Υπαρχει ρομαντισμος στους αντρες?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 71
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    23

    Υπαρχει ρομαντισμος στους αντρες?

    Καλησπερα σε ολους τους συμμετεχοντες.
    Με λενε Μαρω και ειμαι δυσπιστη με τους αντρες.Δεν μπορω να καταλαβω ποτε λενε αληθεια και ποτε παραμυθια!
    Αραγε υπαρχουν ρομαντικοι αντρες η ειναι ενα γυναικειο κουσουρι που εκμεταλλευονται για να μας ριξουν?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Υπαρχει ρομαντισμος στις γυναικες;
    Καποτε ισως.Και ο ρομαντισμος δεν ειναι κουσουρι,ειναι ομορφο πραγμα που οφειλεις να το διαφυλαξεις
    Ψεματα λενε πολλοι αντρες-γυναικες.
    Εχε τα ματια σου ανοιχτα και το μυαλο σου να δουλευει,και θα βρεις ....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    τι εννοεις ρομαντισμο?

    θελεις λιγο να μας πεις τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου?

    γραψε και κανενα παραδειγματακι
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    23
    χαιρομαι που το βρισκεις ομορφο!
    πως να το διαφυλαξω μεσα στον τοσο κυνισμο?πως να πιστεψω οταν ακουω τα αγορια να περιγραφουν τις ερωτικες τους στιγμες κοροιδευοντας?
    ολοι οι αντρες εχουν μαθει να πλησιαζουν ετσι μια κοπελα,σαν να υπαρχει μανιουαλ,ειναι κανονας!!Θα πουν οτιδηποτε αρκει να ριξουν μια γυναικα!
    Νιωθω σαν να εκμεταλλευονται τα συναισθηματα μου,οχι το κορμι μου,για το κορμι δεν με πειραζει τοσο,οσο τα μεσα που χρησιμοποιουν!!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μονο αν ενας αντρας σκεφτεται τη γυναικα σοβαρα, δλδ θελει να το παει για δεσμο, να εχει μελλον μαζι της, και τη βλεπει προστατευτικα. οταν δε τη βλεπει ετσι, τοτε ειστε απλα ενα σπερματοδοχειο, οπως κι εμεις αντιστοιχα ενα οργανο ηδονης για εσας.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    μονο αν ενας αντρας σκεφτεται τη γυναικα σοβαρα, δλδ θελει να το παει για δεσμο, να εχει μελλον μαζι της, και τη βλεπει προστατευτικα. οταν δε τη βλεπει ετσι, τοτε ειστε απλα ενα σπερματοδοχειο, οπως κι εμεις αντιστοιχα ενα οργανο ηδονης για εσας.
    μα τι γλυκος που εισαι!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    απλα ρεαλιστης χωρις ιχνος συναισθηματος. μπορω να γινω γλυκος και ρομαντικος, αλλα μονο σε αυτες που θελω και το αξιζουν!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    μονο αν ενας αντρας σκεφτεται τη γυναικα σοβαρα, δλδ θελει να το παει για δεσμο, να εχει μελλον μαζι της, και τη βλεπει προστατευτικα. οταν δε τη βλεπει ετσι, τοτε ειστε απλα ενα σπερματοδοχειο, οπως κι εμεις αντιστοιχα ενα οργανο ηδονης για εσας.
    χριστε μου..
    πως το ξερει αν θα θελει να κανει δεσμο μαζι της?Βεβαια εγω δεν ξερω καν πως συμπεριφερεται ενας ερωτευμενος αντρας.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    οταν δε τη βλεπει ετσι, τοτε ειστε απλα ενα σπερματοδοχειο, οπως κι εμεις αντιστοιχα ενα οργανο ηδονης για εσας.

    http://www.homemade-sex-toys.com/bal...ex-bundle.html
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    χεχεχεχεχε καλο ρις! :)

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    23
    Καθομαι και ακουω ολα αυτα τα ερωτικα τραγουδια..τραγουδια που λενε αντρες για τις αγαπημενες τους.
    Αραγε υπαρχουν καποιοι που να τα σιγοτραγουδουν, που τους εκφραζουν?η οι αντρες γελανε με αυτα?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by MARW_ View Post
    χριστε μου..
    πως το ξερει αν θα θελει να κανει δεσμο μαζι της?Βεβαια εγω δεν ξερω καν πως συμπεριφερεται ενας ερωτευμενος αντρας.
    ε τυφλοι δεν ειμαστε, βλεπουμε αν μας ταιριαζει η αλλη, αν εχουμε κοινα, αν μπορουμε να προχωρησουμε σοβαρα μαζι ή οχι. ε οταν ισχυει το οχι και το δεν, τοτε τι αλλο μπορει να προσφερει μια γυναικα ?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Eγω μαρω οπως τις εζησα τις γυναικες μεχρι στιγμης απορω για το αντιθετο...γιατι κι εγω κι ο περιγυρος μας ειμαστε ρομαντικοι ηλιθιοι που πεφτουμε θυματα του κυνισμου των γυναικων...αν θεσ το πιστευεις........οταν πολλες μιλανε για πορτοφολι και για αποκατασταση και για το ενα το αλλο για ποιο ρομαντισμο μου μιλας...?

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    23
    εσυ τι ερωτευεσαι σε μια γυναικα?
    οταν ερωτευεσαι εισαι ρομαντικος
    ?εννοω τι κανεις για να εκφρασεις τον ερωτα σου?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by MARW_ View Post
    εσυ τι ερωτευεσαι σε μια γυναικα?
    οταν ερωτευεσαι εισαι ρομαντικος
    ?εννοω τι κανεις για να εκφρασεις τον ερωτα σου?
    αν αυτα τα ρωτας σε εμενα, τοτε να πω οτι ειναι λιγο προσωπικα, και τα προσωπικα μου προσπαθω πλεον να τα κρατω μακρια απ'το φορουμ...

    εντουτις θα πω απλα πως δε με ενδιαφερει και τοσο η εξωτερικη εικονα, οσο το να περναω ευχαριστα μαζι της, να εχουμε κοινα ενδιαφεροντα (πχ κινηματογραφος και μουσικη), τροπο σκεψης, να μιλαμε ανετα χωρις να φοβηθω μην προσβληθει με το παραμικρο, μα προπαντων να δω οτι ενδιαφερεται και γουσταρει κι εκεινη τη παρεα μου...

    οταν ερωτευομαι ναι μπορω να γινω ρομαντικος. αν και κατα βαθος πλεον ξερω πως τπτ δεν διαρκει για παντα. ετσι μπορει να της πω οτι θελω να το παμε σοβαρα, θελω πχ να τη φροντισω για το υπολοιπο της ζωης της, αλλα το αν οντως θα παραμεινουμε μαζι, ειναι κατι που περναει απ'το δικο της χερι, δικια της επιλογη καθαρα.

    οσο για το πως εκφραζω τον ερωτα μου, απλα ειμαι εκει, αφοσιωμενος και ειλικρινεις απεναντι της. εχει ολη μου τη προσοχη, μπορω να ασχοληθω και 24 ωρες το 24 ωρο με τη παρτυ της, να κανω οτι μου ζητησει, να τη βοηθησω και να της σταθω οποτε με χρειαστει. γενικα αν δω οτι καποια αξιζει και μου ταιριαζει, μπορω να κανω τα παντα! αν δω οτι με φτυνει, αδιαφορει, εχει αλλον/ους, τοτε ξεκοβω και πεθαινει αυτοματα.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 31
    Last Post: 03-12-2010, 19:31
  2. μικροτεροι αντρες
    By justme in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 05-09-2010, 01:17
  3. αντρες?ουστ!
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 19-08-2010, 11:42
  4. Γυναίκες και άντρες
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 08-06-2010, 07:35
  5. Προς άντρες
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 02-01-2008, 11:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •