Για να αδυνατίσουμε χρειαζόμαστε αγάπη και αυτοπεποίθηση - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 106 to 120 of 149
  1. #106
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Me αυτό που είπες το άκουσα κι εγώ και είναι όντως μεγάλη κοτσάνα! Και η Βίκυ Καγιά είναι σιχαμένη αλλά εχτές δεν την είδα. Τώρα γιατί προβάλει τα κορίτσια σαν κομμάτι κρέας αυτό δεν το είδα.

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    να μην βλεπεις αυτο το παλιοριαλιτι που μειωνει τις γυναικες και προβαλει τα κοριτσια σαν κομματια κρεας! ακουσα σε μια λεγανε οτι πρεπει να αδυνατησει κ εφριξα! αισχος! θελω να τους σκοτωσω που το κανουν αυτο! κ ακομα περισσοτερο τα αθωα φαντασμενα κοριτσακια που πεφτουν στα διχτυα τους!!!!!

    ισσοροπημενη διατροφη δεν διαφωνω.....αλλα ασυναισθητα αμα ειχες συνηθισει να τρως γλυκα πατατακια γαριδακια σουβλακια πιτσες κλπ κλπ, ακομα και η ισσοροπημενη σου προκαλει καταθλιψη μεχρι να συνηθησεις
    ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΡΙΑΛΙΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ 'ΜΕΝΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΟΡΡΟΠΗΜΕΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ...ΕΝΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ lol !!!!!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ALIA οχι, στην white πηγαινε που ειπε πως εβλεπε το ριαλιτι και αποφασισε να κανει διαιτα...........

    το θεμα ειναι οτι αμα αρχιζεις μια διαιτα, ακομα κ τα πατατακια σε παρασερνουνε σε αλλα πραγματα....γιαυτο για κανα 2 μηνες πρεπει να ναι αυστηρο το προγραμμα χωρις να παρεκληνεις!!!αλλιως κυλας!

    η καγια ειναι μια πανηλιθια αταλαντη γλαστρα με βεβιασμενο ψευτικο χαμογελο και υφακι ''Αφροδιτης Μηλου'' που νομιζει πως ειναι ειδηκη στο πως πρεπει το καθε 18χρονο κοριτσακι που το φλωμοσανε με ψευτικες προοπτικες καριερας με ημ/νια ληξης (γιατι μετα τα 25 θεωρησαι πια μεγαλη για τετοια) να περπαταει να κοιταει και να ειναι κατω απο 40 κιλα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    "το θεμα ειναι οτι αμα αρχιζεις μια διαιτα, ακομα κ τα πατατακια σε παρασερνουνε σε αλλα πραγματα....γιαυτο για κανα 2 μηνες πρεπει να ναι αυστηρο το προγραμμα χωρις να παρεκληνεις!!!αλλιως κυλας!" Η ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΔΙΑΙΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ! ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΠΛΕΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟΝ ΟΡΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΕΡΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΑΚΡΑ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  5. #110
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ναι συμφωνώ για την Καγιά
    Ρε παιδιά όμως κι εγώ διατροφή κάνω συχνά τρώω 1400 θερμίδες τρώω όμως από όλα, και οι άλλοι δεν με πιστεύουν, νομίζουν ότι τρώω παραπάνω, εγώ όμως τα μετράω αλλά δεν χάνω γραμμάριο! Είναι και τα κωλοφάρμακα εμένα. Ίσως άμα έχω λεφτά, την επόμενη φορά να δοκιμάσω κανα χάπι.

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    η γνωμη μ ειναι οτι ΠΟΤΕ δεν βρισκεται η αυτοπεποιθηση και οτι αυτα ειναι ΜΠΟΥΡΔΕΣ που σου λενε ολοι γιατι ετσι ακουσανε στην τηλεοραση.

    αμα δεν ειχες αυτοπεποιθηση στα 10 σου δεν θα χεις ουτε στα 80 σου!


    αλλα τοτε το μονο που θα σε νοιαζει θα ναι να ρθει η αυτοπεποιθηση αφου απο στιγμη σε στιγμη θα ρθει ο Χαρος.
    ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕΤΑΒΛΗΤΗ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Ναι συμφωνώ για την Καγιά
    Ρε παιδιά όμως κι εγώ διατροφή κάνω συχνά τρώω 1400 θερμίδες τρώω όμως από όλα, και οι άλλοι δεν με πιστεύουν, νομίζουν ότι τρώω παραπάνω, εγώ όμως τα μετράω αλλά δεν χάνω γραμμάριο! Είναι και τα κωλοφάρμακα εμένα. Ίσως άμα έχω λεφτά, την επόμενη φορά να δοκιμάσω κανα χάπι.
    ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟΝ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ! ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ?
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Whitecandle, απο περιεργεια, μπορεις να μας πεις τι υψος εχεις και ποσα κιλα εισαι? Να δουμε το μεγεθος του προβληματος και να γινουμε πιο κατατοπιστικοι.
    Επισης, οπως ειχα πει και στη σπασμενη κουκλα, για να μην παχαινει κανεις πρεπει να τρωει οποτε πειναει, οσο μπορει πιο υγιεινα, και να μην αισθανεται τυψεις και ενοχες που θα φαει/τρωει/εφαγε.

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω παιρνω χαπια παντα επαιρνα το μονο κακο ηταν το xenical....αλλα πλεον παιρνω κανα φυτικο. δν μ χει πειραξει τπτ....θελω να πιστευω

    ρε συ γουαιτ οι 1400 ειναι για συντηρηση πρεπει 1200 ποσο υψος εχεις? θα σ πω εγω πανω κατω τι να τρως....
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    εγω παιρνω χαπια παντα επαιρνα το μονο κακο ηταν το xenical....αλλα πλεον παιρνω κανα φυτικο. δν μ χει πειραξει τπτ....θελω να πιστευω

    ρε συ γουαιτ οι 1400 ειναι για συντηρηση πρεπει 1200 ποσο υψος εχεις? θα σ πω εγω πανω κατω τι να τρως....
    ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Η' ΣΤΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ?
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  11. #116
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Κοίτα, ούτε με τις 1200 έχανα και από διαιτολόγο μάλιστα. Άστα, δράμα η κατάσταση. :(
    Last edited by whitecandle; 14-02-2011 at 13:38.

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Ο ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΑΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγτηδγηγηγηγηγηφηφη

    πως σβηνει καλεεεε
    Last edited by BrokeN_DoLL; 14-02-2011 at 13:47.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    θα συμφωνησω με αυτο για τις εξετασεις θυρεοειδη! ΕΠισης, απο οτι εχω καταλαβει, για αρκετο καιρο τωρα λαμβανεις γυρω στις 1400 θερμιδες την ημερα, αλλα δε χανεις κιλα? Σε διατροφολογο εχεις παει? Και το προβλημα δεν ειναι τοσο σοβαρο για μπαλονακι. Τα δεκα πρωτα κιλα να χασεις ειναι το θεμα, και μετα ολα θα γινουν χωρις να τα καταλαβεις! Πες μας κατι λιγο παραπανω για τις διατροφικες σου συνηθειες, για τα φαρμακα που παιρνεις και για τα συναισθηματα που εχεις για το φαγητο

  15. #120
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Ο ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΑΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ!!!
    Δεν γίνεται αυτό δεν ξέρω καναν τέτοιον, μόνο ένα κέντρο που είναι σε άλλη πόλη και δεν δείχνει να έχει κάτι το ιδιαίτερο στο διαιτολόγιο ένας που το κανε!

Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast

Similar Threads

  1. αγαπη
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 16-05-2009, 23:57
  2. Αγάπη
    By Arsi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 30-04-2009, 19:41
  3. \'Ερωτας ή αγάπη ?
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-05-2008, 01:01
  4. Αγάπη μου....
    By heaven in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 13-10-2006, 01:44
  5. Αγάπη
    By anasia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-2006, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •