Βαρέθηκα να απογοητεύομαι - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 75
  1. #16
    πως τη γνώρισες;
    από πριν το γάμο ήταν έτσι μαζί σου;
    ζήσατε κάποιο χρόνο μαζί πριν παντρευτείτε; σκέφτεσαι μήπως ότι δεν έκανες τη σωστή επιλογή;
    από άλλους φίλους, συγγενέίς κλπ οι σχέσεις σου μαζί τους διαφέρουν σε σχέση με τη γυναίκα σου;
    γιάννης

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    60
    Η γυναίκα μου ήταν από την αρχή έτσι.
    Αρκετά κλειστός άνθρωπος και όχι εκδηλωτική.
    Βασιζόνταν μόνο σε φίλους που γνώριζε πάνω από 20 χρόνια.
    Αντιμετώπιζε προβλήματα οικογενειακά και οικονομικά πολύ δύσκολα.
    Δεν έδειχνε εύκολα εμπιστοσύνη σε άνδρες κυρίως.
    Τα αποδέχτηκα όλα αυτά.
    Είδα έναν άνθρωπο αρκετά βασανισμένο στη ζωή του αλλά με καλή ψυχή και έτοιμη να δώσει πολλά
    πράγματα σε όποιον θα αγαπούσε αληθινά.
    Ενοιωθα ότι έκρυβε μέσα της πολλά συναισθήματα και αγάπη αλλά ήταν καταπιεσμένα ή έβγαιναν με
    λάθος τρόπους.
    Αυτά μου άρεσαν. Μου άρεσε σαν γυναίκα. Πίστευα ότι ήταν θέμα χρόνου να εκδηλώσει την αγάπη της
    απέναντί μου και δεν είναι και τόσο σοβαρό (λάθος βέβαια).
    Ενοιωθα ότι ισχύει αλλά δεν μπορεί να βγεί με κάποιο τρόπο και δεν καταλάβαινα την τόση διστακτικότητα. Προσπαθούσα να το συζητήσουμε και γίνονταν χειρότερα τα πράγματα.
    Μείναμε 1,5 χρόνια μαζί πριν παντρευτούμε.
    Ενοιωθα ότι χρειάζεται συνεχώς περισσότερο χρόνο για να μπορέσει να δοθεί περισσότερο.
    Προσπαθούσα να τον δίνω. Κάποιες φορές ίσως πιεστικά (δεν μπορώ να ελέγχω τα πάντα).

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    φιλε μασ.. οταν παντρευεσαι εναν ανθρωπο που ειναι ετσι γιατι περιμενεισ να αλλαξει μετα???... γι αυτο εχουμε σχεση με καποιον πριν παντρευτουμε για να δομε πωσ φερεται ..και πωσ ταιριαζουμε και αν μασ δινει αυτα που θελουμε μεσα στον χρονο...μεσα στην σχεση.. σαφωσ οντασ πολυ ερωτευμενοι εξιδανικευουμε και εχουμε μεγαλεσ προσδοκιεσ...
    ομωσ..


    ειναι αδικο να ζητασ κατι που ισωσ δεν μπορει να στο δωσει..ειναι σαν να εισαι καραφλοσ και να σου ζηταει να βγαλεισ μαλλια γιατι θα σε χωρισει και δεν τησ αρεσεισ....

    απο την αλλη βεβαια.. εχεισ δικιο..κι εγω στην θεση σου.. νιωθοντασ ολα αυτα που περιγραφεισ.. θα περιμενα αυτη την εκδηλωση τησ καταπιεσμενησ αγαπησ τησ... ερωτικα πωσ τα πατε?? ταιριαζετε?? ....μου βγαζει εκεινη σαν να κρυβει κατι η σαν πολυ απλα να μην εχει κατι αλλο να δωσει... πωσ ειναι αυτο που βλεπεισ και τιποτα αλλο..


    ενασ ανθρωποσ που νιωθει μια μετριοτητα στα παντα... πιστευω πωσ θα δωκιμασει τον εαυτο του στα παντα για να δει ..να βρει που ειναι καλητεροσ... ωστε να εχει λογο .. να νιωσει περιφανοσ.. και να νιωθει και ο συντροφοσ του περιφανοσ για εκεινον(φυσικα ειναι πιο περιπλοκο..αλλα το περιγραφω στα γρηγορα)

    οταν μιλουσατε λεσ γι αυτο στο παρελθον τα πραγματα λεσ ηταν χειροτερα τι εννοεισ???... κλεινοτανε ακομη περισσοτερο??...αυτο ειναι πολυ παραξενο.. σαν να μην θελει να ανοιχτει και τερμα...

    δισκολη η περιπτωση σου.. εχω να σου πω πωσ μου βγαζεισ τρομερη τρυφεροτητα, υπομονη ..εναν εκλεπτισμο..και ατομο που του αρεσει να συζηταει..να φιλοσσοφει ..πρεπει να εχεισ και χιουμορ ετσι δεν ειναι?... σε βρισκω πολυ ελκυστικο χαρακτηρα.. απο τα τοσα λιγα λεγομενα σου.. οποτε μου κανει εντυπωση πραγματικα η σταση τησ...


    γελατε συχνα στο σπιτι?
    λεσ επισεισ πωσ εσυ αρεσκεσαι στην πιο βαθια συζητηση και αναζητηση..αυτο ειναι υπεροχο.. και πωσ εκεινη προτιμαει κατι πιο επιφανιακο.. αυτο ειναι ενα ειδοσ αμυνασ λεσ?η απλωσ ειναι ενα λιγο πιο επιφανιακο ατομο... γιατι αν υσχυει το δευτερο .. τοτε ..θα μπορουσε να αλλαξει κατι μονο αν εκεινη το ηθελε πολυ διστυχωσ...πιστευω..

    και κατι τελευταιο..
    λεσ πωσ περιμενεισ μια μεγαλη κινηση...αγαπησ..εκδιλωσησ..

    θα μπορουσεσ να μασ πεισ αν θελεισ, μια τετοια κινηση??σαν τι θα σε ευχαριστουσε??...πχ να σε καλεσει για ρομαντικο δειπνο..και να πατε ταξιδι?..να περασετε ενα ωραιο ερωτικο βραδυ?..να κανει μπαντζι τζαμπινγκ ..να φαει καυτο τσιλι??... σωβαρα μιλαω.. ρωταω γιατι οπωσ γνωριζεισ οι ανθρωποι εκδηλωνονται διαφωρετικα και τα μετρανε και διαφωρετικα...


    μεσα σε 2 χρονια τιποτα δεν αλλαξε?... παρεμεινε εντελωσ ιδια η κλειστικε ακομη περισσοτερο???....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    τα δικα σου ελλατωματα πια πιστευεισ πωσ ειναι?

    με συγχωρεισ που σε ρωταω ετσι στα ισα.. στο λεω πολυ γλυκα και τρυφερα..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #20
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    Δυστηχως εχεις πεσει στην παγιδα που εχουμε πεσει ολοι κατα καιρους....
    οτι θα αλλαζε...
    Η μικρη αν θες εμπειρια μου ειναι πως ο ανθρωπος που εχουμε διπλα μας φαινεται αν οχι στο πρωτο εξαμηνο το πολυ στον ενα χρονο....
    απο εκει και περα πρεπει να \"ζυγισουμε\" τα πραγματα και να αποφασισουμε αν θα μεινουμε μαζι του.
    Ελαττωματα εχουμε ολοι αυτο ειναι πλεον σιγουρο.
    Να αλλαξουμε τον χαρακτηρα μας το θεωρω αδυνατο αλλα και αδικο αν θες.
    Ετσι την γνωρισες...δεν σου κρυφτηκε....σου εδειξε ξεκαθαρα ποια ειναι.
    Το θεμα δεν ειναι αν σε ενοχλουν τα ελαττωματα της αλλα αν τα προτερηματα της ειναι τετοια ωστε να μπορεις να συμβιβαστεις λιγο με αυτα που σε ενοχλουν.
    Απο τα λεγομενα σου φαινεται πως δεν μπορεις.
    Απο την αλλη ομως ειναι ενας ανθρωπος με τα δικα της βιωματα και πλεον εχει διαμορφωσει την προσωπικοτητα της.
    Θα ξαναπω πως αν συνεχως της ζητας να γινει κατι αλλο μονο κακο κανεις στην σχεση σας.
    Θυμισου τι σε τραβηξε σε αυτην και ξαναβγαλτο στην επιφανεια.
    ειναι δυσκολο...το εχω ζησει και πραγματικα δεν αντεξα νομιζω σε καταλαβαινω.
    Ισως κατι απο το παρελθον της δεν την αφηνει να εμπιστευται.
    Εσυ να της δειχνεις πως εισαι εκει για εκεινη και πως την στηριζεις χωρις να την κατακρινεις για την αποσταση που διατηρει.
    Καλε μου θελει γερο στομαχι ποσο να αντεξεις...???σε νιωθω....αλλα φαινεται να την αγαπας!
    Οσο αντεχεις προσπαθησε...
    αν δεν αντεχεις φυγε.....οσο σκληρο και απολυτο αν ακουγεται!
    παιδακια εχετε κανει?

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    60
    Adzik σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

    Λοιπόν έχω κι εγώ τα ελαττώματά μου.
    Είμαι επίμονος και αρκετά ξεροκέφαλος.
    Δεν ξεχνάω εύκολα και μου αρέσει κάποιες φορές να υπεραναλύω καταστάσεις
    προσπαθώντας να πείσω τον συνομιλητή μου.
    Απογοητεύομαι εύκολα αλλά και ενθουσιάζομαι εύκολα.
    Στη σχέση μου με μια γυναίκα θέλω τα περισσότερα όπως μπορώ να δώσω και τα περισσότερα όμως.
    Της ζητάω να μπορεί να με στηρίζει σε απλά πράγματα και βλέπω ότι σιωπά.
    Δεν είναι λογικό ας πούμε να περιμένω το αδερφό της στα γενέθλιά μου και εκείνον να το παίρνει απλώς ο ύπνος και η γυναίκα μου να μην αντιδρά καθόλου.
    Την πείραξε εκ των υστέρων αλλά δεν θέλει καν να το θίξει.
    Αν έκανα εγώ το ίδιο πχ στον αδερφό της θα μου τα έχωνε κανονικά.
    Ανέφερα κάτι απλό για να δείξω πως αντιλαμβάνομαι την συντροφικότητα σε κάποιες καταστάσεις.
    Σημειωτέον ότι εγώ είμαι συνεπής σε όλα τα θέλω της γυναίκας μου όσο αφορά όλους τους δικούς της.
    Οσον αφορά μεγάλα πράγματα που θα ήθελα να κάνει.
    Να οργανώσει μια ωραία εκδρομή για μας που ξέρει πόσο μου αρέσει και να αφιερωθεί σε αυτό.
    Να προετοιμάσει ένα υπέροχο γεύμα με τα φαγητά που μου αρέσουν και μετά να με προκαλέσει
    σε ένα ερωτικό παιχνίδι προσπαθώντας να κάνει πράγματα που ξέρει ότι με ευχαριστούν.
    Να ανοίξει την ψυχή της απέναντί μου και να μου πεί αυτά που νοιώθει αυτά που την ικανοποιούν
    από μένα και την κάνουν περήφανη.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    60
    Originally posted by mariadimitra
    Δυστηχως εχεις πεσει στην παγιδα που εχουμε πεσει ολοι κατα καιρους....
    οτι θα αλλαζε...
    Η μικρη αν θες εμπειρια μου ειναι πως ο ανθρωπος που εχουμε διπλα μας φαινεται αν οχι στο πρωτο εξαμηνο το πολυ στον ενα χρονο....
    απο εκει και περα πρεπει να \"ζυγισουμε\" τα πραγματα και να αποφασισουμε αν θα μεινουμε μαζι του.
    Ελαττωματα εχουμε ολοι αυτο ειναι πλεον σιγουρο.
    Να αλλαξουμε τον χαρακτηρα μας το θεωρω αδυνατο αλλα και αδικο αν θες.
    Ετσι την γνωρισες...δεν σου κρυφτηκε....σου εδειξε ξεκαθαρα ποια ειναι.
    Το θεμα δεν ειναι αν σε ενοχλουν τα ελαττωματα της αλλα αν τα προτερηματα της ειναι τετοια ωστε να μπορεις να συμβιβαστεις λιγο με αυτα που σε ενοχλουν.
    Απο τα λεγομενα σου φαινεται πως δεν μπορεις.
    Απο την αλλη ομως ειναι ενας ανθρωπος με τα δικα της βιωματα και πλεον εχει διαμορφωσει την προσωπικοτητα της.
    Θα ξαναπω πως αν συνεχως της ζητας να γινει κατι αλλο μονο κακο κανεις στην σχεση σας.
    Θυμισου τι σε τραβηξε σε αυτην και ξαναβγαλτο στην επιφανεια.
    ειναι δυσκολο...το εχω ζησει και πραγματικα δεν αντεξα νομιζω σε καταλαβαινω.
    Ισως κατι απο το παρελθον της δεν την αφηνει να εμπιστευται.
    Εσυ να της δειχνεις πως εισαι εκει για εκεινη και πως την στηριζεις χωρις να την κατακρινεις για την αποσταση που διατηρει.
    Καλε μου θελει γερο στομαχι ποσο να αντεξεις...???σε νιωθω....αλλα φαινεται να την αγαπας!
    Οσο αντεχεις προσπαθησε...
    αν δεν αντεχεις φυγε.....οσο σκληρο και απολυτο αν ακουγεται!
    παιδακια εχετε κανει?
    Παιδάκια δεν έχουμε ακόμη και είναι κάτι που θέλουμε σαν τρελοί και οι δύο.
    Δεν ξέρω όμως με αυτό το κενό επικοινωνίας αν θα ήταν σκόπιμο.Θα έκανε νομίζω χειρότερα τα πράγματα και το κενό θα μεγάλωνε.
    Το χειρότερο είναι ότι όταν την προκαλώ να μου πει τι παράπονο έχει από μένα μου απαντάει ότι δεν έχει.
    Δεν καταλαβαίνω πως μπορεί ένας άνθρωπος να μην έχει κανένα παράπονο από το σύντροφό του (άρα να είναι ευτυχισμένος) αλλά να παραμένει παρατηρητής απλώς στα δρώμενα.
    Σίγουρα χρειάζεται γερό στομάχι και νεύρα.
    Δυσκολεύομαι να κάνω συνεχώς εκπτώσεις στα θέλω μου.
    Εχω φτάσει στο σημείο να συμβιβάζομαι με το γεγονός ότι απλώς δεν θέλω να με στεναχωρεί.
    Αρκεί όμως συτό ?
    Το οποίο ούτε αυτό βέβαια δεν μπορεί να το αποφύγει.
    Γιατί ?
    Με ξέρει τόσο λίγο ?
    Δεν ενδιαφέρεται να ακούσει αυτά που της λέω ?
    Δεν δίνει σημασία σε αυτά που της λέω ?

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    5
    Σορρυ ρε συ, δε ξερω τι κατασταση παιζει δε ξερω ουτε εσενα ουτε αυτην ουτε το ιστορικο σας αλλα...

    ρε συ μεσα σε 1 βδομαδα την παντρευτηκες?
    Δεν μπορούσες να διακρινεις τίποτε απ τοσα ελατωματα αδυναμου χαρακτηρα π εχει?
    Καποια δειγματα εννοω κατι π να σου χτυπγε ενα καμπανακι. Ή πατώνεις στο να ψυχολογείς ατομα και να βλεπεις μακροπροθεσμα καποια ΤΙΚΣ τι προεκτασεις μπορει να εχουν?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Τράβα με κι ας κλαίω.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    5
    Α διαβασα τα παραπανω.

    Σορρυ \"φιλε\", απετυχες.
    Ο καθενας οφειλει να ξερει τα βασικα. Οτι ο αλλος δεν αλλαζει κ οτι σ τη σπαει αφου τον εχεις γνωρισει 1 χρονο θα το χει για παντα.

    Λυπαμαι. Δεν εχετε παιδακια? Τελεια!
    Μην κανετε καν αν εχετε τοσα προβληματα π λες.
    Ποσο χρονων εισαι? Απαρατα την οπως ειναι κ ελπιζε να προλαβεις να βρεις ενα σωστο ανθρωπο οπως τον φανταζεσαι.

    Ετσι μια μπουρδα πεταω, μην με περνεις της μετρητοις. Ολοι σα φορουμ μπουρδες πεταμε κ μιλαμε εκ του ασφαλους. Μονο σ βγαλε ακρη.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Καλε μασ φιλε.. ωσ νεα και προσφατη μανουλα θα σου πω πωσ δεν θα σασ κανει καλο να κανετε παιδακι..

    οχι δεν καλητερευει την σχεση...κανει τα πραγματα πολυυυυυυυ πιο μπερδεμενα....ειδικα τον πρωτο καιρο..

    εννοειτε πωσ οταν βρεισ την καταληλη μανουλα και συντροφο .. θα ειναι χαρα θεου..!!!δεν υπαρχει καλητερο!!!

    ναι η αληθεια ειναι πωσ μετα με το παιδακι το ξανασκεφτεσαι τον χωρισμο.. δεν ειναι πια ουτε το ιδιο ουτε το ιδιο \'\'ευκολο\'\'...δεν νιωθεισ το ιδιο ελευθεροσ να κανεισ οτι θελεισ..στην σχεση σου..με τον συντροφο σου..

    και το χειροτερο ειναι πωσ αν κανετε θα κανετε κακο στο παιδακι..πεσ μου στο σπιτι σασ..τι παραδειγμα θα μαθει? εννοω.. πωσ θα εχει ωσ προτυπο οικογενειασ ενα ζευγαρι που δεν επικοινωνει.. που ο ενασ προσπαθει ..ο αλλοσ δεν εκδηλωνεται..και υποβοσκουν αισθηματα αδικιασ..θυμου..λυπησ.. αδικιασ???..

    οχι δεν ειναι το καλο παραδειγμα αυτο..δεν λεω πωσ καθε οικογενεια που εχει παιδακια ειναι τελεια..ουτε η δικη μου ειναι..αλλα οταν ειδαμε πωσ μαλωναμε συναιχωσ..και υπηρχε θυμοσ..και αισθηση αδικιασ για πολυ καιρο.... συζητησαμε πολυ σοβαρα για διαζηγιο...εξακολουθουμε και κανουμε προσπαθειεσ και οι δυο ομωσ για να σωθει ο γαμοσ και να νιωθουμε και οι δυο καλα στο σπιτι μασ
    το διαζηγιο ομωσ το σκεφτηκαμε....για το καλο του παιδιου..


    καλητερα ενα ισσοροποιημενο ..ομορφο , χαμογελαστο περιβαλλον.. εστω με τσακωμουσ.. και εντονα συναισθηματα.. παρα.. ενα μεγγαλο κενο.. μια μη ικανοτητα επικοινωνιασ και εκφρασησ...

    χμ?....ποσο χρονων εισαι? και για να σε κανω να νιωσεισ καλητερα θα σου πω πωσ ο αντρασ μου.. ηταν παντρεμενοσ 10 χρονια.. και ξαναπαντρευτικε στα 34 του μαζι μου..εγω ειμαι 26... και τωρα απεκτησε παιδακι..κι εγω φυσικα.... και απ οτι δηλωνει ειναι πιο ευτυχισμενοσ σε αυτη την καινουρια ζωη σε σχεση με την παλια..
    η παλια του ζωη θυμηζει λιγο την δικη σου..



    θελω να πω..πωσ εισαι τυχεροσ γιατι εισαι αντρασ..και μπορεισ να κανεισ παιδακι ακομη και μεχρι τα 50... ομωσ με μια συντροφο που πρωτα πρωτα θα σε καλυπτει.. θα σε αγαπαει και θα εισαι σιγουροσ πωσ θα μπορει να εκδηλωνει αγαπη και στο παιδακι ..δεν ειναι σημαντικο αυτο?σου αξιζει να σε αγκαλιαζουν και να σου μιλανε γλυκα.. να σε αγγιζουν τρυφερα.,. να σε σκεφτονται και να νιωθεισ οταν πασ στο σπιτι σου ανακουφιση...

    καλα ε .. εισαι εγω..στο αρσενικο..χεχεχεχε... πεσ μου πωσ εισαι και αριστεροχειρασ.. και υδροχοοσ..χεχεχεχε
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #27
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    60
    Δυστυχώς εμείς είμαστε αρκετά μεγαλύτεροι.
    Είμαι 43 και η γυναίκα μου 38.
    Δεν έχουμε πολλά περιθώρια για οτιδήποτε και αυτό με πιέζει ακόμη περισσότερο.
    Προερχόμενος από μια 6 χρονη σχέση που ήταν το εντελώς αντίθετο έπεσα
    σε μια κατάσταση που επιζητούσα εως ενα σημείο αλλά δεν φαντάστηκα το αποτέλεσμα τελικά.
    Επειδή όμως είμαι μαχητής θα συνεχίσω να το παλεύω τουλάχιστον όσο αντέχω ακόμη.
    Ημουνα λοιπόν σε μια σχέση που υπήρχε πληθώρα εκδηλωτικότητας, αγάπης και ενδιαφέροντος σε τέτοιο
    σημείο που καταντούσε πολύ κουραστικό και καταπιεστικό. Ενοιωθα συνέχεια ότι έπρεπε να είμαι σε μια εγρήγορση
    και αγωνία.
    Ηθελα κάτι ποιό ήρεμο και χαλαρό και πέρασα στην αντίπερα όχθη.
    Είμαι τελικά άνθρωπος των άκρων φαίνεται.
    Με συγκινούν τα άκρα όσο κι αν εφαρμόζω το μέτρο στη ζωή μου.
    Επεσες έξω είμαι δεξιόχειρας και σκορπιός

  13. #28
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    Originally posted by Adzik


    καλα ε .. εισαι εγω..στο αρσενικο..χεχεχεχε... πεσ μου πωσ εισαι και αριστεροχειρασ.. και υδροχοοσ..χεχεχεχε

    εγω ειμαι αυτο που ανεφερες...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Τι διαβάζω σε αυτο το θεμα…
    Αγάπη είναι να δίνεις μόνο και όχι να παίρνεις…
    Τι λέτε ρε παιδια…Εσεις την αγαπη την μπερδεύετε με την ηλιθιότητα και την κοροϊδία? Ειναι δυνατόν εγω να αγαπαω την γυναικα μου και αυτή όχι αλλά να ειμαι ενταξει γιατι απλα εγω από την μερια μου την αγαπω?
    Τι αποψεις είναι αυτές? Ελα Χρηστέ και Απόστολε…

    Αγαπητέ Pvermo…Η παθητικότητα σε έναν ανδρα είναι ότι χειροτερο τουλαχιστον για μενα…
    Δεν χρειάζεται να λες πολλά πολλα. Οι πραξεις είναι αυτές που μετρανε…
    Γίνε αρσενικό…Ασε τις κλαψες. Όταν μια γυναικα φτανει σε σημείο να μας εχει γραμμένους και να ακουει τους φιλους της σημαίνει ένα πραγμα..Οτι η συμπεριφορα σου απεναντι της είναι για κλαματα.. Μιλάς και είναι σαν να μη λες τιποτα…
    Για έναν ανδρα αυτό είναι καταστροφη…
    Πατα λιγο στο εδαφος και άλλαξε…Αδυνατώ να περασω σε λεπτομέρειες γιατι θα κοπω απο τους διαχειριστές του φορουμ.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by mariadimitra
    Originally posted by Adzik


    καλα ε .. εισαι εγω..στο αρσενικο..χεχεχεχε... πεσ μου πωσ εισαι και αριστεροχειρασ.. και υδροχοοσ..χεχεχεχε

    εγω ειμαι αυτο που ανεφερες...
    :):):) ki εγω!!!:):):):) eee..συναδελφισα...!!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •