Είναι τρελό αυτό που συμβαίνει-να το διαβάσετε όλοι! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 133
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    δεν αντεχεισ την κακια του κοσμου εννοεις???οι κακοι ανθρωποι γλυκια μου κοπελα εχουν αυτον τον χαρακτηρα γιατι νιωθουν ενα αισθημα κατωτεροτητας..Από τη στιγμή που σε απασχολουν τα καλά και τα κακά των συνανθρώπων σου, ανοίγεις μια πόρτα για να μπει μέσα η κακία...κοιτα να την κλεισεις λοιπον και πιστεψεμε δεν θα σε ενδιαφερει τιποτα και κανενας.. :)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    No comment.. η ζωή είναι δική σου!! Κάνε όπως αισθάνεσαι..
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    δεν αντεχεισ την κακια του κοσμου εννοεις???οι κακοι ανθρωποι γλυκια μου κοπελα εχουν αυτον τον χαρακτηρα γιατι νιωθουν ενα αισθημα κατωτεροτητας..Από τη στιγμή που σε απασχολουν τα καλά και τα κακά των συνανθρώπων σου, ανοίγεις μια πόρτα για να μπει μέσα η κακία...κοιτα να την κλεισεις λοιπον και πιστεψεμε δεν θα σε ενδιαφερει τιποτα και κανενας.. :)
    Λάθος για να πούμε την αλήθεια όπως έχει light χρησιμοποιείς την ασθένεια σου για να φέρεις τους ανθρώπους στα μέτρα σου. Μάθε λοιπόν πως δεν μπορείς να πλάσεις τους ανθρώπους. Ο καθένας έχει τον δικό του χαρακτήρα. Χρησιμοποιείς την ασθένεια σου για να συμπεριφέρεσαι γεμάτη κακία και να σε δικαιολογούν. Δεν γουστάρεις να σου συμπεριφέρονται άσχημα αλλά συμπεριφέρεσαι άσχημα και μετά βάζεις ως δικαιολογία την ασθένεια σου για να μην πάρεις πίσω αυτό που έδωσες!!!!!!!!!

    YEAHHHHHHHH αυτό ήταν κακία!!!! Άντε καλό απόγευμα. :d
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    δεν αντεχεισ την κακια του κοσμου εννοεις???οι κακοι ανθρωποι γλυκια μου κοπελα εχουν αυτον τον χαρακτηρα γιατι νιωθουν ενα αισθημα κατωτεροτητας..Από τη στιγμή που σε απασχολουν τα καλά και τα κακά των συνανθρώπων σου, ανοίγεις μια πόρτα για να μπει μέσα η κακία...κοιτα να την κλεισεις λοιπον και πιστεψεμε δεν θα σε ενδιαφερει τιποτα και κανενας.. :)
    Ναι, δεν αντέχω την κακία και την έχω σε υπέρτατο βαθμό. Σ'ευχαριστώ για τις συμβουλές. Όμως εγώ νόμιζα πως είχα αίσθημα κατωτερότητας, και όλοι οι άλλοι είχαν τρελή αυτοπεποίθηση. Τελοσπάντων, μάλλον το αντίθετο συμβαίνει. Πως να την κλείσω όμως αυτή την πόρτα; Μήπως με το να μη σκέφτομαι αυτός είναι κακός αυτός είναι καλός ή αυτό που μου είπε είναι κακό ή αυτό που μου είπε είναι καλό; Αυτό μου λες;

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Λάθος για να πούμε την αλήθεια όπως έχει light χρησιμοποιείς την ασθένεια σου για να φέρεις τους ανθρώπους στα μέτρα σου. Μάθε λοιπόν πως δεν μπορείς να πλάσεις τους ανθρώπους. Ο καθένας έχει τον δικό του χαρακτήρα. Χρησιμοποιείς την ασθένεια σου για να συμπεριφέρεσαι γεμάτη κακία και να σε δικαιολογούν. Δεν γουστάρεις να σου συμπεριφέρονται άσχημα αλλά συμπεριφέρεσαι άσχημα και μετά βάζεις ως δικαιολογία την ασθένεια σου για να μην πάρεις πίσω αυτό που έδωσες!!!!!!!!!

    YEAHHHHHHHH αυτό ήταν κακία!!!! Άντε καλό απόγευμα. :d
    Εγώ συμπεριφερόμαι άσχημα; Και που είδες ότι βάζω την ασθένειά μου; Έσύ αποδεικνύεις τώρα ότι έχεις ένα αίσθημα κατωτερότητας και ντροπή σου γι'αυτά που είπες. Είσαι μην πω.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Ναι ειμαι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!! Για αυτό σε συμπαθώ κι ας είσαι κι εσύ ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗ!!
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Και να μην με προσβάλεις γιατί πάσχω από κατάθλιψη! Ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Πως με την παραμικρή αρνητική ενέργεια μπορώ να κάνω κακό στον εαυτό μου!
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Ναι ειμαι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!! Για αυτό σε συμπαθώ κι ας είσαι κι εσύ ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗ!!
    Με συμπαθείς γιατί είμαι καλή. Και δεν εννοούσα κακός, αλλά βλάκας. Και κακός εξάλλου το παραδέχτηκες ότι είσαι. Ακόμα δεν μου απάντησες, που το είδες ότι είμαι κακιασμένη; Είπα κάτι κακό πολύ χωρίς να μου έχεις πει κάτι εσύ πρώτα; Απάντα μου, αλλιώς μην κάνεις τέτοιου είδους δηλώσεις. Και επιπλέον για την ασθένεια, που το χρησιμοποιήσα; Πάλι μην κάνεις τέτοιου είδους δηλώσεις.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Κι εσύ όμως με συμπαθείς το ομολόγησες!! χεχεχε.

    Είσαι είσαι πολύ Κακιά!!! Και δεν είμαι βλάκας!! Μηγ με προσβάλεις έχω κατάθλιψη ξέρεις τι σημαίνει αυτό που λες στην ψυχολογία μου;;;;;;;;;;; Θες να πάω να αυτοκτονήσω μήπως; Και μετά θα έχεις το κρίμα στον λαιμό σου!
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Κι εσύ όμως με συμπαθείς το ομολόγησες!! χεχεχε.

    Είσαι είσαι πολύ Κακιά!!! Και δεν είμαι βλάκας!! Μηγ με προσβάλεις έχω κατάθλιψη ξέρεις τι σημαίνει αυτό που λες στην ψυχολογία μου;;;;;;;;;;; Θες να πάω να αυτοκτονήσω μήπως; Και μετά θα έχεις το κρίμα στον λαιμό σου!
    Σε συμπαθούσα πριν πεις αυτά, και όμως βιάστηκα πολύ, αλλά το είπα και από καλοσύνη επειδή το είπες κι εσύ. ΛΟΙΠΟΝ, ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ, ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΧΩ ΠΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΆ, ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ. Όσο για το να σε προσβάλω, ο καθένας μπορεί να σε προσβάλει, εξάλλου μου είπες κακία, δεν το έκανα χωρίς λόγο, μην ασχολούμαι τώρα με βλακείες, άμα αυτοκτονήσεις δεν θα φταίω εγώ, αλλά εσύ που θα έχεις κατάθλιψη και δεν πας να το κοιτάξεις. Φιλικά πάντα.

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Α! Και είμαι κακιά με τους κακούς, ποτέ δεν είπα όχι. Δηλαδή άμα μου κάνεις κάτι, με πειράξεις, θα δαγκώσω. Όχι όμως αν δεν μου κάνεις τίποτα όπως μερικοί μερικοί.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    κοιτα γατουλι σε αυτο που ειπες πιο πανω θα συμφωννησω..ειναι πολλοι ανθρωποι που οντως χρησιμοποιουν την ασθενεια τους ως δικαιολογια και καλα και σου συμπεριφεροντε πολυ ασχημα...εχει τυχει και σε εμενα αυτο!!οχι να το κανω εγω αλλα να μου το κανουν...τελος παντων δεν εχει σημασια πια...ακου light μου,
    Στα δέκα άτομα που μιλούν για σένα, τα εννιά θα πουν κάτι κακό και το ένα θα πει κάτι καλό, κοιτα να μενεις στο καλο λογο και τα ασχημα απλα προσπερασε τα...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ α να είδες light.. :d Αυτό ήθελα να σου δείξω. Δεν σου φάνηκε χαζό αυτό που είπα; Πράγματι ήταν. Θα αυτοκτονήσεις για την κακία του άλλου;;;; Ούτε να το ξαναπεις λοιπόν. Αφού σου φάνηκε χαζό που σου το είπα να σου φαίνεται και χαζό που το λες.

    Αντε μάκια χαζούλι!
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    κοιτα γατουλι σε αυτο που ειπες πιο πανω θα συμφωννησω..ειναι πολλοι ανθρωποι που οντως χρησιμοποιουν την ασθενεια τους ως δικαιολογια και καλα και σου συμπεριφεροντε πολυ ασχημα...εχει τυχει και σε εμενα αυτο!!οχι να το κανω εγω αλλα να μου το κανουν...τελος παντων δεν εχει σημασια πια...ακου light μου,
    Στα δέκα άτομα που μιλούν για σένα, τα εννιά θα πουν κάτι κακό και το ένα θα πει κάτι καλό, κοιτα να μενεις στο καλο λογο και τα ασχημα απλα προσπερασε τα...
    Το κάνουν κυρίως οι μανάδες ρούλα με χαρακτηριστική φράση "Ωχ η καρδιά μου!!!" :d
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    κοιτα γατουλι σε αυτο που ειπες πιο πανω θα συμφωννησω..ειναι πολλοι ανθρωποι που οντως χρησιμοποιουν την ασθενεια τους ως δικαιολογια και καλα και σου συμπεριφεροντε πολυ ασχημα...εχει τυχει και σε εμενα αυτο!!οχι να το κανω εγω αλλα να μου το κανουν...τελος παντων δεν εχει σημασια πια...ακου light μου,
    Στα δέκα άτομα που μιλούν για σένα, τα εννιά θα πουν κάτι κακό και το ένα θα πει κάτι καλό, κοιτα να μενεις στο καλο λογο και τα ασχημα απλα προσπερασε τα...
    Ρούλα, αυτό που λες για την ασθένεια, το είπε για μένα, και το είπε αναπόδεικτα, συνεπώς αν συμφωνείς μαζί του, είναι σαν να λες ότι έχει δίκιο και για μένα! Πεστε μου που το είπα εγώ, που χρησιμοποιήσα την ασθένειά μου για δήθεν κακία μου, να σας σηκώσω τα χέρια. Επιπλέον, αντίθετα αυτός χρησιμοποιήσε την ασθένειά του για να μην μπορώ να του πω κουβέντα, ενώ αυτός να μου τη λέει ανενόχλητα. Πάνω σε αυτό που μου λες τώρα, δεν είναι εφαρμόσιμο. Αν ακούσεις 9 κακίες, οι 9 θα σου μείνουνε, και όχι το ένα καλό.

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι είναι η αγάπη?Ολοι τον αντιλαμβάνονται το ίδιο?Καθενας αγαπάει διαφορετικα?
    By anemos_thir_13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 12-07-2010, 22:34
  2. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ???
    By amarylis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 14-12-2009, 13:37
  3. Γιατι πάντα μου συμβαίνει αυτό;
    By interzone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 02-08-2007, 03:22
  4. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
    By kostis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 44
    Last Post: 16-11-2006, 00:45
  5. Κάτι μου συμβαίνει...Μήπως είναι κατάθλιψη?
    By nickrock_gr in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 01-08-2005, 18:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •