ξεχναω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: ξεχναω

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437

    ξεχναω

    σημερα στη δουλεια ηρθε να με δει μια θεια μου η οποια δουλευει και αυτη εκει, αλλα σε αλλο γραφειο και δεν το ηξερα αυτο.. την εχω δει ολλες και ολες 2 φορες, και τελευταια φορα πριν 2 μηνες σε ενα γιορτινο τραπεζι. οταν ηερθε να με δει δεν τη γνωρισα, σαν να την εβλεπα για πρωτη φορα. τι ειναι αυτο τωρα? κινδυνευω για αλτσχαιμερ?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    το αλτσχαιμερ κινδυνευει απο εσενα κυρ θοδωρε!!!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    τι εννοεις κυρα θοδωρα???

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Έλα ρε. Χαλάρωσε λίγοοοοοο!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι ποτέ πρόσωπα τι να κάνω δλδ; Δλδ πάντα δεν θυμόμουν πρόσωπα και μόνο μια απλή αγχώδη κατάθλιψη με ξεσπάσματα ΙΨΔ έχω εδώ και 4 μήνες. Κούλαρε λίγο. Μην πιάνεσαι από ο,τιδήποτε για να σε αγχώσεις. Μπορεί να είχε αλλάξε τα μαλλιά της 1000+2 πράγματα μπορεί να είχαν συμβεί. Επίσης όταν σκέφτεσαι το πρόβλήμα σου συνεχώς λογικό είναι να μην θυμάσαι πράγματα.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Για να βοηθησω στην χαλαρωση ,εγω συνηθως ξεχναω τους....λογαριασμους!!

  6. #6
    Και γω ξεχναω πολύ. Η μνημη μου ειναι χαλια. Το κληρονομησα απο τη μανα μου και αυτη σκατα μνημη εχει. Παλι καλα που δεν ειμαι τοσο χαλια σαν και αυτην. Γιατι να μην παρω απο τον πατερα μου? Αυτος θυμαται πολλα για πολυ. Στην τελικη δεν εχει να κανει τοσο, ποσο εξυπνος εισαι, αλλα το τι μπορεις να αποστηθισεις. Οσο εξυπνος και να σαι αν δεν μπορεις να μαθεις 3-4 γραμμες τι να το κανεις? Δωρο αδωρο. Αλλοι εχουν ολο το "πακετο". Γιατι?
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

Similar Threads

  1. ξεχναω παρα πολυ
    By filipk in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 30-08-2010, 17:30
  2. Ξεχνάω
    By kallia13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 19-07-2007, 00:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •