μακαρι να ξερα τι να κανω..μακαρι..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    8

    μακαρι να ξερα τι να κανω..μακαρι..

    γεια σας και απο μενα...εχω ξαναδημοσιευσει στο φορουμ αλλη μια φορα παλιοτερα...και ειπα τωρα να το ξανακανω...λοιπον,δε θελω να σας κουρασω..τα δικα μου θεματα ειναι η αποπροσωποιηση/αποπραγματοποιηση και ο ιδεοψυχαναγκασμος παντος τυπου...ειμαι κοπελα..23 ετων και ολα ξεκινησαν γυρω στα 18..ετσι ξαφνικα..ισως απο στρες λογω εξετασεων..τεσπα..απο τοτε εχω παει σε ψυχιατρο 2 φορες..μια στην αρχη που το ξεπερασα ουσιαστικα μονη μου μεσα σ ενα μηνα και αργοτερα οταν μου εμφανιστηκε πολυ εντονα τον ιουλιο του 2009 πιθανοτατα λογω μετατραυματικου σοκ(παραλιγο θα πνιγομουν στη θαλασσα,οπου φωναξα βοηθεια και απο εκεινη τη στιγμη μεχρι και να πατησω στην παραλια δεν θυμαμαι ΤΙΠΟΤΑ απολυτως,στην παραλια ειδα δλδ ποιος μ ειχε βγαλει)..τοτε ειχα παθει και μερικες κρισεις πανικου..ο γιατρος λοιπον μου εδωσε τα Ζολοφτ των 100...ημουν δεκτικη τοτε στο να παρω τα χαπια..τα πηρα σχεδον 8 μηνες...βεβαια με το που ξεκινησα να τα παιρνω συνεβη κατι ευχαριστο για μενα(=καψουρα,η οποια ακομα με ταλαιπωρει και ισως να ευθυνεται και αυτη λιγακι..μ αυτο το παιδι τραβιομαστε εδω και 3 χρονια...ακομα και τωρα..στην αρχη δεν ηθελα εγω..μετα ηθελα,δεν ηθελε αυτος..και μετα καθε φορα που ενας απ τους 2 μας εκανε κινηση παλι,ο αλλος θα ειχε σχεση..ουυφφφφ..μου λειπει ομως!!!!!!πολυ...).... και ετσι δεν μπορω να καταλαβω αν τελικα τα χαπια με βοηθησαν αυτα καθ αυτα..τεσπα..εχω λοιπον τωρα 1 μηνα σχεδον οπου ολα αυτα μ εχουν ξαναπιασει...αλλα ενω ειναι εντονα...δεν ξερω ρε παιδια..ειμαι λιγο πιο αναισθητη..και να πω την αληθεια δε μ αρεσει αυτο..αισθανομαι πολυ περιεργα..η αποπροσωποιηση(για οποιον ξερει τι ειναι..θα με καταλαβει)..ειναι πολυ εντονη..αμφισβητω και αναρωτιεμαι για τα παντα γυρω μου..σαν ενα παιδακι που πρεπει να του τα εξηγησουν ολα για τη ζωη απ την αρχη...αυτη τη φορα ομως δεν νιωθω οτι θελω να παω στο γιατρο ουτε να παρω χαπια...δεν ξερω!!!εσεις τι λετε για αυτα????
    ***επισης,να επισημανω στα παραπανω οτι οσεσ φορες με πιανουν οοολα αυτα...εξωτερικα δε φαινεται καθολου..το καταλαβαινουν μονο οσοι τους εχω μιλησει γι αυτο και οι πολυ πολυ κοντινοι μου!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ερωτεύσου !

Similar Threads

  1. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 13:44
  2. τι να κανω???
    By empty in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 06-07-2010, 16:24
  3. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ε;
    By deleted-member06-04-2015 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 18-06-2010, 18:50
  4. Replies: 15
    Last Post: 02-04-2008, 02:48
  5. Μακαρι να μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω...
    By shy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 31-12-2007, 16:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •