες και οτι ειναι σαν να χτισαμε ενα σπιτι στην αμμο που γκρεμιστηκε αλλα εχουν μεινει κομματια και πιστευει οτι υπαρχει μια πιθανοτητα να τα ξανβρουμε κοινως παλι δεν ξερει τι θελει.
    Το απογευμα πηγα στην ψυχιατρο που ειχε παει και κεινος μου ειπε οτι θελει το χρονο του οτι οντως ειναι οπως τα λει αφου μιλησε και με μενα μου εγραψε να παιρνω xanax kai cipralex τις μιλησα πολυ ωρα για αυτα που νοιωθω εχω φτασει και γω σε σημειο να σκεφτομαι αν μπορω να παω να κανω εισαγωγη σε ενα νοσοκομειο μονη μου ωρες ωρες δεν αντεχω θελω να φυγω το ειπα και στην γιατρο οτι πιστευω οτι μονο αν μπω σε καποιο νοσοκομειο θα ηρεμησω...
    Δεν ξερω τι θα γινει ειλικρινα εχω περασει κατα πολυ τα ορια μου...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    Katerina ηρεμησε ρε συ.
    με τα ζαναξ ετσι και αληως θα ηρεμησεις.πυστευω οτι τα χρειαζεσαι και ευσ περισσοτερο απο τον αντρα σου,
    αστον να ηρεμησει τον εχεις τρελλανει,ειμαι σιγουρη οτι τον περημενεις να ερθει και του αρχιζεις την γκρινια και τον ψυχοπλακωνεις.
    αστον να ηρεμησει.
    λενε οτι οταν αγαπας κατι το αφηνεις να γυγει,αν γυρησει σημενει οτι σε αγαπαει αλληως οτι δεν σε αγαπησε ποτε.
    εχετε και ενα παιδακι μην σας βλεπει να ειστε ρακος και οι δυο.
    αστον να ηρεμησει να δει τι θελει και αυτος να κανει ,εχει και αυτος πονεσει με ολη την κατασταση αυτη.


    υ,γ οχι μην πας σε κλινικη δεν πυστευω οτι εισε για κλινικες.


    γαμω τα ορθωγραφηκα μου λαθη !!:mad:

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11
    Mαλλον δεν καταλαβες ayroyla μου οτι δεν μενει σπιτι εχει φυγει και οταν ερχεται πλεον ειμαι ηρεμη αλλα οταν ειμαι μονη με πιανει πανικος...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    Ξερω οτι εχει φυγει εδω και 4 μερες.
    Απλα οταν γυρναει πυστευω οτι θα πρεπει να εισαι ηρεμη.:)

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11
    Είμαι ήρεμη όταν γυρνάει είναι οι μόνες ώρες που είμαι ήρεμη παρακαλαω απο μέσα μου να μην φύγει...ξέχασα να σας πω οτι προχτές κοιημηθηκε εδω ύστερα απο δική μου πρωτροπη ήταν σαν να είχα κερδίσει το joker!!! :( δεν ξέρω τι θα κάνω όταν με πιάνει ο πανικός και οι τάσεις αυτές οι περίεργες σκέφτομαι πολλά δεν ξέρω πόσο ακόμα θα αντεξω...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •