sex...alla gia tous allous!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 84
  1. #1

    sex...alla gia tous allous!

    kalimera se olous, eimai 22 eton kai pote den eiha olokliromeni sxesi.ta teleftaia xronia eho anakalipsi pos tha ekana pio efkola sxesi me atoma tou idiou filou,mias kai me elkoun perissotero,alla pote den to eho prospathisei dioti theoro pos einai ligo diestrameno . opws kai na hei mou prokalei apostrofi i eikona kai mono,tou sex,kai opoiadipote esoteriki ormi prokipti kalyptetai meso aftoikanopoiisis. theoro pos pote den tha kseperaso tin antilipsi afti.to gegonos afto mou prokalei sinaisthimatiki kataptosi kai me epireazei aisthita stin kathimerinotita kai stin apodotikotita mou.ginomai kleistos,apomononomai syxna apo to koinoniko mou sinolo...
    den ksero pos prepei na to antimetopiso...isos eimai asexual?
    giati oloi vriskoun toso megali efharistisi ston erota?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    γραψε μας στα ελληνικα αν θες

  3. #3
    πιστευω πως το κειμενο ειναι ιδιαιτερα μικρο,για να μη μπορει να διαβαστει στα greeklish..οποτε οποιος ενδιαφερεται πραγματικα να απαντησει θα ξεπερασει το σκοπελο αυτο,και θα μου απαντησει...
    εφεξης θα γραφω στα ελληνικα...
    ευχαριστω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    εγω πραγματικα δεν ενδιαφερομαι τετοια ωρα για σκοπελους, ουτε καν για αλονησους.
    ευχαριστω κι εγω

  5. #5
    αν η ειρωνια ηταν χρυσος...θα ησουν θησαυρος!
    απο τη στιγμη που δεν ενδιαφερεστε δεν υπαρχει λογος να συμμετεχετε με αυτον τον ακομψο τροπο...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by isotiriatispsixis
    αν η ειρωνια ηταν χρυσος...θα ησουν θησαυρος!
    απο τη στιγμη που δεν ενδιαφερεστε δεν υπαρχει λογος να συμμετεχετε με αυτον τον ακομψο τροπο...
    ακομψο ειναι το να γραφεις αυτα τα κολυβογραμματα και να ταλαιπωρεις ανθρωπους που θαθελες να σε ακουσουν και αν γινεται να σε βοηθησουν....
    για να μην αναφερθω σε ορους χρησης, αναφερομαι απλα σε αγενεια...

    και βεβαια ενδιαφερομαι!
    δεν ενδιαφερομαι να στραβωθω ομως, ενδιαφερομαι να συμμετεχω σε ευαναγνωστα γραπτα

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    η απαντηση μου θα ειναι με ερωτησεις?
    αφου δεν εχεις γευτει την χαρα του ερωτα (του ολοκληρωμενου) μην αναρωτιεσαι γιατι ολοι ευχαριστιουνται τον ερωτα?

    γιατι εχεις μεινει ακομα στην αυτοικανοποιηση?

    γιατι θεωρεις αισχρο το γεγονος οτι ελκεσαι απο ατομα του ιδιου φυλου?

    τι βρισκεις σωστο επιτελους?

  8. #8
    πω πω τι μυδροι ειναι αυτοι που εκτοξευετε;;;
    ο ορος κολυβογραμματα,αναφερεται σε γραμματα που παραγονται απο το χερι και οχι μεσω πληκτρολογιου.
    αν ειναι αγενεια, κανεις να χρησιμοποιει greeklish αφου ειναι η πλεον διαδεομενη γραφη μεσω διαδικτυου τοτε τα 2/3 των χρηστων στο διαδικτυο ειναι αγενεις...
    νομιζω ο τροπος με τον οποιο σας απαντησα απεχει παρασαγγας απο τη φραστικη σας επιθεση,η οποια ειναι αξιας ανησυχιας και αποφυγης,βεβαιως...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    μαλιστα..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by isotiriatispsixis
    πω πω τι μυδροι ειναι αυτοι που εκτοξευετε;;;
    ο ορος κολυβογραμματα,αναφερεται σε γραμματα που παραγονται απο το χερι και οχι μεσω πληκτρολογιου.
    αν ειναι αγενεια, κανεις να χρησιμοποιει greeklish αφου ειναι η πλεον διαδεομενη γραφη μεσω διαδικτυου τοτε τα 2/3 των χρηστων στο διαδικτυο ειναι αγενεις...
    νομιζω ο τροπος με τον οποιο σας απαντησα απεχει παρασαγγας απο τη φραστικη σας επιθεση,η οποια ειναι αξιας ανησυχιας και αποφυγης,βεβαιως...
    μαλλον υπερβαλεις, πραγμα που δεν θα κανω δικο μου προβλημα γιατι ειναι δικο σου...
    για να μη μπερδευεσαι περισσοτερο, θα σου πω οτι ειναι βασικος ορος χρησης του φορουμ η ελληνικη γραφη, για διαφορους λογους, εαν δεν σε βρισκουν συμφωνο οι αποψεις περι αγενειας καποιου που γραφει αυτη την δυσαναγνωστη και ακαλαισθητη γραφη, ταλαιπωρωντας τους συνομιλητες του.
    οπωσδηποτε δε το ηξερες ηδη, μιας και δεν ειναι αυτα τα πρωτα μηνυματα σου εδω.
    αυτα, και τελος απο μενα, το παραζαλισαμε...

  11. #11
    αγαπητη dora-agxos,
    ευχαριστω κατ\'αρχας για το ειλικρινες ενδιαφερον...
    δε νομιζω πως για να επιδιωξεις κατι πρεπει να το εχεις δοκιμασει ωστε να ξερεις και γιατι σε ευχαριστεί...
    το βρισκω στην πραξη αισχρό, ισως γιατι αποκλινει απο το συνηθες και απο τη \'φυση\'...και εμενα μου βαζει εμποδια για πιθανη εξωτερικευση των επιλογων...
    ποτε δεν ενιωσα την αναγκη σε τετοιο βαθμο που να χρειαστει να μοιραστω το κορμι μου με αλλον ανθρωπο...και δεν ξερω αν θα μπορεσω...
    ειμαι κοινωνικος,προς θεου, με μια κατα τ\'αλλα φυσιολογικη ζωη που ομως σε αυτη της την πτυχη ειναι στασιμη ή και ανυπαρκτη

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    δεν ειπες οτι ελκεσαι απο ατομα του ιδιου φυλου?

  13. #13
    οπτικη ελξη και μονο...
    σεξουαλικη ελξη και φαντασιωση δεν υπαρχει...
    αληθεια η σεξουαλικη ελξη πως μπορει να οριστεί;

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    σεξουαλικη ελξη δεν εχεις ουτε για γυναικες?
    εννοω δεν σε ενδιαφερει καθολου το σεξ?

    θελω απλα να σε καταλαβω...

  15. #15
    οχι ουτε για γυναικες...
    στο παρελθον οποιοδηποτε συναισθηματικο δεσιμο υπηρχε με γυναικα, ισως προδρομος μιας \'σχεσης\' ηταν καθαρα συναισθηματικης φυσεως, αποκομμενο εντελως απο το ενδεχομενο του σεξ...

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •