ΤΟ ΑΛΛΟ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: ΤΟ ΑΛΛΟ?

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155

    ΤΟ ΑΛΛΟ?

    ΚΟΜΑΡΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ?ΣΑ ΝΑ ΜΑΙ 100 ΚΙΛΑ +.ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΙΣΩ.ΚΑΝΕΙς? ΠΕΡΑ ΑΠ ΤΙς ΚΟΤΕς ΠΟΥ ΜΕ ΤΣΙΠΜΑΝΕ ΣΤΟ ΠΟΔΙ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΟΜΑΡΕΣ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    wherever i feel safe and happy! ;)
    Posts
    147
    xaxaxaxa λιλιουμ....500 κιλα να περπατασ σε κατηφορα και να νομιζεις πως ανεβαινεις τη χειροτερη ανηφορα....και να κοβονται τα γονατα και να τρεμουν...και να σου η ταχυκαρδια και η γρηγορη αναπνοη λεσ και περπατασ 10 ωρες ενω μολις εχεις βγει απο το σπιτι...ε φυσικο επακολουθο ειναι τα τσιμπηματα και ενα γενικο ξεσπασμα του αγχουσ!!..βλεπεις?μοιαζουμε ε?..και να ξερες με ποσους αλλους ακομη..αν ηταν ετσι ολοι εμεις θα ειχαμε σκπ...δεν εχουμε ομως!!! ουτε και εσυ λοιπον!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    τελικα ασχετο αυτο που θα πω,αλλα απ οτι μου λεει ο ψυχολογος ενω κανεις περιμενε οτι οι αμορφωτοι θα ειχαν τετοιες φοβιες, εχουν οι ανθρωποι με μεγαλυτερη παιδεια.Εγω παντως εκανα τη σχολη 5 χρονια αλλα τοτε δεν ειχα κανενα προβλημα.Περασα που ωραια...Χορευα μεχρι τελικης πτωσης .εκανα πολλα ταξιδια εντος και εκτος,,,γυμναζομαι πολλα χρονια.Απλα ενα μηνα τωρα δε παω .....Ειναι τροπος ζωης που πλεον δεν ακολουθω.Ενιοτε καπνιζω πλεον σαβουροτρωω και ερχομαι σε αντιθεση με αυτος τον τροπο ζωης που ειχα για χρονια......
    Κομαρες λοιπον και εσυ?Εγω δεν εχω και φεριτινη.εχω 6 10-100 τα ορια.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ?πΑΛΙΑ ΜΟΥΔΙΑΖΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΦΑΝΗΚΑΝ ΟΙ ΚΗΛΕΣ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΗΛΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.ΣΑΡΑΒΑΛΟ ΚΟΙΝΩΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ...ΤΕΛΕΙΑΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΙς ΚΟΜΑΡΕς ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    wherever i feel safe and happy! ;)
    Posts
    147
    οπου και να διαβασεις οποιον ειδικο και να ρωτησεις θα σου πει πως τα ατομα που τα παθεινουν ολα αυτα κατα κυριο λογο ειναι μορφωμενα και με υψηλο δεικτη νοημοσυνης..δεν εχει να κανει αυτο...σκεψου τι μπορει να πλασουμε στο μυαλο μας οτι εχουμε..ε αυτο απο μονο του χρειαζεται μυαλο και φαντασια...ναι δυστυχως εμενα με επιασν μεσα στα φοιτητικα μου χρονια...αν εξαιρεσεις τη διακοπη 1 χρονου τωρα εχω φορτσαρει και του χρονου πρωτα ο θεος τελειωνω ...εννοειται ποτα ξενυχτια,χοροι δεν εκλιπουν απλα πλεον με μια μικρη δοση φοβου χαχααχ...αλλα δε βαριεσαι ολοι κατι φοβομαστε λιγο η πολυ!..εγω εκοψα το καπνισμα και ελατωσα τονκαφε..οταν ειμαι στισ μαυρες μου σαβουριαζω,οταν ειμαι στα πανω μου αρχιζω διαιτα...τωρα ειμαι σε αυτη τη φαση...σκεφτομαι να αρχισω και γιογκα.....ξεκινησε τα παλι και εσυ να απασχολειται το μυαλο...ειναι το καλυτερο φαρμακο αυτο...δεν εχω ιδεα για φεριτινες και ολα αυτα απλα ξερω πωσ εχω υποταση κληρονομια τησ μαμασ και αυχενικο προβλημα...και ολα αυτα οσο ναναι προκαλουν ζαλαδες και κομαρεσ..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    ΚΑΝΕ ΠΙΛΑΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...............

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    wherever i feel safe and happy! ;)
    Posts
    147
    καλα το παραδεχομαι αυτο η σημερινη γενια απο το κακο στο χειροτερο...σαραβαλο και εγω δε λεσ τιποτα!!!!η μανα μου λεει φταινε οι γονεις που μασ καλομαθαν να μην παθουμε τιποτα και τελικα παθαμε χειροτερα...δεν εχει αδικο...λεσ να κανω πιλατες?κατσε να το ψαξω...

Similar Threads

  1. δεν παει αλλο........
    By athinoula in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 4
    Last Post: 23-03-2011, 16:34
  2. δεν αντέχει άλλο
    By nektaria78 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 48
    Last Post: 20-05-2010, 15:58
  3. Δεν μπορώ άλλο
    By whitecandle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 08-11-2009, 10:40
  4. Δεν το αντεχω αλλο πια.
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 18-05-2009, 13:14
  5. Απο ένα άλλο φόρουμ
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 13
    Last Post: 06-11-2007, 10:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •