aporipsh
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: aporipsh

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1

    aporipsh

    8elw thn voh8eia sas.
    sas euxaristw pou uparxetai opws kai naxei!
    eimastan etoimoi na pantreutoume.den einai ellhnas.egw matakomisa sthn xwra tou kai arxisame na zoume mazi.ta provlhmata omws polla.kaname kai oi duo la8h.panta kleidwmenos apo thn paidikh tou hlikia.oi lekseis tou panta ligostes.wspou kleidw8hke teleiws ston eauto tou.kai emena me evgale apo thn zwh tou.me agapaei kai ton agapw.ma exei pathsei mesa tou to koumpaki ths aporipshs.exei kleidw8ei ston eauto tou kai den kserw pws na fer8w.ton xanw...me agapaei to kserw ma fovatai (einai avoulos kai ntropalos oso den fantazestai).den mporese na antexei osa tou edwsa .mou eipe...
    sas parakalw ...pws na ton kanw na katalavei pws me agapaei.to arneitai peismatika.enw oi kinhseis tou lene olh thn wra to anti8eto.sas parakalw,ton agapw.kai prepei na diwksw tis fovies pou exei gia mena,gia mas.
    makari na mporousa na sas ekshghsw perissotera ma osa sas lew einai ayta pou sumvainoun kai oxi pou nomizw oti sumvainoun.
    pws na ton kanw na me afhsei na ton plhsiasw ksana?
    h agaph mas hatn ali8inh kai agnh.
    exei shkwsei ena toixos pou den mporw na gremisw...den kserw pws....
    makari na exete na mou upodeiksete enan tropo na mporew na ton ksekleidwsw....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    zouzou

    γεια σου

    πρωτον να γραφεις ελληνικα

    και οχι γκρικλις γιατι κουραζουν πολυ

    δευτερον μερικες σκεψουλες που μου γεννωνται απο οσα περιγραφεις και θα σου τις πω μπας και βοηθηθεις

    :) ειχατε κατι ωραιο οταν εισασταν εδω και μετα πηγες εκει και δεν εχετε κατι ωραιο

    ισως (μου εχει συμβει με σχεση μου απο εξωτερικο) ... ισως οταν ειναι σε ξενο μερος σαν χαρακτηρας να του βγαινει πιο πολυ να ανοιχτει να ειναι πιο δημιουργικος και να μην κλεινεται

    μολις φτανει ομως στη χωρα του κατι τον πιανει και αδρανοποιειται τα μαλα!!! δυστυχως δεν μπορεις να κανεις κατι γι αυτο

    παρα μονο να επιστρεψετε στον τοπο που ολα ειναι καλα αλλα και παλι πρακτικοι λογοι μπορει να μην το επιτρεπουν

    :) εσυ εχεις να κανεις κατι εκει? γιατιο ενω αν εδω ειχες και εκει δεν εχεις τοτεε και εσυ προφανως εχεις αλλαξει ως προς εκεινον αφου πρωτα ενδεχομενως ειχες και αλλες φιλικες σχεσεις και ασχολιες ενω τωρα εχεις μονο αυτον κατι που αλλαζει και πνιγει την σχεση οχι μονο αυτην αλλα και την καθε σχεση. Χτρειαζομαστε κοινωνικο δικτυο!!!!!


    :) κλειστηκε και δεν ανοιγει . και δεν σου δινει και το κλειδι να τον ανοιξεις. ισως δεν εχει να κανει με σενα αλλα με εκεινον. ισως δεν μπορει να προσαρμοστει στην αλλαγη που εγινε!!!

    ισως νιωθει πως αλλαξε ο τροπος που βλεπει τα πραγματα. Συνηθως ερωτευομαστε εναν ανθρωπο σε ενα συγκεκριμενο πλαισιο... και σε ενα αλλο πλαισιο δεν αισθανομαστε το ιδιο δυνατα. Περιμενε μεχρι να προσαρμοσθει στην αλλαγη

    ακουσε αυτο που εχει και ο ιδιος να σου πει

    δες περα απο αυτα που σου λεει τι κανει και πραξη

    και δες

    ελπιζω να σε διαφωτισα μπορει βεβαια να ειμαι και εντελως ασχετη αλλα δεν πειραζει παντως προσπαθησα ε?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    συμφωνω με ολα οσα σου λεει η ρις
    και θελω να ρωτησω: το απολυτο "κλεισιμο" εγινε χωρις ειδικη αφορμη?εγινε κατι?μονο η μετακομιση μεσολαβησε η και κατι αλλο?
    τωρα τι σου ζηταει δλδ? να συνεχισετε οπως ειστε?ζηταει κατι?μηπως ζητησε χωρισμο?υπαρχει καποιο συγκεκριμενο θεμα τριβης μεταξυ σας, οπως ας πουμε εσυ να θελεις να συνεχισετε σαν παντρεμενοι ενω αυτος οχι, κλπ?
    μας λες αν θες για ποια χωρα μιλαμε? αν δεν μπορεις να πεις συγκεκριμενα, πες μας αν μιλαμε για βορεια η νοτια ευρωπη, για βαλκανια η για αραβια/ανατολη κλπ (η και αλλου)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ενα αλλο ειναι αν ειναι τωρα κοντα στου γονεις του

    εαν τωρα ειναι κοντα στους γονεις ττου

    μπορει ειτε η επιδραση που εχουν εκεινοι σε αυτον να τον κλεινει σαν ανθρωπο

    ειτε

    η υποστηριξη που εχει τωρα απο το περιβαλλον του να τον κανει να μην εχει τοση αναγκη πλεον την δικη σου στηριξη και ανθρωπινη παρουσια και χωρις να το καταλαβαινει απλα δεν νοιαζεται οσο πριν για το γουτσου γουτσου μεταξυ σας αφου εχει αφθπονο και απο πολλες πλευρες

    λεω εγω τωρα

    απλα μπορει να σε καταλαβει καλυτερα με τον καιρο δως του λιγο χρονο

    και στον εαυτο σου φυσικα

    απ οτι καταλαβα δεν εχετε παντρευτει ακομη ετσι δεν ειναι?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ασχετο εχει πολυ πλακα που 21 μελη ειναι γραμμενα και παρακολουθουν το φορουμ

    και διακοσια τριαντα τοσα δεν ειναι μελη απλα παρακολουθουν τη συζητηση!

    χα! Ι feel great!!!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •