Είναι τρελό αυτό που συμβαίνει-να το διαβάσετε όλοι! - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 133 of 133
  1. #121
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Ρόδος
    Posts
    7
    poli kakia epese vre paidia edo mesa :)

    oloi eimaste kai kakoi kai kaloi analoga tis mas ekpempei o allos , h sthn kaliterh periptosi apla adioforoume gia ayton pou mas vgazei kakia.
    pos ginete re light tosa paidia edo mesa , pou olous mas talaiporei kati na vgazoun kakia se ena koritsi pou den to kseroun kai oute tha to doun pote ?

    einai aplo den ginete...
    stamata na skeftese arnitika des ta pio xalara ta pragmata , kaneis den sou leei kakies allos diafonei me ayta pou les allos symfonei allos adiaforei ,
    alla kaneis den thelei to kako tou allou ,oti den theloume na akousoume den einai kakia

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by lightbluepath View Post
    Τι είναι κακό στο να είμαι διαφορετική; Όσο για το αν τη βλέπει κανένας άλλος, αυτό το ρώτησα και ήθελα να το μάθω. Βέβαια κακώς που σου απαντάω, γιατί τα λόγια σου στάζουν "μέλι". Που τον είδες τον εγωισμό; Εγώ ξέρω στη σχιζοφρένεια ο εγωισμός σου γίνεται ένας με του κόσμου και γίνεται επίσης κομμάτια! Τα λένε οι γιατροί αυτά και οι έρευνες, όχι εγώ. Όσο για την "κλάψα", δεν βρίσκω κάποιο κακό σε αυτό. Εκτός από κακούς αναγνώστες, που θέλουν να την ονομάσουν κλάψα. Και ότι θέλω να ξεχωρίσω, δεν το κάνω επίτηδες, μου βγαίνει αυθόρμητα. Άλλωστε ο καθένας ότι αξίζει παίρνει. Αν εγώ θέλω να ξεχωρίσω, κάνω τα πάντα ώστε να το αξίζω, και το πετυχαίνω, με την αξία μου πάντα. ;) Όσο για τον τρόπο που λειτουργώ, δεν θέλω συμβουλές.
    Και κάτι άλλο. Δεν περίμενα να ακούσω και κάτι καλό από σένα. Ήσουν, είσαι και θα παραμείνεις κακιά, όπως πάντα.
    boriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing! (που θα έλεγε και ο homer)

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οοολο βλακειες διαβαζουμε αυτες τις μερες απο την γιατρο μας. την δρ. light που κανει κ διαγνωσεις μονιμως
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by lightbluepath View Post
    Καραγκιοζιλίκια κάνεις εσύ και όλο σου το σόι! Αν θεωρείς την άποψη της κλέαρ και της Ρέιν ευγενικές, τι να σου πω! Τέλεια κρίση έχεις! Αχαρακτήριστα κάνεις εσύ, και αν δεν με παίρνουν στα σοβαρά, ή λένε κακίες, δικό τους πρόβλημα! Να κάτσουν να αποκτήσουν αυτοπεποίηθηση και όχι να ξεφτιλίζουν τους άλλους, και γενικά να τα βρουν με τον εαυτό τους!
    κανένας δεν χρειάζεται βοήθεια από τους άλλους για να ξεφτυλιστει. μπορεί και μόνος του ωραιότατα, αν με εννοείς....

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ρε παιδιά, υπάρχει ignore button στο συγκεκριμένο φόρουμ?

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    ειλικρινα καλα θα κανειι να παιρνει τα φαρμακα της γιατι δεν νομιζω πως μπορει να βοηθηθει διαφορετικα εδω που εχει φτασει. ας ρωτησει και καποιον που εχει περασει χειροτερα.

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Εγώ να ρωτήσω κάτι;
    Αν κάποιος πει κάτι που είτε είναι λάθος είτε δεν ισχύει, και κάποιος άλλος το επισημάνει, του "τη λέει" κιόλας;
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Quote Originally Posted by DissolvedGirl View Post
    Εγώ να ρωτήσω κάτι;
    Αν κάποιος πει κάτι που είτε είναι λάθος είτε δεν ισχύει, και κάποιος άλλος το επισημάνει, του "τη λέει" κιόλας;
    οχι βρε κοπελα μου, εσενα καλα σου τα ειπανε/καλα τα ξερεις, αν βρεις ενα τροπο να κανεις τη λαιτ να το καταλαβει αυτο, θα σου δωσουμε μια διδακτορικη διατριβη!

    κ δικαιως, γιατι ειναι ενα πρωτοτυπο κ ανοιχτο προβλημα χωρις λυση!!!!

    ευχαριστημενη?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  9. #129
    Αυτο που λες ειναι τελειως λαθος να λες οτι ολοι ειναι κακοι σε μισουνε κτλπ.Γιατι να αυτοκτονησεις?Δεν μπορεις να αγωνιστεις για το δωρο της ζωης που σου εδωσε ο Θεος?Υπαρχουν ανθρωποι που ενδιαφερονται για σενα και ας πιστευεις οτι θελεις.Το μονο που σου λειπει ειναι η αγαπη για τους αλλους(και για τον εαυτο σου) και η αυτοπεποιθηση.Μετα θα νιωσεις και την αγαπη του Θεου

  10. #130
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Λοιπόν, τώρα διάβασα τις κακίες, απλά ΔΕΝ ασχολούμαι...............Μένω άφωνη πάντως από την τέχνη σας να θέλετε να πατήσετε κάτω τον άλλον...και μη μου πείτε ότι δεν τον πατάτε.
    Last edited by whitecandle; 09-12-2010 at 14:07.

  11. #131
    Αν μιλας για μενα δεν θα το εκανα ποτε οχι καν να σκεφτω να σε προσβαλω ποσο μαλλον να σε κανω να νιωσεις μειονεκτικα.Οντως δεν εισαι κακια απλα νομιζεις οτι ολοι οι αλλοι θελουν να σε μειωσουν.

  12. #132
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν το λέω για σένα, Γουίκ... διάβασε πιο πάνω τι μου λένε οι άλλοι και θα το καταλάβεις. Αρχίζω και πιστεύω πάλι ότι είναι αλήθεια ότι θέλουν να με μειώσουν...

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιι
    λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Τι είναι η αγάπη?Ολοι τον αντιλαμβάνονται το ίδιο?Καθενας αγαπάει διαφορετικα?
    By anemos_thir_13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 12-07-2010, 22:34
  2. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ???
    By amarylis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 14-12-2009, 13:37
  3. Γιατι πάντα μου συμβαίνει αυτό;
    By interzone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 02-08-2007, 03:22
  4. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
    By kostis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 44
    Last Post: 16-11-2006, 00:45
  5. Κάτι μου συμβαίνει...Μήπως είναι κατάθλιψη?
    By nickrock_gr in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 01-08-2005, 18:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •