gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    129
    Νομίζω ότι και ο ίδιος είναι μπερδεμένος. Με τις κουβέντες που κάνετε καταλαβαίνω ότι δε του έχεις ξεκαθαρίσει κι εσύ τα πράγματα που θες με αποτέλεσμα να μπερδεύεται κι εκείνος. Από τη μία του λες ότι δε σε πειράζει αν έχει σχέση με έναν άντρα και άλλο η σχέση με έναν άντρα (ότι προφανώς δεν είναι απιστία) και προσπαθείς να τον πείσεις ότι δε μπορεί να μην αισθάνεται κάτι για εκείνον και από την άλλη του λες ότι ζηλεύεις να τον μοιράζεσαι. Θέλω να πω ότι είναι σα να τον πιέζεις από δυο μεριές. Από τη μία τον απενοχοποιείς τελείως και από την άλλη του δημιουργείς δίλημμα. Μήπως αν του ξεκαθάριζες πως θες να είναι πραγματικά η σχέση σας θα ταν καλύτερο; Μάλλον στην προσπάθεια σου να μπεις σε μια κατάσταση απόλυτης ελευθερίας και υπέρτατης κατανόησης και αγάπης χάνεις τον εαυτό σου και μπερδεύεις και το φίλο σου. Ίσως φαντασιακά για σένα να είναι ιδανική μια τέτοια μορφή σχέσης όμως στην πραγματικότητα αφού υποφέρεις καλό είναι να προστατέψεις τον εαυτό σου και να ξεκαθαρίσεις τι αντέχεις και τι όχι για να μη καείς.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Α! Δεν παμε καλααααααααααα! Κοινως- ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΨΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε για παραβίαση των όρων χρήσης και ο χρήστης έλαβε "προειδοποίηση".

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Quote Originally Posted by VasilisA View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by VasilisA View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε .
    δεν ξερω,εσενα πρεπει να κανονισει το φορουμ να σε βραβευσει!τετοια κουταμαρα ειναι κριμα να μενει απαρατηρητη!

  6. #21
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    δεν ξερω,εσενα πρεπει να κανονισει το φορουμ να σε βραβευσει!τετοια κουταμαρα ειναι κριμα να μενει απαρατηρητη!
    Σιγα ρε παιδια δεν ειπε και τπτ ο ανθρωπος αμεσως να τον σταυρωσετε.Αλλα σοβαρα τωρα τι συζηταμε?Δυο ανθρωποι του ιδιου φυλου να μιλαμε για την σχεση μεταξυ τους.Και μη χειροτερα.Ο Θεος μας εδωσε και την γυναικα λοιπον και οχι να την "βρισκουμε" αναμεταξυ μας.Οπως ειπε η Kandy απο πανω θα πεσει φωτια θα μας καψει.Δεν κρινω τον συγκεκριμενο ανθρωπο για το ποστ αλλα μιλαω γενικα,ρε παιδια μην τα ισωπεδωνουμε και ολα δηλαδη βλεπουμε γαμους ομοφυλοφιλων κτλπ στην Ελλαδα του σημερα η οποια εχει βγαλει ηρωες και οχι γλετζεδες...

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ναι οι ομοφυλοφιλοι σας ταραξαν!αυτα που γινονται τα πολυ σοβαρα που μας εχουν φτασει στον πατο δεν σας ταραζουν!δεν νομιζω να ζητηθηκε στον βασιλη και στον καθε βασιλη να συμφωνησει με κανενος τις σεξουαλικες επιλογες,τουλαχιστον ομως μπορουσε να απαντησει με σεβασμο και οχι πια με αυτα τα ζαρζαβατικα που τα εχει κανει καραμελα για να επιδειξει τον αντρισμο του!

  8. #23
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    ναι οι ομοφυλοφιλοι σας ταραξαν!αυτα που γινονται τα πολυ σοβαρα που μας εχουν φτασει στον πατο δεν σας ταραζουν!δεν νομιζω να ζητηθηκε στον βασιλη και στον καθε βασιλη να συμφωνησει με κανενος τις σεξουαλικες επιλογες,τουλαχιστον ομως μπορουσε να απαντησει με σεβασμο και οχι πια με αυτα τα ζαρζαβατικα που τα εχει κανει καραμελα για να επιδειξει τον αντρισμο του!
    Ενταξει σε αυτο συμφωνω μπραβο για την παρατηρηση σου εχεις απολυτο δικαιο.Εξου και παροιμια εδω ο κοσμος καιγεται και το ....Αλλα σοβαρα τωρα ρε παιδια η εγω σκεφτομαι λαθος η εσεις εχετε δικαιο.Θεωρειται σωστο τωρα αυτο το πραγμα,εκτος οτι ειναι ντροπη και μονο που το σκεφτεται κανεις ειναι αισχος.Ξερετε πως τσαντιζομαι οταν βλεπω κατι γυναικες δυο μετρα και να δηλωνουν λεσβιες κτλπ.Η αποψη μου ειναι πως ειναι ενα παθος που κυριευει την ψυχη και εγω πιστευω πως οποιος το εξομολογηθει σε ιερεα τον συγχωρει ο Θεος.Μερικοι θα σκεφτεστε οτι αυτος θα ζει σε αλλη εποχη και τα λοιπα.Τοσο ωραιες ελληνιδες εχουμε ρε παιδια χαθηκε να βρειτε καμια απο αυτη,πρεπει να πατε αναμεταξυ σας?

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by WeakbutPowerfull View Post
    Ενταξει σε αυτο συμφωνω μπραβο για την παρατηρηση σου εχεις απολυτο δικαιο.Εξου και παροιμια εδω ο κοσμος καιγεται και το ....Αλλα σοβαρα τωρα ρε παιδια η εγω σκεφτομαι λαθος η εσεις εχετε δικαιο.Θεωρειται σωστο τωρα αυτο το πραγμα,εκτος οτι ειναι ντροπη και μονο που το σκεφτεται κανεις ειναι αισχος.Ξερετε πως τσαντιζομαι οταν βλεπω κατι γυναικες δυο μετρα και να δηλωνουν λεσβιες κτλπ.Η αποψη μου ειναι πως ειναι ενα παθος που κυριευει την ψυχη και εγω πιστευω πως οποιος το εξομολογηθει σε ιερεα τον συγχωρει ο Θεος.Μερικοι θα σκεφτεστε οτι αυτος θα ζει σε αλλη εποχη και τα λοιπα.Τοσο ωραιες ελληνιδες εχουμε ρε παιδια χαθηκε να βρειτε καμια απο αυτη,πρεπει να πατε αναμεταξυ σας?
    να σου πω την αληθεια δεν εισαι εκτος εποχης,αλλα εκτος εαυτου με αυτα που λες και στο λεω πολυ φιλικα..κ εγω πιστευω στον θεο και παρα πολυ,αλλα αυτα που λες δεν τα λεει κανενας θεος!πιστεψε με!

  10. #25
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    να σου πω την αληθεια δεν εισαι εκτος εποχης,αλλα εκτος εαυτου με αυτα που λες και στο λεω πολυ φιλικα..κ εγω πιστευω στον θεο και παρα πολυ,αλλα αυτα που λες δεν τα λεει κανενας θεος!πιστεψε με!
    Μπορει να ειμαι εκτος εαυτου αλλα ξεχωριζω το λαθος απο το σωστο

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by WeakbutPowerfull View Post
    Μπορει να ειμαι εκτος εαυτου αλλα ξεχωριζω το λαθος απο το σωστο
    υποκειμενικες εννοιες για τον καθενα μας..!τουλαχιστον ασε τον θεο και τους παπαδες,να χαρεις.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Quote Originally Posted by katerinaki View Post
    Εισαι πολυ βλαχος!
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    δεν ξερω,εσενα πρεπει να κανονισει το φορουμ να σε βραβευσει!τετοια κουταμαρα ειναι κριμα να μενει απαρατηρητη!



    Ποντιος ειμαι Κατερινακι μου κατά το ήμισυ το υπολοιπο από Χαλκιδική μερια!!
    Αλλά και μπαστουνοβλαχος να ημουνα δεν θα ειχα προβλημα…
    Αγουρια παντως δεν γουσταρω…

    Κυρία Ντορα μας μα που εισαστε επιτελους?
    Δεν ξέρετε ποσο μου ελειψαν οι φιλοφρονησεις σας και τα καλα σας λογια?
    Μετα από αυτό λοιπον, δεν θα παρω το βραδινό μου xanax.
    Σ’ ευχαριστω

  13. #28
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    υποκειμενικες εννοιες για τον καθενα μας..!τουλαχιστον ασε τον θεο και τους παπαδες,να χαρεις.
    Οπα με μπερδεψες τωρα.Λες πανω πιστευω στον Θεο και εδω γραφεις ασε τον θεο και τους παπαδες να χαρεις.Κατι εχεις μπερδεψει μου φαινεται

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by WeakbutPowerfull View Post
    Οπα με μπερδεψες τωρα.Λες πανω πιστευω στον Θεο και εδω γραφεις ασε τον θεο και τους παπαδες να χαρεις.Κατι εχεις μπερδεψει μου φαινεται
    εχω παρατηρησει πως σε ολα τα θεματα,επικαλεισαι τον θεο γιαυτο στο λεω!ο θεος(ο καθενας ας τον ονομασει οπως πιστευει)αγαπαει ολα τα πλασματα του,ανεξαρτητως σεξουαλικης επιλογης,ολα στην ζωη ειναι!δεκτο να μην σου αρεσει,σεβασου το ομως!ναι πιστευω στον θεο της αγαπης που δεν διακρινει τους ανθρωπους σε γκει και στρειτ!αυτα περι θρησκεια τωρα,ξεφυγε το θεμα..

    Υ.Γ:αληθεια τι πιστευεις αν ενας γκει παει στον παπα να εξομολογηθει?εγω σου λεω οτι ο παπας θα ενδωσει τεκνον μου!

  15. #30
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    εχω παρατηρησει πως σε ολα τα θεματα,επικαλεισαι τον θεο γιαυτο στο λεω!ο θεος(ο καθενας ας τον ονομασει οπως πιστευει)αγαπαει ολα τα πλασματα του,ανεξαρτητως σεξουαλικης επιλογης,ολα στην ζωη ειναι!δεκτο να μην σου αρεσει,σεβασου το ομως!ναι πιστευω στον θεο της αγαπης που δεν διακρινει τους ανθρωπους σε γκει και στρειτ!αυτα περι θρησκεια τωρα,ξεφυγε το θεμα..

    Υ.Γ:αληθεια τι πιστευεις αν ενας γκει παει στον παπα να εξομολογηθει?εγω σου λεω οτι ο παπας θα ενδωσει τεκνον μου!
    Συμφωνω οτι ειναι θεος της αγαπης αλλα και δικαιος.Και σε ολα τα θεματα δεν επικαλουμε τον θεο.Το σεβομαι δεν προσβαλα κανεναν και ουτε προκειται.Δεν βαζω ταμπελες σε ανθρωπους απλα ειπα οτι ειναι τελειως λαθος

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  2. Σχεση
    By zinovia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 68
    Last Post: 06-08-2009, 17:19
  3. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  4. σχεση
    By zinovia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 10-08-2008, 20:56
  5. Η σχέση
    By vasos panagiotou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 09-03-2007, 22:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •