πειτε κατι ομορφο για μενα :) - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 119 of 119
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    καλα μιλαμε!!!! ειστε τα καλυτερα παιδια ειστε !!! :)

    θα γυρναω σε αυτο το θεμα οποτε εχω τις μαυρες μου :)

    αααααααχ!!!!! τι γλυκο να σε συμπαθουν....και να σου το λεεεεεεεεεενε..... :)


    μια παραλλαγη του ασματος...


    χωρις αυτο να σημαινει πως δεν μπορουμε ανετα να βριστουμε κι ολας σε ενα επομενο επεισοδιο ε???


    παντως για την ιστορια ο,τι εγραφα σε εκεινο το ποστ με την αμβλωση το πιστευα


    δεν ηταν καθολου για σπασιμο νευρων

    φιλια . Καλη μερα σε ολους και ολες :)
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μερα κ απο μενα! ηρθα απο γουικεντ!!!!researc kissess kisssseeeesssss and hugssssss!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ανταποδιδω κουκλιτσα :)


    γλυκα παιδακια και καλα και αγαπημενα

    οποιος μου στελνει φημη (το χερακι του να αγιασει)

    να μου στελνει και το ονοματου να ξερω ποιος ειναι ε?????

    ευχαριστω πολυ

    καλησπερες!!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Καλε την εικονα γιατι δεν μου τη βγαζει και εχει αυτο το σηματακι????????
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Θα έρθω να συμφωνήσω με το Παστέλι.... μπαίνει ο άλλος να πει τον πόνο του και ορισμένοι του τη πέφτουνε σα κοράκια.... αίσχος... και χαίρονται με τη δυστυχία του άλλου... πραγματικά και 'γω δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό και είναι στοιχείο της ελληνικής κοινωνίας μου φαίνεται.... (που ούτως ή άλλως πάει κατά διαόλου... )

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Αφού δε σε ξέρουμε, τι περιμένεις να σου πούμε; Γλύψιμο θέλεις; Τυχαία κοπλιμέντα και φιλοφρονήσεις, έτσι για να σου τονώσουμε το ηθικό;

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Αφού δε σε ξέρουμε, τι περιμένεις να σου πούμε; Γλύψιμο θέλεις; Τυχαία κοπλιμέντα και φιλοφρονήσεις, έτσι για να σου τονώσουμε το ηθικό;

    sheldon
    αν θες μπορεις να διαβασεις το πρωτο ποστ ,για να μπεις στο πνευμα και να καταλαβεις , οτι εδω ειναι ενα φορουμ υποστηριξεις ,και δε τιθεται θεμα γλυψιματος αλλα καθαρα ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ οταν ο αλλος το χρειαζεται και το εχει αναγκη . Και δεν εχει να κανει με τονωση γλυψιμο και κω. τριβη , την οποια επικαλεισε ( που το θεωρισα αισχρο το σχολιο ) αλλα με συμπαρασταση οταν ο αλλος ,ο διπλα μας ,δεν ειναι καλα και ζητα μια κουβεντα καλη για τους οποιους λογους του ..... Το ποιος θα δωσει κα τι θα πει , εχει να κανει με μας . Αν μπορω δινω αλλιως σιωπω ..τοσο απλα !
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Αφού δε σε ξέρουμε, τι περιμένεις να σου πούμε; Γλύψιμο θέλεις; Τυχαία κοπλιμέντα και φιλοφρονήσεις, έτσι για να σου τονώσουμε το ηθικό;
    speak for yourself
    που το ξερεις οτι εμεις δεν την ξερουμε?

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by soft View Post
    sheldon
    αν θες μπορεις να διαβασεις το πρωτο ποστ ,για να μπεις στο πνευμα και να καταλαβεις , οτι εδω ειναι ενα φορουμ υποστηριξεις ,και δε τιθεται θεμα γλυψιματος αλλα καθαρα ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ οταν ο αλλος το χρειαζεται και το εχει αναγκη . Και δεν εχει να κανει με τονωση γλυψιμο και κω. τριβη , την οποια επικαλεισε ( που το θεωρισα αισχρο το σχολιο ) αλλα με συμπαρασταση οταν ο αλλος ,ο διπλα μας ,δεν ειναι καλα και ζητα μια κουβεντα καλη για τους οποιους λογους του ..... Το ποιος θα δωσει κα τι θα πει , εχει να κανει με μας . Αν μπορω δινω αλλιως σιωπω ..τοσο απλα !
    Μια χαρά το διάβασα το πρώτο ποστ. Ζητά να της πούμε μερικές ενθαρρυντικές κουβέντες γιατί έχει τις μαύρες της. Επειδή συμφωνώ ότι το φόρουμ είναι υποστήριξης, πώς θα τη βοηθήσουμε εφόσον δε μας εκθέτει το πρόβλημα, αλλά το μόνο δεδομένο είναι η ψυχολογική της κατάσταση; Ξέρεις άλλον τρόπο από την κολακεία ή τέλος πάντων επιδοκιμαστικά λόγια που δε γίνεται να τα εννοούμε άμα δεν τη γνωρίζουμε;

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Μια χαρά το διάβασα το πρώτο ποστ. Ζητά να της πούμε μερικές ενθαρρυντικές κουβέντες γιατί έχει τις μαύρες της. Επειδή συμφωνώ ότι το φόρουμ είναι υποστήριξης, πώς θα τη βοηθήσουμε εφόσον δε μας εκθέτει το πρόβλημα, αλλά το μόνο δεδομένο είναι η ψυχολογική της κατάσταση; Ξέρεις άλλον τρόπο από την κολακεία ή τέλος πάντων επιδοκιμαστικά λόγια που δε γίνεται να τα εννοούμε άμα δεν τη γνωρίζουμε;
    σελντον
    εισαι μελος ενος μηνα, και μιλας για ενα μελος που ειναι εδω 3 χρονια τουλαχιστον, εχει κανει απειρες ανταλλαγες με πολυ κοσμο και δημοσιες και ιδιωτικες, εχει μοιραστει στιγμες και εμπειριες που δεν εισαι σε θεση να ξερεις.
    που ξερεις λοιπον, οτι οι συνομιλητες της δεν ξερουν τα θεματα της και δεν τα εχουν πει δεκαδες φορες τα περασμενα χρονια?
    αν εσυ δεν ξερεις περι τινος μιλαει, δεν εισαι υποχρεωμενος να απαντησεις, αλλα ουτε αυτη εχει καμια υποχρεωση να σου κανει μπριφιγκ των τελευταιων χρονων για να συμπονεσεις...

  12. #117
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Αφού δε σε ξέρουμε, τι περιμένεις να σου πούμε; Γλύψιμο θέλεις; Τυχαία κοπλιμέντα και φιλοφρονήσεις, έτσι για να σου τονώσουμε το ηθικό;
    σελντον...δεν έχεις κλείσει ούτε ένα μήνα εδώ μέσα και κάνεις κριτική σε ένα μέλος που είναι τρία χρόνια?
    Και που ξέρεις εσύ αν την ξέρουμε την ρις? Αν έχουμε κάνει δεκάδες διαλόγους μαζί της, αν δεν ξέρουμε τα προβλήματα της και αυτή τα δικά μας ώστε να έχει το δικαίωμα να μας ζητάει να τη στηρίξουμε όπως και αυτή εμάς?
    Που ξέρεις αν έχουμε βγει για καφέ μαζί της, αν κάνουμε παρέα?

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    το μελος αυτο εχει 2,500 σχεδον μνμ και ειναι απο το 08 ,κανε μια αναδρομη απλα

    ναι και ξερω αλλα λογια εκτος την κολακια ,αυτο που λεγεται ανθρωπια, συμπαρασταση ,αγγιγμα ,.Αλλα αυτες ειναι πολυ ψιλες γραμμες για μερικους Και οι μεγεθυντικοι δεν φτανουν .. Και χρειαζεται παντα να γνωριζεις καποιον για να πεις μια καλη κουβεντα ??
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Καλά οκ, βιάστηκα να κρίνω. Με συγχωρείτε, δεν έλαβα υπόψιν ότι μπορεί να είναι παλιό μέλος και να την ξέρετε και απέξω.
    Quote Originally Posted by soft View Post
    ναι και ξερω αλλα λογια εκτος την κολακια ,αυτο που λεγεται ανθρωπια, συμπαρασταση ,αγγιγμα ,.Αλλα αυτες ειναι πολυ ψιλες γραμμες για μερικους Και οι μεγεθυντικοι δεν φτανουν .. Και χρειαζεται παντα να γνωριζεις καποιον για να πεις μια καλη κουβεντα ??
    Ναι, διαφορετικά τι νόημα έχει; Μπορεί να μην ισχύουν τα καλά λόγια, με αποτέλεσμα να φλομώσεις τον άλλον στο ψέμα. Δηλαδή να υποκριθείς απλώς για να νιώσεις καλύτερα;

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. πειτε μουυυ plz
    By anonimi in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 17:03
  2. rivotril πειτε μου
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-2010, 00:50
  3. Πείτε μου την γνώμη σας
    By may in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 51
    Last Post: 23-04-2010, 18:38
  4. Κι εκεί που λες 'επιτέλους κάτι όμορφο' τρως την ήττα...
    By interzone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-2009, 01:23
  5. Πείτε τις φοβίες σας!!
    By a_friend in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 315
    Last Post: 01-07-2009, 23:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •