Μπορειτε να με βοηθησετε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Μπορειτε να με βοηθησετε?

    Καλησπερα..;) Φετος εδωσα Πανελλαδικες εξετασεις στη Θεωρητικη Κατευθυνση και εκτος απο αλλες σχολες που συμπιπτουν με τα μορια μου και τις προτιμησεις μου..υπαρχει περιπτωση να περασω και στο Τει Κρητης Κοινωνικης Εργασιας.
    Θα παρακαλουσα οποιος η οποια ειναι αποφοιτος/η αυτου του τμηματος η φοιτει ακομη εκει,να μου δωσει πληροφοριες σχετικα με τη σχολη αυτη.
    Πχ αν εχει πολλα εργαστηρια η αν ειναι κυριως θεωρητικα τα μαθηματα..γιατι λογω καποιων προβληματων δε θα μπορω να ειμαι συνεχεια στο Τει ολους τους μηνες να παρακολουθω τα μαθηματα..και θα με βολευε αν γινεται να δινω μονο εξετασεις για τα μαθηματα και να επιστρεφω.
    Ειναι καλη σχολη? Ειστε ευχαριστημενοι απο τη σχολη?
    Βασικα Ψυχολογια ηθελα αλλα επειδη πιστευω οτι ειναι κατι σχετικο αυτη η σχολη δε με πειραζει..αφου τη Ψυχολογια δυσκολα τη πιανω.
    Μπορει μετα καποιος να κανει μεταπτυχιακο στη Ψυχολογια σε αυτο το Τει?
    Συγνωμη αν σας κουρασα με τις πολλες ερωτησεις..
    Ο,τι μπορειτε να μου πειτε σχετικα με αυτα..θα με βοηθουσε παρα πολυ..
    Ευχαριστω εκ των προτερων..;)
    Butterfly

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    149
    Καλημέρα Ιφιγένεια

    Δεν έχω σχέση με αυτό το Τει αλλά αν είναι στα Χανιά μπορώ να μάθω ότι πληροφορίες θέλεις...

    Γιάννης

  3. #3
    Γιαννη θα με βοηθουσες παρα πολυ αν μπορουσες να μαθεις περισσοτερες λεπτομερειες για το Τει αυτο..:)

  4. #4
    A..Γιαννη ξεχασα..το Τει αυτο νομιζω ειναι στο Ηρακλειο..οχι στα Χανια..Αν δε μπορεσεις να μαθεις δε πειραζει..Η προθεση μετραει! ;)
    Butterfly

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    149
    Ότι θέλεις από Χανιά ευχαρίστως...για Ηράκλειο δεν έχω γνωριμίες

  6. #6
    Δε πειραζει..αρκει που ειχες την προθεση.Ισως αν μπορουσες να μαθεις για το ΑΕΙ Κοινωνιολογιας στα Χανια? :)
    Butterfly

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •