θα ηθελα τη γνωμη σας..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2

    θα ηθελα τη γνωμη σας..

    καλησπερα σε ολους!!!καινουργιο μελος..αρα καλως σας βρηκα!!!τι κανετε?λοιπον δεν θα σας κουρασω.εχω σχεση 2,5 χρονια,σαν ατομο ζηλευω αλλα σε λογικα πλαισια πριν 2 μηνες ο φιλος μ(27ετων) παραλιγο να με "¨ψηλωσει" καταλαβαινετε..ακομα δεν το εχω ξεπερασει,και ναι ειμαι ακομα μαζι του.υπαρχουν στιγμες οπως τωρα που πνιγομαι απο ζηλεια η θυμο οταν βγαινει για ποτο..οταν τον γνωρισα ηταν ηδη σε μια σχεση και χωρισε λογω ρουτινας μετα απο 3 μηνες απο την γνωριμια μας..νιωθω να χανω τονβ ευατο μ,ισως λογω του παρελθοντος αλλα και αυτου που συνεβει πριν καιρο δεν του εχω εμπιστοσυνη..πειτε μου θα μπορεσω ποτε να τον ξαναεμπιστευτω?ισως ειναι χαζο ερωτημα αλλα θελω να ακουσω κατι..το χρειαζομαι..χιλια ευχαριστω,συγνωμη αν κουρασα.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    32
    γεια σου Νικολέτα μου!!!! βασικα θα ηθελα να σε ρωτησω εσυ πως το εμαθες οτι πηγε να σε κερατωσει; αν σου το ειπε ο ιδιος σημαινει οτι το ειχε μετανιωσει και ηταν ειλικρινης μαζι σου..
    στους 3 μηνες που ειχατε γνωριστει ειχε κερατωσει την κοπελα που ειχε μαζι σου;
    αν ναι ισως ειναι ανασφαλης να μην θελει να μενει μονος του πριν βρει την επομενη βασικα δε θελω να βγαζω ευκολα συμπερασματα! εισαι ανασφαλης και ισως ημουν κι εγω αν μου συνεβενε αυτο.. απλα πρεπει να κερδισει την εμπιστοσυνη σου! πιστευω οτι αυτο μονο αν συζητησεις μαζι του θα βγαλεις καποια ακρη το να τρωγεσαι με τα ρουχα σου και να καταπιεζεσαι δεν βγαζει πουθενα.... μιλα μαζι του δες τι εχει να σου πει... 2μιση χρονια ειστε ρε συ...αν δεν μιλατε τι κανετε; ελπιζω να σε βοηθησα οσο μπορουσα τουλαχιστον...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    32
    και επισης μια επισημανση.... γιατι ζητας συγνωμη;; την γνωμη μας ζητας οπως ολοι εδω μεσα μην υποτιμας τοσο τον εαυτο σου ρε κουκλα μου! νεα κοπελα εισαι πως το επιτρεπεις αυτο;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,671
    Originally posted by Νικολέτα.ΠΑ
    ....πριν 2 μηνες ο φιλος μ(27ετων) παραλιγο να με \"¨ψηλωσει\" καταλαβαινετε..ακομα δεν το εχω ξεπερασει,και ναι ειμαι ακομα μαζι του...
    πως ειναι το \"παραλιγο\" ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by Νικολέτα.ΠΑ
    ....πριν 2 μηνες ο φιλος μ(27ετων) παραλιγο να με \"¨ψηλωσει\" καταλαβαινετε..ακομα δεν το εχω ξεπερασει,και ναι ειμαι ακομα μαζι του...
    πως ειναι το \"παραλιγο\" ?

    είχα την ίδια απορία.
    για το παραλίγο...ύψος...
    http://www.mazi.org.gr/

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    Μηπως εχει αρχισει και βαριεται?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2
    ευχαριστω για τις απαντησεις και ειδικα τν christygr,βρηκα τις απαντησειςπου εψαχνα.καλη συνεχεια καλο βραδυ

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    32
    να σαι καλα νικολετα! α και να θυμασαι πως αν δεν φερεσαι εσυ η ιδια με σεβασμο στον εαυτο σου δεν θα το κανει κανενας μη μασας οτι και να γινει πανω απολα να εισαι εσυ καλα! αντρες υπαρχουν πολλοι στο χερι σου ειναι η ευτυχια σου και κυριως η ηρεμια σου! προσπαθησε να πιστευεις σε εσενα θα αλλαξουν πολλα θα το δεις :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •