Σταθεροποιηση ....!!! ξερει κανεις ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180

    Σταθεροποιηση ....!!! ξερει κανεις ?

    Παιδες εχει κανεις ιδεα ποσο καιρο κραταει περιπου η θεραπια σταθεροποιησης του συνεσθηματος η της διαθεσης... με depakin κ seroquel ?

    φχαριστω..!
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  2. #2
    συγνωμη κιολας που ρωταω..πως καταλαβες οτι εχεις διπολικη;;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    δεν εχω διπολικη, δεν μιλισα για διπολικη, απλα η κατηγορια θεματων της διπολικης ειναι πιο κοντα στο ερωτημα μου..
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  4. #4
    sorry κιολας..απλα κι εγω τρεχω στους γιατρους για να βρουμε επιτελους τι εχω...το πρωι ειμαι down και το βραδυ σπινταρισμενη..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by maraki4 View Post
    sorry κιολας..απλα κι εγω τρεχω στους γιατρους για να βρουμε επιτελους τι εχω...το πρωι ειμαι down και το βραδυ σπινταρισμενη..
    μην πεσεις στην παγιδα οτι σον κ καλα κατι εχεις... μπορει νανε κατι φυσιολογικο η κατι του χαρακτιρα σου οπου οι ψυχολογοι κ οι γιατροι θα στο παρουσιασουν στανταρ σαν αρωστια...
    μην βιαστεις να στιγματισεις τον εαυτο σου στα ματια σου κ κατεπεχταση στους γυρο σου...

    anyway αν θες να τα πουμε στιλε μου pm , μην χαλασουμε το θεμα .. κατι αλλο ρωτησα...

    ξερει κανεις ?
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by maraki4 View Post
    sorry κιολας..απλα κι εγω τρεχω στους γιατρους για να βρουμε επιτελους τι εχω...το πρωι ειμαι down και το βραδυ σπινταρισμενη..
    αυτο πιο πολυ σε κυκλοθυμια παραπεμπει δεν σημαινει απαραιτητα διπολικη...σου ευχομαι παντως να μην ειναι διπολικη δεν φανταζεσαι τι δυσκολη κωλοασθενεια ειναι...πλεον εχω κανει απ ολα τα επεισοδια κ τα χω δει ΟΛΑ κυριολεκτικα....
    Last edited by Lacrymosa; 07-04-2011 at 23:45.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Molostroi View Post
    μην πεσεις στην παγιδα οτι σον κ καλα κατι εχεις... μπορει νανε κατι φυσιολογικο η κατι του χαρακτιρα σου οπου οι ψυχολογοι κ οι γιατροι θα στο παρουσιασουν στανταρ σαν αρωστια...
    μην βιαστεις να στιγματισεις τον εαυτο σου στα ματια σου κ κατεπεχταση στους γυρο σου...

    anyway αν θες να τα πουμε στιλε μου pm , μην χαλασουμε το θεμα .. κατι αλλο ρωτησα...

    ξερει κανεις ?
    τα παιρνεις εσυ αυτα τα φαρμακα η ρωτας ετσι γενικα?? δεν καταλαβα...

    τεσπα απ οσο ξερω η σταθεροποιηση διαθεσης/συναισθηματος γενικα εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο το σε τι φαση εισαι οταν τα ξεκινας...αλλιως ειναι να εισαι σε μανια αλλιως σε υπομανια κ αλλιως σε καταθλιψη...

    φυσικα δεν υπαρχει κατι στανταρ ουτε ποτε μπορεις να εισαι σιγουρος οτι σταθεροποιηθηκες...ανα πασα στιγμη μπορει να αλλαξεις φαση κ να κανεις καποιο επεισοδιο...εγω ημουν σε υπομανια κ με το abilify ειχα αρχισει να σταθεροποιουμαι κ πριν λιγες μερες εκανα μανιακο επεισοδιο...τι να σου πω βγαλε ακρη....δυσκολη η διπολικη παντως αυτο ειναι το μονο στανταρ που μπορω να σου πω.....
    Last edited by Lacrymosa; 07-04-2011 at 23:48.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    αυριο θα παω τελικα στο γιατρο...εχω μια αφορητη υπερενταση σχεδον ολη μερα...μιλαω ακαταπαυστα,νιωθω το μυαλο μου να δουλευει σε τρελους ρυθμους,αλλα μου ερχονται στο μυαλο οτι να'ναι..απο προηγουμενες συζητησεις,για το τι εχω να κανω,τργουδια..ολα αυτα σε τρελους ρυθμους..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    maraki4 να σε ρωτησω ποσο καιρο εισαι ετσι?? οι αλλοι το χουν προσεξει αυτο?? εσυ πως το βρισκεις το ολο θεμα?? σου αρεσει ολη αυτη η ενεργεια η σε μπλοκαρει κ δεν αντεχεις?? σε ρωταω γιατι εχω διπολικη κ εχω κανει κ υπομανιακο κ μανιακο επεισοδιο κ τα χω ζησει ολα αυτα που γραφεις...
    τεσπα καλυτερα να μην σε τρομαζω γιατι στην τελικη μπορει να μην εχεις διπολικη πραγμα που στο ευχομαι γιατι αμα τελικα ειναι διπολικη οπλισου με δυναμη κ υπομονη γιατι δεν ειναι καθολου ευκολη ασθενεια..(φυσικα εχει κ διαβαθμισεις, δεν την περνανε ολοι με την ιδια ενταση..)
    σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ γραψε αν θες τελικα τι εγινε οκ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. απότομη διακοπή αντικαταθλιπτικών, ξέρει κανείς;;;
    By Fleur in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 30-11-2019, 01:01
  2. FANAPT-Το ξερει κανεις?
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 12-01-2011, 18:42
  3. Ξέρει κανείς το Celius;
    By dimm in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-09-2009, 17:09
  4. Ξερει κανεις τι ειναι αυτα τα συμπτωματα?
    By astrid in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 15-09-2009, 15:20
  5. φλουοξετινη.Ξερει κανεις την ουσια?
    By afrula in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 7
    Last Post: 19-11-2008, 22:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •