τσιμπηματα στα ποδια- - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    εστειλα πριν ενα μηνυμα δεν ξερω αν βγηκε δεν το βλεπω.δεν ξερω να το χειριζομαι το θεμα forum ειμαι ασχετη.που να πατησω για να απαντησω?
    το βρηκα μαλλον. καλα γατα ειμαι...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    καλημερα στελλα.παιρνω ζαναξ τισ τελευταιες μερες.....ολη μερα μουδιαζεις?

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by lilium View Post
    το αλλο με το τοτο το ακουσες?εκανα και μαγν στη σπονδυλικη στηλη.οποτε ειδαμε κεφαλι, αυχενα,και αναμενεται και ο θωρακας.ειμαι τραγικη.αλλα παλι καλα,να πιστεψω οτι ειναι ψυχοσωματικο.αλλα γινεται ολη μερα καθε μερα για εναν μηνα και απ τη μια μερια?Ομοιοπαθεις ειμαστε, α και τι συμπτωση εχω και εγω 2 κηλεσ στον αυχενα.Σου ειπε κανεις αν μπορουν τα μουδιασματα σταποδια να ναι απο κει?Γιατι συνηθως τα χερια επηρεαζονται.Η μια μου κηλη μαλιστα προκαλει εντονα πιεστικα φαινομ στο νωτιαιο σωληνα..Τι πεταγμα χρονων και χρηματων.Καλα δε θα κλαιω για τα λεφτα,αλλα αν φυγουν ετσι τα νιατα μας?και μια μερα δεν εχουμε νοσησει απο τιποτα και μας χτυπησει καιμια βαρια καταθλιψη απο οσα δε ζησαμε?
    Έλα ντε!
    Η βλακεία είναι ότι αν τελικά όντως δεν έχουμε τίποτα, στο τέλος θα πάθουμε τίποτα από το πολύ άγχος!
    Να σου κάνω άλλες 2 ερωτήσεις να δούμε αν συμπίπτουμε... για εγκυκλοπεδικούς λόγους!!!!
    Έχεις μαύρα σφραγγίσματα στα δόντια; Αν ναι πόσα; εγώ έχω καμια 15αρα.
    Όταν ξαπλώνεις νιώθεις κάτι σαν "εσωτερικό τρέμουλο";

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Τσιμπιματα ατα ποδια νιωθω πολλες φορες οταν εχω πολυ αγχος...οπως και μουδιασματα....σε σημειο που πηγαινα να πατησω κατω και επεφτα γιατι δεν το αισθανομουνα καν!!! πιο εντονα τα ειχα στις κρισεις πανικου...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    LACRYMOSA ΓΕΙΑ ΣΟΥ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΗΓΕς ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΨΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ 2 ΚΗΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΛΕΣ ΠΑΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΝΩΤΙΑΙΟ ΣΩΛΗΝΑ.
    Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ....ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ...ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΕΧΩ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΜΗΝΕΣ.
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.
    ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΣΟΥΝ?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    wherever i feel safe and happy! ;)
    Posts
    147
    καλημερααα λιλιουμ διεγραψε κανενα μηνυμα στα προσωπικα δεν μπορεις να δεχτεις αλλα εχεις πολλα λεει..:P

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    πως διαγραφονται τα μηνυματα oneofhosedays?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    το βρηκααααααααααααααααααααα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by lilium View Post
    LACRYMOSA ΓΕΙΑ ΣΟΥ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΗΓΕς ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΨΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ 2 ΚΗΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΛΕΣ ΠΑΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΝΩΤΙΑΙΟ ΣΩΛΗΝΑ.
    Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ....ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ...ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΕΧΩ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΜΗΝΕΣ.
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.
    ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΣΟΥΝ?
    ναι εχω παει σε γιατρο....λογω του αγχους τα παθαινω ολα αυτα εχω γενικευμενη αγχωδη διαταραχη......κρισεις πανικου ειναι οταν κανεις καποιο επεισοδιο με εντονα σωματικα και ψυχικα συμπτωματα λογω αγχους πχ αρχιζεις και ωιωθεις τρεμουλο, ναυτια, ζαλαδα, σε πιανει ταχυπαλμια, βουιζουν τα αυτια σου, δεν μπορεις να σταθεις, ιδρωτας, καψιμο στο στηθος και ενιοτε νιωθεις εκεινη τη στιγμη οτι πεθαινεις..(εγω το ενιωθα αυτο πολυ εντονα)....τα συμπτωματα βεβαια διαφερουν απο ατομο σε ατομο αλλοι κοποια τα εχουν πιο εντονα αλλοι οχι.....ελπιζω να το περιεγραψα καλα χεχεχ....στο internet αμα ψαξεις θα βρεις περισσοτερες πληροφοριες για τις κρισεις πανικου....δεν το αισθανομουν καθε μερα το μουδιασμα.....τωρα που σταματησαν οι κρισεις πανικου το νιωθω μονο οταν με πιανει πολυ εντονο αγχος.....επαιρνα αγχολυτικα πολυ καιρο τωρα πλεον παιρνω μονο οταν δεν παει αλλο..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-02-2011, 20:55
  2. Replies: 82
    Last Post: 21-09-2010, 11:22
  3. ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ!
    By parakelsos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 11-06-2009, 11:37
  4. ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ
    By La_ViTa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 23-09-2008, 14:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •