Τυψεις για 1002 επιλογες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    Τυψεις για 1002 επιλογες

    Θα εξηστορισω μια που με βασανιζει τωρα.Ολα αχισαν το σεπτεμρη του 2007>Ειμε δυαλημενος απο μια αποπειρα αυτοκτονιας και βγαινω στο ροκαδικο.Εκει βγαινω με κατι καμμμενους γνωστους μου και μου λενε οτι εβγενα εδω καθε μερα επι 1 χρονο.Βγαινω απο το ψυχιατειο και με αρχιζουν και με μιλανε σχεδον ολοι οι θαμωνες του μαγαζιου.Κανω 2 φιλαρακια απο που ειχα συχαθει τις παρεες μου και την οικογενεια ολη και ενιωθα μονος και ηταν εχθρος ολοι οι γυρω μου.Πα ρολα αυτα κραταω τις φιλιες που ειχα.Εγω ειχα την διαθεση να βγαινω εξω.Βλεπετε ειχα συνηθησει στη σαλονικη να βγανω μεχρι και 15ωρα.Αχιζουν και με καλολογαν σιγα σιγα ολοι.Εκει ειμασταν ολοι μια περεα.Οτι με ειχα για πελατη με ειχαν.Απλα βλεποντασ αυτην την εκτιμιση πηγαινα καθε μερα απο τον Δεκεμρβη και μετα εχοντας συμπλητωσει και 3 μηνες ανεργειας εκει που δουλευα σχεδον καθε μερα επι 5 χρονια.Εχασα τον εναν φιλο μου και μετα απο 3 μηνες χανω και τον αλλον φιλο μου/.Οποτε μενω με τους 2 φιλους που βγαιναν ο 1 μονο σε αυτο το μαγαζι και ο αλλος σε αλλο σε αλλο 1.ΕΙμουνμε 10 ρισπενδαλ για 1 χρονο και μετα με 7.Τωρα εχω τυψεις που επι 2 χρονια πηγαινα σχεδον καθε μερα σε αυτο το μαγαζι.Η αληθεια ειναι πως δεν παιρνουσα καλα παντα αλλα με δειχαν πολυ αγαπη.Πηγαινα σε αλλα και με κακομεταχειρονταν οπως κατσε μια γωνια σηκω απο να κατσουν αλλοι οταν εβγαινα μονος.ΕΒγενα και σε αλλα βαρακια ομως.Τωρα νιωθω τυψεις που πηγαινα τοσο συχνα.Πα ολα οσα μου προσφερε αυτο το μαγαζι.Βλεπετε 2 χρονια καθε μερα σ ενα μαγαζι το σκεφτομαι ανατριχιαζω καπως.Ειχα και ενα προηγουμενο στεκι συδεσμου που πηγαινα και εκει και ειμασταν μια παρεα ολοι και το συνδιασα με το συδεσμο και το εκανα και εκει.Τωρα που μπορειτε βοηθησετε εσεις δεν ξερω απλα το γραψω μπας και ξελαφρωσω.Αρχιζω και το ξεπαιρναω σιγα σιγα.Ειχα κανει και φαση με μια κοπελα εκει περα.Πλεον μου ρχονται μονο σκεψεις απο αυτο το μαγαζι.Παλια μου ρχοταν να παρω το τηλεφωνο ψυχολογικης στηριξης σε αυτο.Απλα και μονο που με ερχονται σκεψεις που ειναι λογικο να ερχονται νευριαζω
    Last edited by νικος32; 15-03-2011 at 18:07.

Similar Threads

  1. τύψεις κλπ...ΒΟΗΘΕΙΑ...!!!!!!!!!
    By lill in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 397
    Last Post: 31-08-2010, 21:43
  2. Αντοχές και τύψεις για ψυχικά άρρωστο
    By Υφάκι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 40
    Last Post: 26-06-2010, 14:52
  3. Εμείς και οι επιλογές μας...
    By Ωκυρόη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-09-2006, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •