Ο άνδρας που αγαπά....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Betty-
    Guest

    Ο άνδρας που αγαπά....

    ...........
    Ο άνδρας που αγαπά δε φεύγει ποτέ...

    (...)
    Last edited by Betty-; 10-02-2011 at 01:55.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Betty- View Post
    ...........
    Ο άνδρας που αγαπά δε φεύγει ποτέ...

    (...)
    Μεγάλες κουβέντες...

  3. #3
    Betty-
    Guest
    Ψεμματα ειναι;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Το ποτέ και το για πάντα είναι μεγάλες κουβέντες. Είτε για άντρα είτε για γυναίκα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    μεγαλο πραγμα...

    σαν να λεμε...

    η αγαπην της μανας....

    ποσα πραγματα χωρανε μεσα εκει ε?


    γιατι δεν θα μπορουσε να ειναι ετσι και για τον αντρα που αγαπα

    η που αγαπιεται...


    :(
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ωστοσο αν θες να τον μινελικωσουμε ευχαριστως!!!


    φτου σου ρε αλητη!!!!

    αμα αγαπουσες ρε δε θα φευγες!!!! ναι! θα εμενες εδω! να δουμε αν στ αληθεια αγαπιομαστε!!! θα μενες εδω να φτασουμε ως το τερμα!


    τιποτενιε!!!! ξοφλημεεεεεεεεεεεεεεεενεε εεεεεεεεεεεεεεε!

    αγαπη ηταν αυτη?

    η μου πουλουσες φυκια για μεταξωτες κορδελες???


    γιατι ρε???

    θα φανεις λιγο αντρας επιτελους???

    ναι!!! μαθαμε τωρα!!! κρυψου ρε ! κρυψου κι αλλο!!!!

    φτου μη σε ματιασω!!!!! για αντρα!!!!

    αγαπη σου λεει μετα! αγκαλια σου λεει μετα!!!!

    εφυγες!!!! δειλα !!! ανανδρα!!!! ανοητα!!!!

    αγαπη ειν αυτη!!!

    οποιος αγαπαει μενει!!!! για παντα!!! ακους??? για παντα!!!!!


    αλητη!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  8. #8
    Betty-
    Guest
    πολυ πιο ευκολα μπορω να βρισω οπως τα παραπανω, παρα να πω ποσο πολυ εχω αγαπηθει απο εναν ανδρα. Εχουν πεσει στα ποδια μου, με εχουν καρακαψουρευτει γιατι εμαι και πολυ μοιραια :p αλλα αγαπη γιοκ. Μετα το κοκο και τη βαρεμαρα ερχεται χωρισμος-στις μακροχρονες παντα μιλαμε- Παντως ερχεται, αυτα λενε οι εμπειριες μου.
    Εχω ακομα ελπιδες ομως, ειμαι νινι ακομα... :D(το λεω μηπως το πιστεψω:D)
    και η βουγιουκλακη θεααaaa :D

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Quote Originally Posted by Betty- View Post
    ...........
    Ο άνδρας που αγαπά δε φεύγει ποτέ...

    (...)
    Ο ανδρας που αγαπα πρεπει να ξερει ποτε να φυγει............
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Το ποτέ και το για πάντα είναι μεγάλες κουβέντες. Είτε για άντρα είτε για γυναίκα.
    α γεια σου χρυση μου.
    η οπως ειπε ο ποιητης:
    "το ποτε και το για παντα, δεν ειναι παρα δυο λεξεις"....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Betty- View Post
    πολυ πιο ευκολα μπορω να βρισω οπως τα παραπανω, παρα να πω ποσο πολυ εχω αγαπηθει απο εναν ανδρα. Εχουν πεσει στα ποδια μου, με εχουν καρακαψουρευτει γιατι εμαι και πολυ μοιραια :p αλλα αγαπη γιοκ. Μετα το κοκο και τη βαρεμαρα ερχεται χωρισμος-στις μακροχρονες παντα μιλαμε- Παντως ερχεται, αυτα λενε οι εμπειριες μου.
    Εχω ακομα ελπιδες ομως, ειμαι νινι ακομα... :D(το λεω μηπως το πιστεψω:D)
    και η βουγιουκλακη θεααaaa :D
    εσυ, νοιωθεις οτι τον αγαπας τον εαυτο σου?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω προς τι οι ειρωνίες, κι εγώ απόλυτα πιστεύω αυτός που αγαπά δεν φεύγει ποτέ τι λέμε τώρα. Αν είναι άνδρας και έχει α... :) τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται :P

  13. #13
    Betty-
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ, νοιωθεις οτι τον αγαπας τον εαυτο σου?
    Αλλοτε αισθανομαι υπεραγαπη για τον ευατο του, σε σημειο εσωτερικου ναρκισσισμου αυτο δεν ειναι αγαπη.αλλοτε να κανω πραματα για μενα, να λεω οχι,ναεχω δυναμη να αντιστεκομαι σε οτι με εμποδιζει να νιωθω καλα,να σεβομαι και να αντιλαμβανομαι τις επιθυμιες αλλων αλλα και τις δικες μου.αυτο ειναι αγαπη.
    Αλλοτε αισθανομαι αδεια κενη ενα πραμα στον ωκεανο, χλωμη και σκοτεινη ειναι τοτε που δε με αγαπαω καθολου
    Ειμαι αλλοτε ενας διαολος αλλοτε ενας αγγελος.
    Μεση δεν υπηρξε ποτε. Προσπαθω να τη βρω και το παω καλα. ξερω οτι ειμαι λαθος. ολη μου η ζωη ειναι ενα λαθος, ομως ενα λαθος που μου χει δωσει στιγμες εντονης ευτυχιας, στιγμες εντονης δυστυχιας.
    θελω να ηρεμησω, να βρω αυτα που χρειαζομαι πραγματικα, προσπαθω και παει καλα νομιζω.ετσι νιωθω.η ερωτηση που μου κανεις ειναι κλασσικη,την κανουμε ολοι σε ολους μας την κανουν,για μενα αβυσσος.δυσκολα με ψυχαναλυουν
    Last edited by Betty-; 24-02-2011 at 03:12.

  14. #14
    Betty-
    Guest
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω προς τι οι ειρωνίες, κι εγώ απόλυτα πιστεύω αυτός που αγαπά δεν φεύγει ποτέ τι λέμε τώρα. Αν είναι άνδρας και έχει α... :) τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται :P
    δεν ειδα ειρωνιες, ισως κατι εντοπισες εσυ.ειδες,απονηρευτη στο θεμα,ειδα ολες τις απαντησεις ομορφες. Οπως και να χει, ο ανθρωπος που αγαπα μενει παντα εκει, δε παει πουθενα. Ετσι ειναι. Το λες κι εσυ. Ειναι η αληθεια αυτη. Η πραγματικη αγαπη δεν παει πουθενα. Μενει εκει.
    Η προηγουμενη απαντηση μου ειναι ασχετη με το θεμα, ομως απαντω στο ερωτημα που τεθηκε.
    Ερωτησεις τυπου αν αγαπαμε η οχι τον εαυτο μας μπροστα στην αγαπη δεν πιανουν μια.
    Οταν μιλαμε για αγαπη, ολες οι ψυχαναλυσεις πανε περιπατο. Ολοι ψαχνουν γιατρικο στον καημο τους με τις ψυχαναλυσεις. Η αγαπη λυνει τα παντα.

  15. #15
    Betty-
    Guest
    Δε θελω να παω σε ψυχαναλυτη- ψυχολογο για να μου βγαλει ολα οσα εχω μεσα μου να μου παρει πολλα λεφτα και στο τελος να με κανει να αντιληφθω πως λειπει η αγαπη απο τη ζωη μου. Ολα απο κει αρχιζουν κι εκει τελειωνουν.
    Μολις τη βρω, θα ερθω να σας το πω. Θα τη βρω. Θα περασουν χρονια, αλλα την αληθινη αγαπη θα τη βρω. Κι ουτε εγωισμο θα εχω, ουτε χαμηλη αυτοεκτιμηση, ουτε στη μεση θα βρισκομαι. Δε θα με αναλυω δε θα με ψαχνω, θα αγαπω και θα αγαπιεμαι. Εμενα αυτο θα μου φτανει.

    ........................

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •